Гороскоп кохання з 13 по 19 червня: це буде чудовий тиждень для того, щоб зосередитися на сімейних справах, упорядкувати, зайнятися пошуками другої половинки

Овен

Для багатьох Овнів тиждень, позначений підвищеною активністю Меркурія, є ідеальним часом для відновлення відносин із партнером. З середи по неділю в цих людей може прийти осяяння — вони зрозуміють щось важливе для себе, про свою другу половинку або про кохання в цілому. Астрологи повідомляють, що осяяння принесе щастя.

Телець

Усім, хто самотній, треба переходити у наступ. У Тельців буде цілком реальна можливість досягти успіху в амурних справах. Сімейним Тельцям варто подбати про захист будинку від усякого зла. Зірки повідомляють, що настав час побути помірними егоїстами і приділити дещицю часу собі та своїм справам.

Близнюки

Якщо випаде можливість, то Близнюкам варто обговорити зі своїм партнером або з близькими людьми свої внутрішні страхи, попросити емоційної підтримки. Якщо ні — прийти до тями допоможе слідування маловідомим принципам усвідомленості, спорт, творчість. Самотнім людям цього знаку поки що варто чекати серйозних змін: адже їхній покровитель Меркурій дуже сильний. Астрологи радять провести час так, як хочеться Близнюкам.

Рак

У Раків у відносинах тимчасово можуть загостритися почуття ревнощів та володарювання, причому як з одного, так і з іншого боку. У самотніх Раків може з’явитися нове кохання. Несподівані знайомства, осяяння, романтика — ось що приготували зірки Ракам цього тижня. Астрологи радять відкласти думки про роботу та згадати про кохання.

Лев

Зірки і планети хочуть, щоб Леви приділили більше часу коханій людині, сім’ї. Самотнім людям цього знаку можна піти з головою у пошуки кохання. Не виключено, що нічні світила зроблять актуальними темні сторони. Потрібно тримати при собі все те, що може образити чи образити оточуючих. Це допоможе утриматися на плаву і не зруйнувати кохання, довіру.

Діва

Діви проведуть цей тиждень з 13 по 19 червня у вирі подій та почуттів, які закрутять їх після переходу Меркурія до знак Близнюків. Зараз важливо не пропускати сигнали та підказки долі, що ховаються у звичних подіях. Вони допоможуть знайти кохання та внести прикрасити похмурі будні. Дівам варто навчитися довіряти внутрішньому голосу. Він допоможе зміцнити чи знайти кохання.

Терези

У Терезів цього тижня, швидше за все, буде чимало зустрічей з неприємними людьми. Загалом зірки забезпечать приплив сил і шанс обминути негативний поворот у відносинах. Можливі серйозні зміни щодо особистих і спільних цілей на майбутнє.

Скорпіон

Людям цього Водного Знаку доведеться більше розмовляти з коханою людиною, і це завжди будуть мирні діалоги. Бонусом буде ефективне вирішення проблем, що накопичилися. Також Скорпіони зможуть зустріти на своєму шляху багато нових людей, серед яких може бути чимало лицемірів.

Стрілець

Стрільцям варто пам’ятати про існування знаків, які ніколи не прощають образи. З такими людьми потрібно спілкуватися трохи обережніше, або не спілкуватися зовсім. Астрологи радять замислитись про причини напруженості у поточних відносинах. Зірки вишикувалися у чудову конфігурацію, сприятливу для вирішення проблем з другою половинкою. Самотнім Стрільцям можна сміливо планувати незвичайні побачення.

Козеріг

Оточуючі цього тижня будуть відчувати до Козерогам особливу тягу. Їхня харизма суттєво підвищиться. Закохані представники цього кардинального знаку зможуть донести до людини свої почуття та емоції, отримавши зворотний зв’язок. Всіх, хто вже у відносинах, чекає складна розмова. До всіх спільних справ варто добре підготуватися, оскільки можливі форс-мажори, особливо у Супермісяці 14 числа.

Водолій

Імпровізація у коханні може принести Водоліям проблеми. Краще ретельно все планувати, щоб уникнути розчарування. Всесвіт не підказує, а прямо каже: настав час почати спілкуватися з тими, хто дарує яскраві емоції і приносить добро. Цього тижня самотнім Водоліям з високою ймовірністю вдасться знайти нове кохання.

Риби

Усім Рибам, що перебувають у відносинах, спільне проведення часу з коханою людиною стане найкращим варіантом. Астрологи радять влаштувати романтичний уїк-енд, створити атмосферу свята. Усім, хто поки що самотній, не можна здаватися. Краще не налаштовуватися на те, що все буде просто і зрозуміло.