Гороскоп майя: знаки Зодіаку, яким 2022 рік принесе випробування

Згідно з астрологічним прогнозом майя, у 2022 році людство зіткнеться з екологічними проблемами та різкими змінами клімату. Найсильніше це відчують жителі прибережних регіонів. Загалом, головну роль у наступному році відіграють вогонь та вода. Щодо окремих знаків Зодіаку, то найскладніше доведеться декільком представникам астрологічного кола майя.

Сак (11 лютого – 2 березня)

На людей, народжених під цим знаком, чекає багато змін. Всесвіт приготував випробування, які необхідно скласти. Іноді вони будуть нелегкими, але з іншого боку необхідну підтримку завжди нададуть друзі.

Кех (3 – 22 березня)

Наступного року потрібно взяти на озброєння девіз “Все погане заради чогось хорошого”. Хоча загалом рік виявиться успішним, слід приготуватися до вкрай складних періодів, які вибиватимуть із колії. Проте в результаті вдасться набути багато нових навичок, які ще не раз доведеться застосовувати на практиці.

Мак (23 березня – 11 квітня)

На початку року Маки будуть у незрозумілій депресії, через яку нічого не захочеться робити. Однак цей період триватиме недовго. Починаючи роботу, слід задуматися про плани на майбутнє. Загалом рік буде схожий на гусінь, з якої вдасться вибратися гарним метеликом.

Міль (13 грудня – 1 січня)

Людям, народженим під цим знаком, слід пам’ятати, що сонце світить щодня. На початку 2022 року центр подій зміститься у бік невирішених питань минулого року. Навіть якщо спробувати уникнути їх усіма можливими способами, зрештою вони все одно наздоженуть. Загалом, наступний рік виявиться трохи складнішим, ніж кілька попередніх.