fbpx

Гороскоп майя: дати народження тих, на кого чекає великий успіх у 2022 році

Гороскоп майя, до якого багато хто звертається досі, розкрив дати народження тих, на кого чекає великий успіх у 2022 році.

Кажан 26 липня – 22 серпня

Кажани – це люди, які люблять постійний успіх у житті. Представникам знаку подобається мріяти. У майбутньому, згідно з прогнозом майя, вони все ж таки отримують все, що хотіли.

Олень 20 вересня – 17 жовтня

Йдеться про досить ніжних та грайливих осіб. Гороскоп майя показує, що попереду на них чекає хороше майбутнє. Ймовірно, вже у 2022 році знайомства принесуть Оленю нові фарби та позитивні моменти, а також велику удачу.

Ящірка 13 грудня – 9 січня

Ящірки у 2022 році будуть змушені навчитися насолоджуватися хвилинами монотонного сімейного життя. Проте, згідно з гороскопом майя, воно буде вдалим. У багатьох представників цього знаку в найближчому майбутньому з’являться нащадки.

Сокіл 7 лютого – 6 березня

Люди, що народилися в ці дні, віддають перевагу самоті і довіряють виключно собі. Попереду (можливо, вже у 2022 році) на представників знаку Сокіл очікує відмінне кар’єрне зростання та фінансовий успіх, вказує гороскоп майя.

Ягуар 7 березня – 3 квітня

Ягуар – дуже активний та рішучий представник знаку. Наступний – 2022 – рік виконає усі його бажання та мрії. Ягуарів також чекає великий успіх.

Змія 2 – 29 квітня

Згідно з календарем майя, Змії досить вимогливі. У 2022 році у представників знаку можливе укладання шлюбу, проте для особистої вигоди, яка зможе принести матеріальний успіх.

You cannot copy content of this page