Гороскоп кохання на тиждень з 6 по 12 липня: когось чекають непорозуміння, а когось навіть любовні трикутники

Меркурій, який перебуває в ретро-фазі, сколихне минуле: в когось можуть прокинутися давно стримувані негативні почуття, образи, страхи, сумніви або злість. Такі сигнали важливо чітко відстежити, і постаратися припинити все те, що в даний момент може стримувати, тягнути назад, а в цілому – отруювати життя, обтяжувати душу і руйнувати відносини.

Овен

На цьому тижні самотні Овни визначаться зі своїми почуттями до якоїсь людини, зрозуміють, що хочуть знову закохатися, і перестануть хвилюватися і тримати дистанцію. Тим, у кого вже є друга половинка, доведеться звикнути до якихось обмежень заради миру й злагоди в родині. Астрологи радять зайвий раз не виривати партнера із зони комфорту і не вимагати жертв, що стосуються роботи чи родичів.

Телець

Вільним Тельцям липневі зірки обіцяють зустріч з людиною, яка стане для них рушійною силою, що направляє їх енергію в русло досягнення кар’єрних і особистісних висот. Ймовірно, ця людина стане не тільки «путівником», але джерелом позитивних емоцій. Тельцям, щасливим у шлюбі, тиждень може принести деякі проблеми: можливо гнівне з’ясування стосунків. Варто запастися терпінням, щоб не наговорити зайвого.

Близнюки

Близнюкам, які на цьому тижні займуться влаштуванням особистого життя, астрологи радять відмовитися від звичних схем: не варто поводити себе за шаблоном. Традиційні «привабливі методи» не спрацюють, буде потрібна увага і відсутність напору, щоб розтопити лід неприступного серця. Ця порада стосується і до Близнюків, які вже знайшли своє кохання. Душевна черствість, егоїзм і зацикленість на собі зараз загрожують образами, сварками і проблемами.

Рак

Одиноким Ракам варто зробити упор на людину, яка відноситься до їх недоліків більш лояльно і терпимо, ніж інші. В цьому випадку зірки обіцяють перспективний роман, який багато подарує в духовному плані, допоможе стати мудрішими і спокійнішими. Тим Ракам, які вже знайшли своє щастя цей тиждень принесе моменти, що вимагають доленосних рішень і серйозних вчинків. Важливо не дати приводу для сумнівів у щирості почуттів.

Лев

Представники Лева на цьому тижні можуть піддатися емоціям і почати фліртувати з людиною, яку навряд чи можна назвати їх майбутньою другою половинкою. Жартівливо-любовне спілкування розбавить рутину, допоможе подолати якісь неприємності і підвищить самооцінку, але не більше. Тих, хто вже перебуває у відносинах, чекає тиждень, наповнений конфліктами на грунті грошей. Астрологи радять не піддаватися на провокації і не підключати до сімейних чвар родичів.

Діва

Одиноким Дівам зірки радять схопити те, що пливе прямо в руки, а не придумувати причини, за якими ніяк не виходить стати щасливими. Якщо вийде заглушити негативні думки, то з’явиться величезний шанс на взаємні і міцні відносини. Дівам, у яких вже є друга половинка, важливо знайти точки дотику, які зближатимуть і зроблять спілкування глибшим в духовному плані.

Терези

Самотні Терези з волі зірок можуть запалитися почуттями до того, у кого вже є кохана людина, і, забувши про мораль, почати активний штурм. Астрологи застерігають від поспішних рішень: подібні відносини не приведуть ні до чого хорошого, а моральні муки будуть гризти дуже довго. Сімейним Терезам варто приготуватися до тотальних ревнощів з боку партнера. Приборкати недовіру допоможе відверта розмова.

Скорпіон

На цьому тижні в житті самотніх Скорпіонів може з’явиться той, хто матиме позитивний вплив на їхній емоційний стан, сприйняття світу і навіть на манеру поведінки. Велика ймовірність початку приємного роману. Скорпіони, які вже знаходяться в стосунках, можуть постраждати від обопільних ревнощів. Не варто переживати: зараз це допоможе усвідомити важливість відносин і міцніше прив’язати до себе кохану людину.

Стрілець

Представники Стрільця можуть несподівано для себе закохатися в когось із числа давніх шанувальників. Правда, ця людина може не відразу відкритися почуттям: є ймовірність, що спочатку вона вважатиме за краще помститися за роки байдужості і тільки після розкриє обійми. А ось в житті сімейних Стрільців можуть прослизнути нотки роздратування по відношенню до коханої людини. Астрологи радять не зачіпати самолюбство партнера, а розібратися зі своїм настроєм і прийти до душевної гармонії.

Козеріг

Вільних Козерогів на цьому тижні чекає знайомство зі своїм повним антиподом. Взаємна неприязнь, за словами астрологів, може перерости в любов або, принаймні, стати початком пристрасного роману. Козероги, що знайшли своє щастя, можуть піддатися бажанням насолити коханій людині, за щось його покарати, зробити боляче. Не варто навмисно провокувати кризу, краще постаратися зрозуміти потреби партнера.

Водолій

Тиждень принесе вільним Водоліям шанси на перспективне знайомство. Але будуть і підводні камені: є ймовірність, що людина, яка приверне увагу, недавно звільнилася від токсичних відносин і поки не готова до початку чогось нового. Якщо симпатія сильна, варто почекати, поки місце поруч з нею стане вакантним. Водоліям у відносинах рекомендується уникати конфліктів і піклуватися про почуття партнера більше звичайного, тоді вдасться уникнути повторення минулих помилок і початку затяжної кризи.

Риби

На початку липня самотні Риби можуть по-дружньому зблизитися з кимось із кола знайомих і зрозуміти, що це саме той чоловік, який їм потрібен. Не варто відмовлятися від цього подарунка долі. Сімейним Рибам астрологи прогнозують вихід на новий духовний рівень: у відносинах з’явиться більше ніжності, любові, розуміння і підтримки. До того ж розвіються багато сумнівів і побоювання.