Гороскоп кохання на 31 січня – 4 лютого: чого чекати знакам Зодіаку

Овен

Якщо раніше були труднощі у спілкуванні з партнером, то цього тижня все владнається. Овнам вдасться знайти підхід до коханої людини. Рекомендується стримувати свої емоції і не розпалювати обстановку, якщо друга половинка почне сперечатися.

Телець

Тельців чекає вирішення складних завдань у стосунках із партнером. Доведеться багато часу приділяти роботі. Однак це зовсім не означає, що можна забути про кохану людину. Рекомендується влаштувати романтичну вечерю у вихідні дні.

Близнюки

Сприятливий період для якихось спільних занять із партнером. Наприклад, можна разом взяти відпустку та відправитися відпочивати на природу, у ліс, гори чи курорт. Це допоможе не тільки розслабитися та відновити сили з енергією, а й знову розпалити вогонь у стосунках. У вівторок оточуючі можуть зробити Близнюкам приємний сюрприз.

Рак

Для більшості Раків тиждень виявиться досить вдалим. Вийде укласти вигідні угоди на роботі, а з коханою людиною знайти гармонію та розуміння. Крім того, рекомендується порадитись з другою половинкою з приводу роботи. Партнер підкаже вихід із складних ситуацій та підтримає. Ті Раки, які народилися після 13 липня, можуть зазнавати труднощів у сімейних справах у другій половині тижня. Рекомендується не вступати в суперечки та намагатися згладжувати будь-які ситуації.

Лев

Для тих Левів, які народилися наприкінці липня, тиждень виявиться відповідальним. Слід приймати важливі рішення, які стосуються сім’ї. Не рекомендується виплескувати емоції на рідних і близьких — це може призвести до конфлікту. Згодом буде нелегко відновити стосунки. У тих, хто народився у серпні, фізичні сили будуть на підйомі весь тиждень.

Діва

Початок тижня видасться не з найпростіших. Доведеться вирішити багато сімейних питань. Вони можуть бути пов’язані з нерухомістю, покупкою житла. У середу Діви виявляться затребуваними. Багато оточуючих звертатимуться за порадою. Наприкінці тижня рекомендується відпочити в компанії коханої людини.

Терези

На початку тижня не рекомендується розпочинати якісь завдання. Поки що можна зайнятися звичайним плануванням, як короткостроковим, і більш тривалий період. З вівторка обставини підштовхнуть до активних дій. Терезам рекомендується бути ініціативними з коханою людиною, щоб не посваритися.

Скорпіон

Скорпіонам навряд чи вдасться досягти помітних результатів навіть у тому випадку, якщо докладати максимум зусиль. З коханою людиною можуть бути труднощі у стосунках. Рекомендується не вступати у суперечки, а згладжувати кути.

Стрілець

Стрільцям слід переглянути свої стосунки з коханою людиною на початку тижня. Цей час буде вдалим для змін. Наприкінці тижня можлива сильна втома через активну роботу. Рекомендується розслабитися в компанії коханої людини.

Козеріг

На початку тижня впевненість у собі зросте. Це дасть сили для того, щоб вирішити всі сімейні питання та отримати добрий результат. Рекомендується якнайшвидше визначитися зі своїми цілями на майбутнє. Рідні та близькі допоможуть ухвалити об’єктивні рішення.

Водолій

На самому початку тижня Водолії будуть схильні до легковажності. Це може призвести до помилок і непорозуміння з коханою людиною. У другій половинки складеться погана думка про Водолія, і доведеться постаратися, щоб виправдати себе.

Риби

Рибам вдасться досягти успіху в роботі на початку тижня. Але через ці питання не варто забувати про партнера. В іншому випадку можливе непорозуміння, а відновити довіру буде нелегко.