fbpx

Гороскоп кохання з 4 по 10 жовтня: цей тиждень таїть в собі як щасливі і важливі зміни, так і деякі небезпеки в любовній сфері

Астрологи рекомендують всім закоханим і тим, хто шукає своє щастя не спокушати долю і заздалегідь підготуватися до низки незвичайних подій. Найгірший ворог для любовного успіху на початку жовтня – комплекси.  Дуже корисним в тому аби позбутися їх виявиться позитивний Плутон, який позбудеться від ретроградності 6 числа.

Овен

В любовній сфері будуть переважати гармонія, любов і теплота. Сім’я і близькі люди стануть на цьому тижні для Овнів опорою, так що можна розраховувати на їх емоційну підтримку. Прискорити процес зміцнення любові або її пошуків допоможе крапелька оптимізму і віри в себе.

Телець

У житті представників даного знаку очікуються поворотні моменти, які можуть поставити під удар благополуччя пари. Зважаючи на наявність чутливої інтуїції у Тельців астрологи радять їм частіше прислухатися внутрішнього голосу. Також на цьому тижні варто уникати спілкування зі злими знаками Зодіаку. Від них йтимуть одні проблеми.

Близнюки

На цьому тижні закоханим Близнюкам нема про що переживати, адже на любовному фронті повний штиль. Планети наділять людей цього знака особливим шармом і чарівністю, тому будь-які їхні слова будуть здаватися істиною в очах протилежної статі. Найголовніше зараз – залишатися в доброму гуморі.

Рак

За новими почуттями краще не гнатися: настрій зірок і планет нестабільний. Якщо все ж захочеться нових емоцій і почуттів, краще заздалегідь перевіряти сумісність за допомогою трьох простих способів. У вже існуючих стосунків Раків чекає спокій і розміреність. Корисно буде разом відпочивати, займатися домашніми справами.

Лев

Для Левів настає час, коли будь-які методи наближення до любовних цілей виправдані долею і планетами. Головне – не переходити нікому дорогу і нікого не засмучувати. Самотні Леви зможуть знайти ключ до серця того, кого вони вже давно мріяли підкорити.

Діва

Самотнім Дівам потрібно діяти рішуче і відкрито, але важливо пам’ятати, що надмірна відвертість про свої почуття може звести нанівець інтерес людини. При виборі супутника варто пам’ятати про ознаки позитивної і негативної енергетики людини. Дів, які вже змогли знайти своє щастя, чекає час любовних протистоянь.

Терези

Щоб побороти самотність, астрологи радять Терезам не забувати про впевненість в собі. Важливо привертати увагу протилежної статі. У хід можуть йти будь-які методи: яскраві тони в одязі, новий імідж, посмішка, красномовство.

Скорпіон

Скорпіонів чекає тиждень, коли вони можуть стати недовірливими і ревнивими. Такий настрій може змусити партнера відсторонитися або, що ще гірше, взяти тайм-аут у стосунках. Всім, хто шукає кохання, важливо пам’ятати про силі усвідомленості. Потрібно точно знати, кого хочеться бачити поруч із собою, і тоді позитивний результат не змусить себе чекати.

Стрілець

Якщо Стрільці дорожать своєю любов’ю, астрологи рекомендують відмовитися від критики на адресу другої половинки. Такі ініціативи зараз вкрай небезпечні. Всім самотнім Стрільцям, які знаходяться в пошуках довгий час, варто проаналізувати себе на наявність кармічних причин самотності. Настав час очистити карму.

Козеріг

Козерогів на цьому тижні зірки можуть звести з тим, з ким їм судилося бути разом. Якщо любов виявиться нерозділеною, потрібно буде перевірити своє біополе на предмет наявності відразливої енергії. Навіть нерозділене кохання буде корисним, адже воно допоможе відкрити новий шлях у творчості.

Водолій

Водоліям астрологи радять знизити градус егоїзму. Закохані Водолії отримають шанс інакше поглянути на свого партнера і побачити в ньому нові позитивні риси. Всім самотнім Водоліям варто пам’ятати про закон зворотного зусилля – чим більше ми стараємося, тим гірший ефект.

Риби

Зірки і планети допоможуть Рибам привнести у стосунки нові почуття. Енергія нічних світил допоможе позбутися від конфліктів, непорозумінь і рутини. Якщо цей тиждень буде важким на роботі, після кожного такого робочого дня варто користуватися медитацією на розслаблення і зняття стресу. В такому стані буде менша ймовірність появи непорозумінь.

You cannot copy content of this page