fbpx

Гороскоп кохання на тиждень з 18 по 24 жовтня

У понеділок відразу дві планети перестануть бути ретроградними. Мова про Меркурій, який зробить нас більш відкритими, і про Юпітер, який допоможе зміцнити існуючі зв’язки. Дуже важливо на початку такого сприятливого періоду зробити прибирання, щоб підвищити енергетику будинку, а отже, і свою енергетику теж. Це благотворно позначиться на ваших успіхах в любові.

Овен

На цьому тижні будуть прекрасно складатися стосунки не тільки з другою половинкою, але і з друзями. Овни не будуть відчувати брак спілкування, тому їх чекає дуже приємне час. Багатьом вдасться знайти другу половинку або зміцнити вже існуючі стосунки. Планети активізують сильні риси Овнів, посилять їх енергетику і допоможуть їм подолати свої вади та слабкості.

Телець

Зірки і планети допоможуть Тельцям залучити удачу в любовних справах. Успіхи у протилежної статі будуть багато в чому залежати від бажання і настрою Тельців. Якщо їм захочеться, то вони з легкістю приведуть існуючі стосунки в порядок або почнуть нові. На цьому тижні навколишні можуть бути не зовсім чесними і відкритими, тому людям даного знаку варто користуватися талісманами і оберегами від обману.

Близнюки

В цілому тиждень для амурних справ вкрай позитивний. Єдиний небезпечний день – повний Місяць 20 числа. Астрологи попереджають одиноких Близнюків: якщо хтось домагається вашої уваги, то на цьому тижні краще дати людині шанс, ніж шукати причини для відмови.

Рак

Будь-який роман, розпочатий в період з 18 по 24 число, може вийти щасливим і незвичайним. Головне – пам’ятати, як люди різних Знаків висловлюють свої почуття, щоб ненароком не сплутати закоханість з чимось іншим. Закоханим Ракам зірки обіцяють спокій і безтурботність у стосунках. Не варто давати партнеру приводів для ревнощів у такий позитивний і яскравий час, інакше гармонія зміниться сварками.

Лев

Жінки цього знаку захочуть романтики, красивих залицянь. Чоловіки будуть прагнути до швидкого розвитку подій. Юпітер говорить про те, що Левам варто на цьому тижні поважати навіть тих людей, які їм не подобаються. Це допоможе оточуючим побачити в Левах щось хороше. Навіть друга половинка почне їх поважати за таке ще більше.

Діва

Цей тиждень може бути сповнений для Дів любовними переживаннями. Щоб їх було менше, Дівам варто почати рахуватися з чужими почуттями і бажаннями. Не виключено, що на цьому тижні з’явиться той, кого люди даного знаку зможуть назвати любов’ю всього свого життя. Щоб підвищити свою привабливість, потрібно надягати одяг яскравих кольорів.

Терези

Самотні Терези зможуть знайти любов, познайомитися з приємною людиною, яка розділить їх захоплення. Астрологи радять не поспішати зі зближенням: спочатку повинна сформуватися дружба, яка вже потім переросте в любов. Сімейним представникам знаку зірки пророкують проблеми. Щоб їх уникнути, необхідно навчитися довіряти коханій людині.

Скорпіон

У Скорпіонів починається час, коли варто бути максимально активними в любовній сфері. Стати привабливішими для протилежної статі допоможе почуття гумору, яскравий зовнішній вигляд. Найголовніше зараз – постаратися не захворіти любовною прихильністю, адже вона часом штовхає нас на далеко не найприємніші і обдумані вчинки.

Стрілець

Астрологи радять Стрільцям контролювати себе і свої почуття, не дозволяючи собі виходити за межі дозволеного. Зараз важливо переступити через свої бажання і захопитися тим, що важливо другій половинці. Для цього Стрільцям знадобиться багато сил і терпіння.

Козеріг

Цей тиждень ідеально підходить для пошуків другої половинки. Зірки допоможуть Козерогам швидше знайти своє щастя. Всім тим, хто перебуває у стосунках, можна спробувати перевести їх на новий рівень. Цей тиждень сприятливий для планування весілля, знайомства з батьками коханої людини, любовних зізнань.

Водолій

Самотні Водолії на цьому тижні можуть змінити свої смаки і захопитися тим, кого раніше точно обійшли б стороною. Можлива різка зміна поглядів, яка відкриє перед ними нові можливості. Варто проявляти дещицю обережності, аналізуючи характер нових людей. Це допоможе обійти стороною розчарування. Сімейним представникам знаку астрологи радять йти на компроміси.

Риби

Рибам для того, щоб зберігати і примножувати свою енергію, варто перебувати ближче до джерел сили. Тиждень з 18 по 24 число підходить для радикальних змін, тому можна почати жити з коханою людиною під одним дахом, перевести стосунки на новий рівень. Іншого шансу найближчим часом може не бути. Активні планети висвітлять всі недоліки і проблеми в стосунках.

You cannot copy content of this page