Гороскоп кохання з 27 вересня по 3 жовтня: цього тижня буде досить складно знайомитися і в цілому знаходити спільну мову з іншими людьми

Кохання – це та сфера, в якій негаразди можуть змінюватися успіхами найбільш непередбачуваним способом. Експерти відзначають, що через початок ретроградного руху Меркурія цього тижня буде досить складно знайомитися і в цілому знаходити спільну мову з іншими людьми, принаймні, в перші 3-4 дні.

Овен

Овнам для того, щоб стати успішніше в любові, необхідно подолати образу. Якщо є те, що виводить цих людей з себе і наповнює негативною енергією, їм необхідно забути про це. Так вони зможуть зберегти свою харизму і чарівність і продовжать зачаровувати людей своїм почуттям гумору і оптимізмом.

Телець

Людям цього знаку варто пам’ятати про найпоширеніші помилки у стосунках, які властиві Тельцям. Зараз просто не можна допускати проколів, тому що вони можуть призвести до розпаду стосунків, до зникнення тяжіння. Астрологи радять бути гранично уважними до почуттів інших людей.

Близнюки

Серед оточуючих людей є талісмани, а є ті, хто заважає досягати щастя. Близнюкам варто навчитися розпізнавати і захищатися від таких людей. Ще краще буде, якщо в любовних питаннях вони будуть спиратися тільки на свою думку і досвід. Будь-які непрохані поради їм варто обходити стороною.

Рак

На тлі змін в настрої зірок і планет у Раків можуть виникнути неполадки в любові і в сімейному житті. Астрологи радять якомога більше часу проводити зі своєю половиною і дарувати близьким любов і турботу.

Лев

Левам астрологи рекомендують обходити стороною представників негативних знаків Зодіаку. З такими людьми краще поки не будувати стосунків і не заводити дружбу. Взагалі, любов зараз краще відсунути на другий план. Краще сфокусуватися на робочих справах і на домашньому побуті.

Діва

У Дів на початку тижня пошуки любові будуть дуже сильно ускладнені. Приблизно з четверга можна буде потроху починати проявляти активність щодо протилежної статі. Медитація на залучення коханої людини допоможе прискорити процес пошуку другої половинки.

Терези

У Терезів прогнози на цей тиждень в сфері любові досить негативні. Зірки позбавлять цих людей чарівності і винахідливості, але не потрібно переживати, адже їх завжди можна посилити. Терезам не можна сумувати і опускати руки.

Скорпіон

Для Скорпіонів успіхи в любовній сфері стоїть понад усе. Щоб зміни в настрої зірок і планет не відбивалися на їх удачі в любовній сфері, їм потрібно посилити серцеву чакру любові. Це зробить їх сильнішими, мудрішими і дозволить подолати будь-які перешкоди на шляху.

Стрілець

Стрільці діляться на два типи: любителів самоти і обожнювані усіма популярні особистості. У другого типу Стрільців в любові все буде як завжди добре. Першому типу зараз необхідно змінити своє життя і долю.

Козеріг

У Козерогів може початися чорна смуга в любові і в цілому в житті. На цьому тижні важливо уникати поганого настрою і негативних думок. До негараздів астрологи радять ставитися простіше, по-філософськи. У будь-якій негативній події є дещиця чогось хорошого.

Водолій

Успіхи в любові будуть прямо залежати від тонусу і енергетики Водоліїв. Щоб завжди бути на висоті, їм варто користуватися медитацією для зняття стресу, тривоги і втоми. З нею навіть в будні дні можна буде ходити на побачення і не боятися втомитися ще більше після складного дня на роботі.

Риби

Рибам варто тимчасово призупинити знайомства, тому що є ймовірність наштовхнутися на маніпулятора або просто токсичну людину, а не на любов. Варто захиститися від таких людей за допомогою зміцнення своєї енергетики.