Гороскоп кохання на тиждень з 18 по 24 травня: когось чекає примирення, а когось нові стосунки

Наступний тиждень буде непростий. Венера увійшла в ретроградний рух, за що багатьом доведеться розплачуватися проблемами в стосунках, а також підвищеною дратівливістю і чутливістю до критики. Пам’ятайте про це, перш ніж вставати на стежку війни.

Овен

Настрій Овнів протягом цього тижня буде мінливим і непередбачуваним. Важливо стежити, щоб це не зробило серйозного впливу на партнера. Розмова по душам допоможе зміцнити відносини і врятувати зв’язок. Астрологи радять з повагою поставитися до страхів і претензій один одного. Тим, хто самотній, не варто втрачати самовладання і поспішати з вибором супутника: зірки зіштовхнуть з легким захопленням, яке навряд чи можна назвати любов’ю всього життя.

Телець

Кінець травня обіцяє Тельцям відмінний настрій і приємні зміни, які вийде розділити з коханою людиною. Корабель любові обов’язково обійде всі скелі, якщо тверезо оцінювати те, що відбувається і прораховувати наперед можливі наслідки прийнятих рішень. Самотні Тельці зможуть привернути увагу протилежної статі і досягти успіху в особистому житті, але для цього доведеться врахувати минулий життєвий досвід.

Близнюки

Деяким Близнюкам підтримувати гармонію у стосунках буде важче, ніж зазвичай. Причина полягає у впливі планет, які кардинально змінять плани Близнюків. Крім того, поведінка коханої людини може відрізнятися підвищеною імпульсивністю і підозрілістю. Астрологи радять проявляти гнучкість і спокійно ставитися до зміни умов і хвилеподібного настрою партнера. Тим Близнюкам, які поки самотні, зірки допоможуть викликати інтерес до себе з боку цікавить людини.

Рак

Особисте життя Раків на цьому тижні залежить від їхнього вміння приймати інтуїтивні рішення, не заглиблюючись в сумніви і занадто довгі роздуми. Ініціатива і розвинена інтуїція приведуть до щасливого завершення всіх починань. У разі виникнення критичної ситуації у відносинах з коханою людиною на допомогу можуть прийти близькі люди з найщирішими намірами. До їхніх порад варто прислухатися. Самотнім Ракам на цьому тижні слід діяти так, як велить їм серце.

Лев

Леви можуть виявитися вибитими з колії звичного ходу життя. Щоб цього не сталося, астрологи радять відмовитися від прагнення присвятити в свої відносини сторонніх. Астровплив допоможе багатьом Левам порозумітися зі своєю другою половинкою. Минулі помилки і закиди будуть забуті, якщо проявити терпимість і схилити партнера до відвертої розмови. Самотніх Левів чекає нове любовне захоплення, з яким вони можуть присвятити більшу частину тижня, головне, не будувати повітряних замків: є ризики розчаруватися через розпливчасті обіцянки потенційного партнера.

Діва

Зірки попереджають, що з 18 по 24 травня душевні переживання можуть перешкодити Дівам будувати відносини. Можливо, представникам цього Знака буде важко визнати свою неправоту, усвідомити страхи або неприємні риси характеру. Гордість – не найкращий порадник у цей період, тому астрологи радять ненадовго забути про себе і кинути сили на стабілізацію мікроклімату в любовних відносинах. Ті Діви, які зараз самотні, на цьому тижні зможуть усунути зі свого життя суперників і суперниць, не докладаючи до цього особливих зусиль.

Терези

Високий ризик, що на цьому тижні у багатьох Терезів загостряться суперечності у відносинах з партнером. Причиною цього стануть раптові негативні емоції, образи минулого, внутрішні страхи. Астрологи радять нормалізувати внутрішній стан шляхом тверезої оцінки того, що відбувається: іноді для того щоб налагодити гармонію, досить просто змінити точку зору на ситуацію. Ключем до душевної рівноваги стане легке і спокійне ставлення. Зате одиноким представникам Знака вдасться розтопити лід неприступного серця.

Скорпіон

Кінець травня може стати неспокійним часом, коли Скорпіонам доведеться шукати у всьому компромісні рішення, а іноді навіть погоджуватися з тим, з чим вони явно не згодні. Астрологи вважають, що така лінія поведінки допоможе уникнути конфліктних ситуацій. Успіх в особистому житті здебільшого буде залежати не від дій Скорпіонів, а від того, що вони не стануть робити. Іноді корисно пограти за чужими правилами. Вільним Скорпіонам варто подбати про свою репутацію і почати активні дії.

Стрілець

Щастя в особистому житті Стрільців може опинитися під загрозою. На порядку тижня – зловмисні вчинки таємних заздрісників і людей, які хочуть зруйнувати відносини Стрільців. Боротьба за любов не повинна приймати гостру форму, в усьому зараз важливо шукати мирне вирішення. Тим, хто вільний душею і серцем, бажано придивитися до людей, які претендують на роль їх другої половинки, щоб раптова закоханість не стала несподіванкою.

Козеріг

Астрологічні події можуть залучити закоханих Козерогів в бурхливий вир подій. Зірки радять їм заради власного благополуччя проявити ініціативу і стабілізувати емоційний фон у відносинах. Якщо на цьому тижні Козероги зможуть налаштуватися на хвилю коханої людини, швидше за все, багатьох проблем вдасться уникнути. Для тих, хто самотній, розташування планет сприяє несподіваним зустрічам і знайомствам, тому якщо серце потребує любові, варто розширити коло знайомих і піддатися першому пориву.

Водолій

Всесвіт підказує, що на цьому тижні непорозуміння і проблеми у відносинах можуть створюватися штучно, з вини сумнівів і ностальгії. Обставини можуть поставити Водоліїв перед вибором між відносинами з нинішнім партнером і з колишнім. Астрологи радять уникати поспішних рішень: вони можуть бути продиктовані миттєвим настроєм. Самотні представники Водолія отримають багато приємних вражень, але говорити про любов поки ще рано.

Риби

Астрологи повідомляють, що лише свідома робота над відносинами допоможе зміцнити зв’язок з коханою людиною. Не виключено, що події цього тижня змусять багатьох Риб згадати про те, що «де тонко, там і рветься». Доведеться витратити чимало сил, щоб гармонізувати ситуацію в приватному житті. Головне, не витрачати сили, якщо кохана людина не готова відповідати взаємністю. Вільні Риби в ці сім днів отримають шанс знайти другу половинку, якщо вони будуть вибирати серцем.