fbpx

Гороскоп кохання на зиму для всіх знаків. У Тельців вийдуть заміж, знайдуть вірне кохання чи супутника на все своє життя, Риби-якщо ваш чоловік говорить неправду, ви виведете його на чисту воду

Овен

Хоча ви повністю присвячуватимете себе роботі, планети підштовхнуть вас задуматись на тему відносин. Що вас у них влаштовує, а що ні? З ким та в якому напрямку ви хочете рухатися у новому році? Розберіться в собі, щоб побудувати найкращі стосунки у вашому житті.

Телець

Здається, цієї зими ви поставите особисте життя на другий план. Які тут стосунки, коли ваші думки зайняті найграндіознішими планами! Втім, навіть вони не завадять вам покорювати серця ваших шанувальників . Адже вашої чарівності ніхто не скасовував! У вас є всі шанси вийти заміж, знайти вірне кохання чи знайти супутника на все своє життя

Близнюки

Завдання максимум — не підливати олії у суперечки. Чи варто робити з мухи слона, якщо можна спокійно обговорити всі непорозуміння з партнером у щирому діалозі? Якщо ж ви відчуваєте, що вам з людиною не по дорозі, саме час її відпустити і рухатися далі. На вас чекає безліч приємних зустрічей!

Рак

У сердечних справах прислухайтеся до власних бажань і відчуттів. І говоріть про них партнеру. Ваші почуття мають значення — і це найважливіше. Якщо ви ще не у відносинах, то цієї зими можлива та-сама-зустріч. У що вона перетвориться, вирішуватиме лише вам.

Лев

Відносини цієї зими вимагатимуть від вас і вашого партнера серйозної роботи. Не варто гарячкувати і починати суперечки. Вчіться діалогу і будьте дипломатичнішими. Якщо все зробите грамотно то зумієте розставити всі крапки над i, та влаштуєте особисте життя якнайкраще.

Діва

У фокусі вашої уваги взимку повинні бути ви і лише ви. Прислухайтеся до себе – з ким і як ви хочете рухатися далі? Зараз вам супроводжує успіх і в справах, і в особистому житті. Тому саме час побудувати саме такі стосунки, про які ви мрієте.

Терези

Настрій – робочий! Втім, лише на початку зими. Вже після свят вам захочеться відпочинку та романтики. Планети вас повністю підтримують! Головне, не втрачати голови — нехай ваші хлопці виявлять себе не на словах, а на ділі. А якщо ви вже у відносинах, намагайтеся проводити більше часу із партнером.

Скорпіон

Нині не найкращий час для відчайдушних вчинків. У сердечних справах зробіть ставку на довірчий діалог — і з партнером, і з наполегливим шанувальником. Вам важливо прямо говорити про те, чого ви чекаєте від стосунків.

Стрілець

Не поспішайте, ухвалюючи рішення. Особливо навіяні емоціями. Прагніть чесно обговорити проблеми з партнером. Стабільність у стосунках зараз вам на руку. Пориньте в затишок і насолоджуйтесь маленькими радощами. І тоді романтики вам вистачить із головою!

Козеріг

Всесвіт може відчувати ваші стосунки на міцність. Важливо не втрачати голови та не говорити не подумавши. Ще не знайшли Тієї Самої людини? Не сумуйте. Краще сконцентруєтеся на стосунках із собою. Що робить вас щасливою? Чого ви чекаєте від партнера? Яку людину мрієте бачити поряд? Ви гідні кращого – на менше не погоджуйтесь.

Водолій

Грудень закрутить у вирії невідкладних справ, тож на романтику навряд чи вистачить часу. Втім, вже в січні ви зможете видихнути і озирнутися – зима готує для вас приємні зустрічі та перспективні знайомства. Час серйозно зайнятися особистим життям!

Риби

Будь-які рішення щодо ваших стосунків приймайте з холодною головою і без поспіху. Впевненість у собі – ваш секрет грандіозних перемог на любовному фронті. І не лише цієї зими. Пам’ятайте — ви гідні найбільшого кохання, тому на менше не погоджуйтеся. Якщо ваш чоловік говорить неправду, ви виведете його на чисту воду

You cannot copy content of this page