fbpx
Гороскоп

Гороскоп кохання на грудень: Близнюкам набриднуть стосунки, а у Левів може дійти і до розлучення

Овен

У грудні Овну не варто засмучуватися через причіпки дорогої серцю людини. Навпаки, критику корисніше взяти на замітку. Не треба сперечатися, думка другої половини може по-новому розплющити очі, давши зрозуміти, що справді пріоритетно в житті.

Телець

Тільці в цей період не повинні ревнувати партнера. Є ризик, що це є необґрунтованим. В цілому, зірки схильні до благополуччя і сталості. Терзати коханих перевірками – зайве. У стосунках важливо довіряти, тим більше, що підстав для хвилювання немає.

Близнюки

Нинішній союз може здатися Близнюкам нудним. Але важливо дотримуватися акуратності в судженнях. Пересічність може бути уявною, насправді виявиться, що це справжнісінький міцний зв’язок. Не варто вносити у стосунки «гострину». Провокація загрожує їхній довговічності.

Рак

Цьому знаку цілий місяць рекомендується бути орієнтованим на інтереси сім’ї. Домашні гостро потребують піклування та спілкування, включаючи тих, хто зараз з якихось причин знаходиться далеко від рідних.

Лев

Блискучим Левам потрібно приготуватися «засліплювати» всіх своїм мерехтінням. Увага обіцяє бути позитивною, оточуючі приймуть це. Але поряд із визнанням, не можна ставити на другий план взаємодію з рідними, занурюватись у образах та забувати про почуття гумору.

Діва

У представників цього знаку не виключені сварки з партнерами. Поспішні рішення можуть негативно вплинути на подальший розвиток подій. А тому, важливо бути напоготові, легковажна Венера здатна підштовхнути до нерозсудливості, що зовсім нехарактерно для Дів.

Терези

Під кінець 2021 року в житті Терезів може з’явитися людина, якій вдасться надламати звичний перебіг життя. Це викличе, як прагнення зберегти внутрішню гармонію, так і спровокує потяг до пригод. Останнє може взяти гору.

Скорпіон

Непостійність у коханні може погано позначитися на іміджі Скорпіонів. Не варто «чіпляти» колишніх партнерів, краще зберегти з ними нейтральну позицію. Це важливо для свого ж блага. Нинішній союз має загрозу сварок. Плутон так впливає на Скорпіонів, що часом може стати нетерплячим і різким зі своєю половиною. Варто від цього йти, інакше не уникнути розколу.

Стрілець

У цього знаку у грудні може спливти пам’ять про минуле. Один раптовий дзвінок або спонтанна зустріч здатні сколихнути колишні переживання. Щоб не повторити вже пройдені помилки, важливо не поспішати, а пустити ситуацію на самоплив, не прагнучи роздмухати вогонь.

Козеріг

Завдяки природженій чарівності, пущеній у хід, Козероги знайдуть у коханні умиротворення. У ситуаціях, коли неприйнятним є холодний розрахунок, природний шарм допоможе досягти вирішення труднощів без зайвих втрат. Партнер знаку інтуїтивно шукатиме в їхньому союзі вірність і стійкість.

Водолій

На особистому фронті Водоліїв буде все гладко. Напередодні нового року – чудовий час для зміцнення сімейних зв’язків. Добре було б відвідати родичів або освідчитися своїй половинці. Але не потрібно себе дурити, вважаючи, що партнер ідеальний у всьому. Тому, щоб не розчаровуватися, не потрібно до цього надто зачаровуватися. А під впливом Сатурна таке можливе.

Риби

У грудні Риб чекає згода у сімейних стосунках. Але прийде вона поступово. У другій декаді місяця є ризик, суперечки в парі. Їх слід терпляче пережити. Варто вчитися абстрагувати себе від негативу. Помітивши рівний настрій, домочадці припинять перевіряти силу вашого самовладання та стануть чуйними.

You cannot copy content of this page