fbpx

Гороскоп майя на другу половину 2021 року: для когось настане період застою. а для когось час кардинальних змін у житті

Гороскоп майя вважається одним з найстаріших і точних. Експерти розповіли про те, чого можна очікувати людям в другій половині 2021 року, з огляду на їх Знак даного гороскопу. Кілька корисних порад допоможуть вам досягти успіху в любові, справах або фінансовій сфері.

В цілому прогноз на другу половину 2021 року оптимістичний. Експерти вважають, що цей період в гороскопі майя відзначений, як час можливостей. У багатьох з нас з’явиться шанс виправити минулі помилки.

Олень (з 22 грудня по 20 січня)

Народженим в цей період друга половина 2021 року подарує деякі проблеми в любовній сфері. Всім, хто знаходиться в пошуках другої половинки, бажано бути обережними. В цілому наступні шість місяців поточного року стануть вдалим часом для далеких поїздок і великих покупок.

Мавпа (з 21 січня по 19 лютого)

Найсприятливіші місяці для Мавп – липень, серпень і жовтень. У цей час їм варто проявляти найбільшу активність. Вони будуть сповнені сил і енергії в будь-який час, але в ці місяці їм краще не відкладати на потім вирішення важливих справ і проблем.

Ягуар (з 20 лютого по 20 березня)

Народженим в цей проміжок часу варто сфокусуватися на якійсь одній сфері життя. Наприклад, можна зайнятися пошуками любові або присвятити себе облаштуванню житла, провести час поряд з сім’єю. Всім, хто захоче досягти успіху в роботі, також буде супроводжувати удача.

Білка (з 21 березня по 20 квітня)

Білкам експерти радять в другій половині 2021 року не переходити дорогу небезпечним людям і не ризикувати. Дуже обережними варто бути і в плані здоров’я. Це буде ідеальний час для боротьби зі шкідливими звичками, занять спортом і фізичної активності в цілому.

Гримуча Змія (з 21 квітня по 21 травня)

У Гримучих Змій життя може кардинально змінитися вже до початку літа. Вони відчують і побачать на власні очі наслідки прийнятих у 2020 році рішень. Літо буде дуже динамічним і непередбачуваним часом, а осінь – сприятливим і позитивним.

Черепаха (з 22 травня по 21 червня)

Черепахам в 2021 році доведеться нелегко. Це люди з дуже чутливою і розміреною аурою. Їм потрібно користуватися талісманами на удачу і намагатися йти від з’ясувань стосунків, суперечок і сварок. Великий тиск на них можуть чинити обов’язки і справи на роботі.

Скорпіон (з 22 червня по 23 липня)

Скорпіонам вдасться перемогти токсичні настройки і невпевненість в собі тільки завдяки силі волі. Дуже важливо не слухати поради оточуючих і покладатися на інтуїцію. Літо – найсприятливіший час для представників творчих професій. Осінь – час спокою і розміреності.

Сова (з 24 липня по 23 серпня)

У Сов очікуються великі успіхи в усіх сферах життя влітку і на початку зими. У другій половині 2021 року їм краще не втрачати оптимізму, намагатися допомагати оточуючим і не перевтомлюватися. Головна порада експертів – обходити стороною неприємних людей.

Перната Змія (з 24 серпня по 23 вересня)

Перната Змія – дуже сильний Знак, який тісно пов’язаний з духовною міццю. Ці люди близькі з енергією Всесвіту, тому вони завжди знають, що їм потрібно від життя і чому. У наступні шість місяців 2021 року їм варто якомога менше розпорошувати енергію даремно. Удача піде за тими, хто щиро любить життя.

Папуга (з 24 вересня по 23 жовтня)

Папугам решта 2021 року принесе дуже багато хорошого. Наприклад, люди цього Знака зможуть істотно досягти успіху в творчості і в сфері продажів. В любовній сфері їм теж посміхнеться удача, тому що Всесвіт зробить їх більш харизматичними і привабливими для протилежної статі.

Знак Жаби (з 24 жовтня по 22 листопада)

Люди, народжені під Знаком Жаби, побачать світло в кінці тунелю. Наступні шість місяців 2021 року – це реальна можливість круто змінити своє життя. Не варто сидіти в зоні комфорту – потрібно діяти. В любовній сфері їм знадобиться більше ініціативи, а в роботі – більше працьовитості і сміливості.

Кажан (з 23 листопада по 30 листопада)

Всі, хто народився в цей відрізок часу, зможуть стати успішніше. Найголовніше – боротися зі своєю імпульсивністю. Друга половина 2021 року не стане прощати помилок Летючим Мишам. Єдиний, на кого вони можуть покластися, – це вони самі.

Знак Кабана (з 1 грудня по 21 грудня)

Енергетика цих людей стане більш потужною і залишиться такою до кінця осені. Найголовніше в ці шість місяців – не шукати винних у своїх проколах. Потрібно пам’ятати про те, що ми самі відповідальні за своє життя і щастя.

You cannot copy content of this page