Гороскоп кохання на березень: перший весняний місяць 2022 обіцяє стати місяцем приємних змін для всіх знаків Зодіаку

На думку астрологів, у березні Венера і Марс будуть опікуватися любовним аспектом нашого життя і зародженням серйозних стосунків, тому не пропустіть можливість знайти своє щастя або гармонізувати взаємини в сім’ї.

Овен

Все, що потрібно Овнам для набуття особистого щастя або побудови гармонійних стосунків – це щирість. Перестаньте прикидатися і починайте діяти за велінням свого серця. Ви побачите, як світ навколо вас почне змінюватись із вражаючою швидкістю.

Телець

Закоханим Тельцям настав час подумати, щоб узаконити свої стосунки з близькою людиною. Можливо, від цього кохання не стане сильнішим, але взаємне почуття відповідальності зросте. Сімейних Тельців чекають побутові турботи, проте вони будуть приємними.

Близнюки

У Близнюків настає романтичний період із новими знайомствами, зустрічами та побаченнями. Але не захоплюйтесь і не переступайте межі дозволеного. Сімейні Близнюки можуть несподівано відчути ревнощі, проте вони будуть безпідставними.

Рак

У вільних Раків з’явиться реальна можливість знайти своє щастя, закохавшись з першого погляду. Тим, хто перебуває у тривалих стосунках, зірки радять йти на поступки та прислухатися до думки партнера, щоб уникнути конфлікту.

Лев

Левам цього місяця належить розпочати стосунки з людиною, яку вони давно знають. Ви будете здивовані, як це не сталося раніше. А сімейним Левам слід попрацювати над собою, щоб не ображати близьку людину необережними висловлюваннями.

Діва

У Дів у березні можливий службовий роман, який переросте у серйозні стосунки. Можливо, це вплине на вашу кар’єру і вам доведеться зробити непростий вибір. Прислухайтеся до свого серця, а не до порад сторонніх людей.

Терези

Для Терезів березень — не найсприятливіший місяць, який принесе багато проблем, сумнівів та конфліктних ситуацій із близькою людиною. Найвірнішим буде просто перечекати цей період та не загострювати ситуацію. До кінця місяця всі проблеми можуть розсмоктатися самі собою.

Скорпіон

Сильним і владним Скорпіонам доля приготувала несподіваний сюрприз: вони можуть закохатися настільки, що виявляться беззахисними перед цим почуттям. Добре, якщо партнер буде гідний цього кохання, і їм разом вдасться побудувати гармонійні та міцні стосунки.

Стрілець

Якщо Стрільці, які у стосунках, готові до укладання шлюбу, це бажано зробити саме зараз. Такий союз стане запорукою довгого та щасливого спільного життя. Але якщо ви думаєте про розрив стосунків, то краще з цим почекати.

Козеріг

У Козерога в перший місяць весни є всі шанси закохатися, але треба бути напоготові, щоб ця людина не виявилася пов’язаною узами шлюбу. У цьому випадку замість щасливого майбутнього, на вас може чекати маса проблем і розчарувань. Сімейним Козерогам слід частіше йти на поступки одне одному.

Водолій

Якщо в плани Водолія поки не входить пов’язувати своє життя узами шлюбу, постарайтеся не давати хибних надій людині, яка до вас небайдужа. Сімейні Водолії в березні можуть зіткнутися з побутовими проблемами, які внесуть розбрат у їхнє життя.

Риби

Мрійливі та романтичні Риби можуть у березні закохатися в людину, яка не варта їх піднесених почуттів. Це викличе багато переживань і проблем, з якими Рибам важко буде впоратися. У цьому випадку покладіться на допомогу близького друга. Сімейні Риби можуть зіткнутися з дрібними конфліктами на побутовому ґрунті.