fbpx

Гороскоп майя вважається одним з найбільш точних і древніх. Ось кого, згідно з ним, чекає особлива удача до кінця 2021 року

Якщо навесні гримучим Зміям (21 квітня – 21 травня) передбачали зміни в житті, пов’язані з прийнятими роком раніше рішеннями, то літо для них буде повне несподіванок. При цьому осінь стане для цих людей позитивним часом.

Скорпіонам (22 червня – 23 липня) рекомендують більше прислухатися до інтуїції, ніж до порад з боку. Сила волі дозволить їм перемогти невпевненість у собі. За гороскопом майя, літо буде приємним і вдалим часом для знака, а осінь подарує спокій.

Сови (24 липня – 23 серпня) будуть особливо щасливі у всіх сферах життя влітку 2021 року і на початку зими. Їм радять дотримуватися позитивного настрою, а також допомагати оточуючим, головне – не перевтомлюватися.

Для Папуг (24 вересня – 23 жовтня) цей рік стане вдалим. Представники цього знака зможуть досягти великих висот у кар’єрі і творчості. Крім того, їм пощастить в любовній сфері.

Кажанам (23 листопада – 30 листопада) в 2021 році вдасться досягти успіху, якщо представники знаку зможуть побороти свою імпульсивність. Астрологи рекомендують їм уникати помилок і покладатися лише на себе і свої сили.

You cannot copy content of this page