fbpx

 Гороскоп любовних відносин на грудень: Терезів застане непростий період, Вільні Риби зможуть поставити крапку у минулому

Овен

У грудні любовні відносини Овнів можуть виявитися далеко не безхмарними. У деяких випадках повороти подій будуть досить драматичними і навіть фатальними. При цьому причина напруженості навряд чи буде новою – швидше, на партнерів чекає чергове випробування на засвоєння суворих уроків життя. Нові романи, зав’язані чи відновлені у грудні, здатні принести більше проблем, ніж радості.

Телець

Любовні відносини Тельців протягом усього грудня залишаться в «зоні високої напруги» – але насправді їхнє становище далеко не таке сумне, як може здатися. Поряд із критичними моментами, наприклад, зі складним характером партнера або важкими зовнішніми обставинами, у закоханих будуть чудові передумови для взаємності на всіх рівнях.

Близнюки

У грудні Близнюки ризикують втратити контроль за своєю любовною ситуацією. У більшості випадків кермо або головний важіль управління виявиться у партнера, і багато що почне залежати вже від його поведінки, наприклад, особистих звичок або шляхетності. Особистість та промови партнера особливо важливі в останній тиждень грудня. Для збереження правильного балансу потрібна гармонія на всіх рівнях.

Рак

У грудні на Раків чекає насичене особисте життя. Багатьом із них події цього місяця запам’ятаються надовго. Важливі ноти грудня – підвищена чуттєвість та потужна психологічна залежність. У складному становищі виявляться пари, що втомилися одна від одної: незважаючи на волелюбні пориви, їм навряд чи вдасться розлучитися, «зачистити» частину своєї біографії і легко почати десь нові відносини з нуля.

Лев

Любовні історії Левів переживуть своєрідний ренесанс наприкінці грудня. Загальна атмосфера місяця для багатьох представників цього знаку важкувата. Під загрозою може опинитися повага чи довіра у парі. Постійна психологічна напруга, що нагнітається, може періодично виливатися в конфлікти, наслідки яких будуть досить відчутними. Поведінка партнера зміниться, роман зазнає метаморфози.

Діва

У любовному житті Діви грудень розкриє старі ситуації. Сюжет або критичний нюанс, який чекає на прояснення, нарешті заявить про себе на повний голос і змусить знову пережити якісь складні моменти. Не виключено, що цей процес затягнеться до Нового року. Якщо вам не до вподоби ваші попередні любовні сценарії, уникайте нових романів: вони нагадають вам минуле.

Терези

У грудні любовні відносини Терезів застане непростий період, в якому все взаємно. Нові стосунки чекає смуга притирання. Вільним Терезам краще на якийсь час відмовитися від пошуків щастя, а щасливим закоханим зберегти романтичний режим зустрічей, уникаючи зближення та життя під одним дахом. Не варто втручати у особисті справи сім’ю.

Скорпіон

Грудень посилить природну пристрасність Скорпіонів та їх магнетизм, завдяки якому вони будуть привабливими для представників іншої статі. Темперамент і фатальний збіг обставин можуть призвести до доленосної зустрічі в дорозі або близькому оточенні. Ймовірно відновлення давнього роману – у разі варто пам’ятати, що старі почуття розкриваються у новому життєвому контексті.

Стрілець

У грудні Стрільці мають шанс повторити приємні моменти жовтня, але далеко не всім представникам знаку це вдасться. Основна частина місяця може пройти під знаком любовного минулого чи прихованих переживань. Багатьох Стрільців події грудня змусять замислитися не лише про економічну та етичну сторону кохання.

Козеріг

Цього місяця Вам не варто довіряти першому враженню, яке у Вас складеться про людину, яка намагається досягти Вашого розташування. Зачекайте, поки остаточно будь-що оформиться, і тоді вже приймайте рішення щодо Вашої подальшої поведінки.

Водолій

Для закоханих Водоліїв грудень виявиться не найблагополучнішим місяцем. Головною небезпекою для багатьох представників знаку може стати розчарування, відмова від ідеалів та цинізм. У непростому становищі виявляться Водолії, у яких нещодавні прикрощі наклалися на спогади минулого. Важливо зберегти любов чи віру в неї, навіть якщо змінюються обставини і доля перестає робити щедрі подарунки.

Риби

Любовні сюжети грудня можуть залишити у Риб не найрадісніше і приємне враження, але насправді є провісниками швидких хороших змін у їхньому особистому житті. Вільні Риби зможуть поставити крапку у минулому, яку не могли відпустити, чи зрозуміють, як її реанімувати. У постійних відносинах посилиться взаємна прихильність і потреба один одному на всіх рівнях, включаючи духовний.т

You cannot copy content of this page