fbpx
Гороскоп

Гороскоп на 1, 2 грудня: Дів чекають зміни на всі 180 градусів, а когось складні сімейні справи

Овен

Груднева погода приносить із собою кілька приємних сімейних подій. Тепер ви можете бути підтримкою для тих, хто вас потребує, але уникайте давати хороші поради, якщо хтось цього не хоче. Просто послухай.

Телець

Перший день місяця принесе дуже приємні сімейні зустрічі. Ви можете очікувати візитів навіть здалеку. В кінці дня станеться якась дуже приємна подія, яка передбачає зустріч з коханою людиною.

Близнюки

День вимагатиме від вас емоційної підтримки когось із сім’ї. Наприкінці дня остерігайтеся суперечок між родичами, особливо тому, що вони можуть бути матеріальними.

Рак

День вам покаже, що необхідно змінити спосіб життя, щоб знайти більше часу для своїх близьких, особливо для дітей чи онуків.

Лев

В цей зимовий день зосередьтеся на домашніх справах. Варто трохи відключитися від роботи і присвятити більше часу рідним, яким ви можете бути потрібні саме зараз.

Діва

Вам захочеться більше часу провести з дітьми та рідними. Однак ви будете поглинені справами, пов’язаними з вашими новими проектами, але не переймайтеся на вихідних у вас все вдасться. Зміни на всі 180 градусів.

Терези

Ви дізнаєтесь багато про свої сімейні стосунки. Та вирішите змінити їх, і, перш за все, ви більше не дозволите себе використовувати, особливо дітей, які постійно потребують вашої допомоги.

Скорпіон

Протягом дня ви будете спокійно ставитися до сімейних справ, і навіть дрібні суперечки не будуть вас засмучувати. Однак намагайтеся не брати участі в непотрібних дискусіях.

Стрілець

Аура дня дозволить вам побудувати більш міцні сімейні відносини, особливо якщо через попередні недомовки ці зв’язки були розірвані, тепер у вас буде можливість виправити це питання.

Козеріг

День пройде зі святкуваннями або сімейними зустрічами, які дадуть можливість пробачити собі деякі складності з минулого. Ще не час повертатися до того, що було, бо зараз ми маємо зовсім іншу реальність.

Водолій

Початок дня принесе вам примхливі настрої ваших близьких, але потім ви зустрінетесь із своїми друзями, і гарно проведете час.

Риби

Візьміть складні сімейні справи у свої руки та усуньте всі непорозуміння. В кінці дня на вас чекають сімейні зустрічі, на яких буде можливість поговорити про таємниці минулого.

You cannot copy content of this page