Гороскоп майя: дати народження тих, хто розбагатіє у 2022 році

Згідно з повір’ями майя, кожній людині відповідно до дати народження присвоюється свій звір-покровитель, саме він закладає характер та оберігає від негараздів. Гороскоп майя розкрив дати народження тих, хто розбагатіє у 2022 році.

Кажан

26 липня – 22 серпня

Ці люди – мрійники, їм подобається успіх, Кажани постійно налаштовані на нього. Згідно з гороскопом майя, під заступництвом кажана представників знаку чекатиме неминучий успіх, і вони доб’ються всього, чого тільки захочуть.

Сокіл

7 лютого – 6 березня

Соколам подобається усамітнення, вони не довіряють нікому, окрім себе. У 2022 році на них очікує великий фінансовий успіх і кар’єрне зростання.

Змія

2 – 29 квітня

Цей знак дуже підступний і вимогливий, каже гороскоп майя, причому не лише до оточуючих, а й до себе. У 2022 році у представників цього знаку можливе укладання шлюбу з розрахунку, який зможе принести їм матеріальний успіх.

Згідно з астрологічним прогнозом майя, у 2022 році людство зіткнеться з екологічними проблемами та різкими змінами клімату. Найсильніше постраждають жителі прибережних регіонів. Загалом головну роль наступного року зіграють вогонь та вода.