Гороскоп кохання на серпень-вересень: навіть найскромніші і сором’язливі люди знайдуть свою пару, Близнюкам не дуже буде везти з грошима, але пощастить у коханніі.

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Ваші почуття теплі і надійні, вам досить комфортно з вашим партнером. І приємно, що вам добре з улюбленими і в побуті, і в роботі, і на відпочинку в теплих краях, на який ви можете відправитися в цьому місяці.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

У вас серпень може виявитися не надто романтичним. Навпаки, можливо, захочеться залягти на дно і не зустрічатися ні з ким, не проявляти ніякої активності. Чи то вам вітамінів не вистачає, чи то бажання, чи то голова зараз іншим зайнята.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Можливо, в цьому місяці вам буде не дуже везти з грошима, але зате пощастить у коханні. У вас намічаються зустрічі і побачення з чудовими людьми, які будуть вами зачаровані, ви будете любити і відчувати себе коханими.

РАК (23.06 – 23.07)

Минулі зв’язки і почуття нагадують про себе. Ви зустрічаєте стару любов або починаєте ближчі відносини з давніми знайомими, яких знаєте сто років і до яких раптом відчули потяг.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Будьте готові до цікавих пропозицій, і нехай вони будуть не дуже ділові, зате дуже приємні. І серед цих пропозицій може бути таке, що змінить все ваше подальше життя і змусить зовсім інакше подивитися на майбутнє.

ДІВА (24.08 – 23.09)

Ви не чекаєте чогось нового, не шукаєте пригод, а цінуєте тих, хто поруч з вами. І намагаєтеся знайти в партнері якісь позитивні риси, або нові аспекти, які вас би залучили з новою силою. Зрештою, ви вдячні за вірність і надійність.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

Будете працювати над собою і над відносинами – щось вивчати, говорити, планувати, розпитувати партнера, робити якісь взаємні кроки для того, щоб обом було легко у відносинах. Дійсно, це якась важка праця для спільного блага.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Ваша активність проявляється у всіх сферах, в тому числі і в особистому, і ви зараз встигаєте і імідж собі міняти, і оченята будувати, на побачення ходити, і в родині все встигати, і по роботі не відставати. Ще й на роботі службові романи заводити.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Спілкування буде милим і душевним, зі взаємною симпатією і певною часткою конструктиву, коли немає тих дивних недомовок і непорозумінь на рівному місці. А є любов і компліменти, взаємна повага і вдячність.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Про інших думати зовсім не хочеться, і ви не розумієте всього цього ажіотажу навколо весни і романтики. Тому що вам би для початку з собою розібратися, зі своїми почуттями і бажаннями.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Для вас це місяць свят і знаменних дат, як особистих, так і сімейних. І ви ретельно до них готуєтеся, відзначаєте, радієте. А ті, хто поки що вільний, мають всі шанси зустріти свою любов на якомусь веселому заході або просто на вулиці.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Вам захочеться якось освіжити свої емоції, надати їм більше драйву. Вас потягне на знайомства, побачення, пошуки рідної душі, може навіть іноді це буде схоже на авантюру, тому що дуже вже захочеться пригод.

Фото pixabay.com