fbpx

Гороскоп кохання з 15 по 21 листопада: тиждень принесе інтригуючі новини багатьом знакам Зодіаку

Кінець осені диктує свій настрій. Наближення зими скорочує зустрічі та підштовхує нас до усамітнення. Зате всі радісні миті стають вдвічі приємнішими. Стати щасливішим у коханні допоможе любовний гороскоп, у якому зібрані поради астрологів.

Зима близько, тому настав час глобального оновлення. Всі труднощі та сварки у спільному житті відійдуть у минуле. Тим, хто перебуває у пошуках другої половинки, зірки та планети допоможуть досягти успіху. Головне – перевіряти сумісність перед початком стосунків.

Овен

Овни дуже близько підійшли до дверей, за якими на них чекає справжнє щастя: максимум метеорного потоку Леоніди та позитивний аспект Марса та Урану допоможуть Овнам виконати свою мрію. Головне — прагнути обирати представників найвірніших Знаків Зодіаку. Насамперед це стосується тих, хто мріє про щасливий шлюб. Підтримка планети допоможе прояснити плутанину в амурних справах, уникнути негативу, позбутися страхів і тривог.

Телець

Тільцям необхідно залишатися вірними собі та своїм цілям. У другій половині тижня через затемнення можуть проявити себе негативні люди, які забиратимуть удачу Тельців у коханні та у справах. З такими особистостями потрібно правильно спілкуватися, щоб захистити себе від їхнього впливу. Можливо, цього тижня представникам цього знаку здасться, що їхні зусилля не виправдали надій, а час витрачено марно. Насправді це помилкові побоювання.

Близнюки

Близнюкам краще почекати з новими стосунками. Зірки і планети вкажуть на людину, з якою можна будувати стосунки, але краще поки що просто придивитися до неї і не поспішати. Не треба питати поради щодо сфери кохання. Чужа думка нічим Близнюкам не допоможе. У тих, хто вже у стосунках, тиждень пройде успішно. Самотнім Близнюкам краще зайнятися роботою, а сімейним – своїм будинком.

Рак

Раки в період з 15 по 21 листопада мають багато важливих знайомств і зустрічей з новими людьми. Перед початком любовних чи ділових відносин можна проаналізувати характер співрозмовника, наприклад, за формою його підборіддя. Наше тіло найкраще розкриває таємниці свідомості. Максимум метеорного потоку Леоніди подарує шанс опинитися у потрібному місці у потрібний час, тим самим вступивши на смугу любовного везіння. Головне зараз — не сприймати бажане за дійсне.

Лев

Затемнення 19 числа підніме на поверхню всі найгірші звички знаків Зодіаку. Тому краще не сподіватися на диво цього дня. Його сприятливо провести на самоті. Що стосується решти днів, то вони будуть ідеальними для знайомств та початку нових стосунків, сімейних посиденьок та кохання в цілому. Крім того, Левів буде супроводжувати успіх у листуванні. Кінець осені може стати чарівним часом у амурній сфері.

Діва

Дівам цього тижня зірки допоможуть не знайти кохання, а забути якусь людину, закінчити стосунки, що зжили себе. Дів чекає тиждень любовних змін. Не виключено, що представники знаку змінять свої пріоритети та уподобання щодо протилежної статі. Цього тижня сімейні Діви по-справжньому оцінять свій дім та сім’ю. Це чудовий час для спільних справ.

Терези

Терезів можуть очікувати зустрічі з неприємними людьми, тому потрібно взяти на замітку способи відновлення енергії після неприємного спілкування. З 15 по 18 листопада Терезам зірки дадуть зелене світло до змін в особистому житті. Якщо Терези вирішать вивести на новий рівень вже наявні стосунки, то планети допоможуть їм з цим. Самотніх Терезів чекає продуктивний і романтичний тиждень.

Скорпіон

Скорпіони будуть щасливими як у пошуках кохання, так і у зміцненні вже існуючого союзу. Варто бути обережнішим у розмовах з людьми з тонкою душевною організацією. Не треба навмисне зачіпати їх, оскільки серед них можуть виявитися ті, хто зможе допомогти у досягненні любовного щастя. Скорпіонам потрібна готовність забути про його егоїзм на користь коханої людини.

Стрілець

Якщо Стрільці захочуть провести цей тиждень у справах та турботах, то їм доведеться звернутися за допомогою до близьких людей. Астрологи радять не йти з головою у справи, приділивши деякий час коханню. Дуже корисно спілкуватиметься з добрими людьми. Такі люди підвищуватимуть настрій і формуватимуть віру у краще. Астрологи впевнені в тому, що цього тижня у сфері кохання для Стрільців станеться щось справді приємне та прекрасне. Потрібно готуватись до дива.

Козеріг

У Козерогів цього тижня бажань може бути в рази більше, ніж можливостей. Ризикований день чекає на Козерогов 19 листопада, в Повний Місяць і затемнення. Ця подія може спровокувати конфлікти, затьмаривши всю другу половину тижня. У цей день і наприкінці тижня краще частіше цікавитися справами партнера, займатися пошуками точок дотику.

Водолій

Все, що потрібно Водоліям, — це гармонія, розуміння та стабільність. Цього тижня астрологи вважають, що їм доведеться багато працювати над стосунками. Зірки обіцяють безліч позитивних емоцій. Можливі приємні знайомства і навіть кохання з першого погляду. Можливо, що успіхи в амурній сфері пов’язані з фінансовими досягненнями.

Риби

На Риб чекає непростий тиждень, оскільки в житті цих людей можуть з’явитися нові вороги та недоброзичливці. Варто побоюватися токсичних людей та енергетичних вампірів. Такі особи можуть позбавити Риб любовної удачі вже в понеділок. Потрібно прагнути самостійного прийняття рішень в амурних справах. Найактуальнішим у коханні буде «правило трьох С» — Стати Самими Собою. Не треба робити так, як диктують герої улюблених серіалів або радять друзі.

You cannot copy content of this page