Гороскоп майя розкрив дати народження тих, чиє життя кардинально зміниться у 2022 році

Стародавні знання індіанців майя збереглися до сьогодні. Особливу цінність представляють гороскоп та календар. Згідно з прогнозом майя, у 2022 році життя деяких представників зодіакального кола кардинально зміниться.

Черепаха (22 травня – 22 червня)

Народженим у цей період доведеться трохи відпочити та зарядитись новими ідеями. У 2022 році Черепахи відчують приплив енергії у різних галузях, але найкраще події розвиватимуться у робочій сфері.

Не виключено, що Черепахи опиняться серед кращих співробітників, за що по праву отримають непогану винагороду. Проте Всесвіт періодично вириватиме їх із зони комфорту, змушуючи все більше працювати над собою. Попереду чекають кардинальні зміни, хоча стресові ситуації продовжуватимуть тиснути протягом деякого часу.

Скорпіон (22 червня – 23 липня)

Цей рік буде заповнений масою цікавих вражень. Скорпіонів чекають нові місця та люди, цілком можливий переїзд. У будь-яких справах слід слухати голос серця – тільки так вдасться бути по-справжньому щасливим. У 2022 році представники цього знака набудуть нового життєвого етапу.

Сова (24 липня – 23 серпня)

У 2022 році Сови зіштовхнуться зі змінами у всіх життєвих сферах, крім робітничої. У професійній галузі вони продовжать розвивати свої навички та отримувати знання, що дасть плоди наприкінці року. Крім того, доведеться долати труднощі та випробування, які періодично вставатимуть на шляху. Виникне бажання опустити руки та відмовитися від ідеї, проте піти на поводу у нього було б помилкою.

Кажан (23 – 30 листопада)

Для Кажанів настане час змін. Перший квартал року дозволить почати щось робити самостійно. Крім того, з’являться проблеми, які можуть багато чого змінити. В результаті доведеться вирішити, прийняти цей виклик або дозволити собі плисти за течією.