Гороскоп кохання на тиждень з 26 липня по 1 серпня: у багатьох буде відчуття, що в любовній сфері почалася чорна смуга, так що не перебільшуйте свої проблеми

Овен

Перше, про що астрологи попереджають Овнів, – це небезпека нових знайомств. Нові люди в оточенні можуть здаватися приємними, але лише спочатку. Щоб уникнути розчарування в любові і в дружбі, бажано провести цей тиждень в самоті. Пережити проблеми в уже існуючих стосунках допоможуть практики по боротьбі з переживаннями.

Телець

Тельцям на цьому тижні захочеться досягти успіху і в справах, і в любові. Зірки говорять, що це можливо, але експерти рекомендують користуватися спеціальними практиками та обрядами, щоб встигати все і відразу. Важливо грамотно розподілити свої ресурси і час, а також набути впевненості в собі.

Близнюки

Близнюкам, які поки знаходяться в пошуках любові, бажано остерігатися енергетичних вампірів. Такі люди можуть прикидатися, маніпулювати, хитрувати. Всім, хто в стосунках, астрологи радять не виносити сміття з хати. Якщо і з’ясовувати стосунки, то вже точно не на очах у оточуючих.

Рак

На цьому тижні дуже буде щастити Ракам, які знаходяться в пошуках другої половинки. Астрологи радять шукати там, де раніше шукати не виходило або не доводилося – в мережі, в магазині, на вулиці.

Лев

Левам, які поки самотні, краще сфокусуватися на роботі й інших справах. Тим, хто вже встиг створити стосунки або навіть має сім’ю, бажано пам’ятати про закон бумеранга. Цей вселенський принцип розподілу удачі і енергії допоможе Левам зміцнити любов і зробити стосунки гармонійнішими.

Діва

Нові знайомі Дів здадуться їм егоїстичними і самовдоволеними, але це лише ілюзія. Також Діви можуть бути обдуреними, думаючи, що це людина хороша і світла. Астрологи радять на цьому тижні перевіряти любовну сумісність з тими, з ким захочеться побудувати стосунки.

Терези

Терезам нічні світила в період з 26 липня по 1 серпня допоможуть позбутися від любовних комплексів і страхів. Ці люди зможуть підвищити свою самооцінку і впевненість в собі завдяки сильному Меркурію. Це ідеальний період для залицяння, знайомства, активного спілкування в соціальних мережах і пошуку любові.

Скорпіон

У Скорпіонів починається час навчання. Потрібно взяти на озброєння прості життєві істини, які зроблять їх сильнішими. Це допоможе переглянути ставлення до любовних негараздів минулого і теперішнього часу. Також це допоможе вирішити проблеми в поточних стосунках.

Стрілець

Стрільцям буде дуже щастити в любовних справах, особливо з 28 липня. Цей тиждень подарує їм багато нових можливостей, а нічні світила зроблять їх більш харизматичними.

Козеріг

Козерогам ні в якому разі не можна сваритися з коханою людиною, особливо в другій половині тижня, коли Марс буде в занепаді. Потрібно набратися терпіння і навчитися ігнорувати спроби оточуючих вивести їх з себе. Любов вимагає сил і енергії.

Водолій

Астрологи рекомендують в ці сім днів Водоліям якомога більше спілкуватися з представниками щирих Знаків Зодіаку. Потрібно оточувати себе тими, хто говорить правду і не прикидається. Можна навіть навчитися у таких людей чомусь корисному. Це добре позначиться на пошуках любові.

Риби

Тим, хто вже «просвітлений» і знає, чого хоче, важливо не відступати від прийнятих планів. Не варто переносити призначені побачення, відмовлятися від пропозицій коханої людини.