Гороскоп кохання на тиждень з 18 по 24 квітня

Овен

Сфера особистих відносин – вразливе місце Овнів. Астрологи не рекомендують надовго їхати від другої половинки, адже вона вимагатиме більше уваги, ніж зазвичай. Не варто також забувати і про себе: можна перейти на спокійні заняття, остудити запал, щоб подолати хронічну тривожність. Настав час заохочення власних успіхів та продуктивної роботи. Кохання важливе для Овнів, але тимчасово відійде на другий план.

Телець

Це чудовий час для того, щоб почати перебувати в гармонії з собою та зі світом. Тільки так Тельці зможуть залучити справжнє щастя, кохання та позитивну енергію. На представників цього Знаку чекає маса цікавих подій, осяянь, пригод.

Близнюки

У спілкуванні з людьми цього тижня все буде дуже добре, якщо спілкуватися переважно з представниками щирих pнаків Зодіаку. Астрологи радять Близнюкам направити свої думки та енергію на сім’ю, відпочинок, творчість, дітей, родичів. Особливу радість принесе спілкування зі старими друзями, подорожі. Заряд бадьорості та щастя гарантований, тому час підходить і для пошуків кохання.

Рак

Ракам цього тижня необхідно спробувати позбутися негативних установок, які заважають досягати бажаного. З ним і в любовній сфері досягнення цілей буде дуже непростим. Тернистим любовний шлях можуть зробити також сумніви у собі. У цей період Ракам варто бути відкритими та ініціативними, тоді вони стануть у рази щасливішими та привабливішими для протилежної статі.

Лев

Левам цього тижня вдасться завести дуже багато нових знайомств. Зрозуміло, для цього недостатньо просто сидіти і чекати, не діючи. Доведеться виявляти хоча б мінімум ініціативи, але вона точно окупиться. Перед початком нових відносин бажано перевіряти сумісність із новим партнером. Всім тим, хто вже у стосунках, варто приготуватися до позитивних змін, які спочатку такими не будуть.

Діва

Дівам потрібно уважніше дивитися на те, що відбувається навколо: вдасться знайти відповідь на важливе питання, яке турбувало їх дуже довгий час. Можливо, Діви зможуть зрозуміти, яка людина їм потрібна. Найголовніше зараз — боротися зі недовірливістю, інакше можна зіпсувати життя і собі, і своїй другій половинці. У відносинах з будь-якими людьми Дівам варто пам’ятати про небезпеку брехні. Вона може змінювати біополе та життєвий шлях людини.

Терези

Одинокі Терези можуть дізнатися щось приємне – наприклад, що в них хтось таємно закоханий. Не виключено, що у вівторок негативний Місяць зіпсує настрій, але цей день буде єдиним небезпечним і непридатним для кохання та романтики.

Скорпіон

Зірки можуть зіпсувати життя будь-кому, але тільки не Скорпіонам, що входять до списку найсильніших духом людей. Енергетика цих людей буде дуже потужною та непробивною. У них вдасться зробити своє особисте життя ще цікавішим і щасливішим. За прогнозами астрологів, у стосунках Скорпіонів встановиться напрочуд приємна атмосфера. Скорпіони серед тих, кому стосунки цього тижня принесуть багато щастя, радості та задоволення.

Стрілець

У Стрільців набагато вдаліше справи підуть на роботі, у сфері навчання та самовдосконалення, ніж у коханні. Це зовсім не означає, що в амурних справах їм зараз нічого ловити. Стрільцям потрібно шукати джерела енергії та життєвих сил, щоб справлятися з усіма негараздами і не сумувати зайвий раз. Усередині цих людей прокинеться почуття щастя. Потрібно прислухатися до внутрішнього голосу та стежити за знаками долі.

Козеріг

На тлі негативних тенденцій, посилених Марсом, Козероги можуть не почути голос свого серця за шумом роботи та повсякденних турбот. Тому потрібно шукати можливість хоча б годину на день побути на самоті. Другу половину тижня можна сміливо присвячувати сфері кохання, спілкуванню з близькими. Можна розпочинати нові стосунки.

Водолій

Водоліям потрібно намагатися бути якомога привабливішими. У цьому їм допоможуть яскраві кольори в одязі та енергетика золотих прикрас. Їм вдасться завести нові знайомства і справити найкраще враження на протилежну стать. Усім тим, хто вже у стосунках, потрібно приділяти більше уваги другій половинці, використовувати романтику, чуттєвість. Цей тиждень ідеальний для амурних пригод.

Риби

Для того, щоб зрозуміти, чого Риби хочуть від життя, їм варто насамперед позбутися ментального бруду. Чистий стан розуму допоможе поставити правильні цілі або зрозуміти, наскільки все добре. Астрологи не радять спалювати за собою мости під час розставання. Тим, хто у стосунках, краще настроїтись на хвилю партнера, щоб уникнути проблем. Якщо є якийсь розлад, то цього тижня він зміниться довірою та оптимізмом.