fbpx

Гороскоп кохання з 23 по 29 серпня: цього тижня можна активізуватися в любовній сфері, але робити це обережно, оскільки наша доля здебільшого в наших власних руках

Овен

Овнам в першу чергу варто позбутися негативних думок про себе. У ці сім днів астрологи радять не називати себе невдахами. В амурних справах важливо йти вперед з піднятою головою і гарним настроєм. Тільки так можна отримати увагу і любов.

Телець

Тельцям на цьому тижні буде дуже щастити. Можливо, що багато самотніх представники Знака зможуть знайти другу половинку і розпочати стосунки. Щоб дізнатися, як вони складуться, можна звернутися за допомогою до гороскопу знайомств. Не потрібно поспішати і приймати рішення бездумно.

Близнюки

Нічні світила заспокояться, тому у Близнюків може загостритися емпатія – спосіб ясновидіння. Вона є у людей цього Знака завжди, але зазвичай її блокують потужні потоки енергії нічних світил. У період з 23 по 29 серпня блок буде знято через спокій планет. Це гарна новина для тих, хто шукає кохання.

Рак

У Раків очікується невеликий, але відчутний спад енергії і сил. З повним «бензобаком» Раки зможуть в цей спокійний період демонструвати чудеса любовних ігор. Їх флірт буде на висоті, як і чарівність в цілому.

Лев

Леви відносяться до самозакоханим Знакам Зодіаку. Дивно, але зараз це може зіграти їм на руку. Астрологи вважають, що люди будуть ласі на нарцисів і тих, хто звертає увагу на себе більше, ніж на партнера. Правила любові змінюються, але Леви залишаються на висоті.

Діва

Одиноким Дівам необхідно переходити в наступ. Якщо є той, хто подобається, потрібно спробувати познайомитися або зізнатися у почуттях, запросити людину на побачення. Це дивно сприятливий період для амурних пригод.

Терези

Найбільше буде щастити сімейним Терезам. Щоб на цьому тижні вони змогли зробити своїх дітей і другу половинку щасливішим, їм доведеться скористатися медитацією на позбавлення від тривоги і негативних думок. Не варто заражати негативними емоціями тих, хто поряд.

Скорпіон

Скорпіонам для успіху в любові і в сімейному житті доведеться взяти під контроль своє життя. Установки допоможуть перетворити хаос в порядок, негатив – в оптимізм, а проблеми – в удачу. Любов вимагає вкладення сил і часу. Все вийде, якщо не сумувати.

Стрілець

У Стрільців, які давно перебувають у стосунках, на цьому тижні можливі невеликі, але затяжні сварки. Для самотніх представників Знака корисний буде флірт, романтика.

Козеріг

Козерогам не варто боятися сварок у стосунках, але тільки в тому випадку, якщо вони контрольовані і не переходять межі дозволеного. Конфлікти можуть поліпшити енергетику, зміцнити любов. Одиноким Козерогам краще поки побути на самоті. Цей тиждень не підходить для пошуку кохання.

Водолій

Самотніми нас усіх роблять не зірки, а негативні звички. Для Водоліїв настає ідеальний час для того, щоб позбутися від цих звичок. Поки нічні світила спокійні, люди даного Знака можуть змінити себе, свій ритм життя, любовні погляди і в цілому ставлення до світу.

Риби

У Риб можливі невеликі сплески негативу на початку тижня. У спокійному стані Риби стануть більш привабливими для протилежної статі. Це вдалий час для початку нових стосунків.

You cannot copy content of this page