Гороскоп на 1 червня: що підготував для кожного зі знаків Зодіаку перший день літа

Овен

Овнам легко порозумітися зі своїм оточенням, оскільки багато його представників налаштовані мирно і дипломатично. Не варто пропускати цей день, якщо у вас в планах побачення, презентація або переговори. Перевагу краще віддати повторним зустрічам, важливо лише не нагнітати давні розбіжності. Не варто робити ставку на нові знайомства і договори: вони будуть приємними і легкими, але недовговічними.

Телець

Зірки радять Тельцям всюди підтримувати гармонію (або, на худий кінець, дотримуватися нейтральної позиції). Це найкращий спосіб залучити клієнтів, залагодити в сотий раз суперечку, яка виникає, домовитися з начальством, отримати послугу або пільгу. Важливо знати міру і не вимагати багато чого. Доречні взаємні дрібні люб’язності. Відповідний момент для тимчасового обміну функціями з колегами по роботі.

Близнюки

В ідеалі, ця доба повинна стати для Близнюків періодом любові і гармонії. Насправді, багато чого залежить від здатності кожного конкретного представника знаку керувати своїми думками та емоціями. Якщо ви продовжуєте подумки перемелювати деталі недавньої бесіди, то ризикуєте до вечора ґрунтовно «накрутити» себе. Важливо не лише створити навколо себе приємну атмосферу, але і вміти насолоджуватися моментом.

Рак

Удача Раків залежить від відчуття краси, міри або справедливості. Відхилення від точки рівноваги здатне розбудити дрімаючий вулкан, спровокувати хвилю домашніх, шлюбних чи інших розбіжностей. Тригером можуть стати навіть ваші чи чужі «благі наміри». Ризикувати відносним миром заради сумнівних вигод чи ні — вирішувати вам. Підтримувати баланс і дотримуватися договору буде нескладно.

Лев

Для Левів це день приємного спілкування, яке не варто чимось псувати. Якщо ви не готові до ускладнень, краще виключити з кола сьогоднішніх контактів зв’язки з колегами по роботі або наукових дослідженнях, а також відмовитися від обговорення болючих питань, пов’язаних з правом, медициною або ідеологією. У цьому разі, легкий невинний початок розмови не гарантує настільки ж мирного фіналу.

Діва

Зірки обіцяють Дівам приємний шопінг. День вдалий для вибору одягу, аксесуарів, парфумерії, невеликих презентів значущим особам і симпатичним людям. Також, момент підходить для обміну: можливо, він не буде рівноцінним, але ви неодмінно отримаєте вигоду. Наприклад, зможете догодити начальству, погасити дрібний борг або повернути чиєсь розташування. Важливий баланс і у відносинах, і на рахунках.

Терези

Терези можуть усюди розраховувати на успіх, але при одній умові: не відступати від своєї природної місії і у всьому знати міру. Якщо ви скромні у запитах, все потрібне саме припливе до вас в руки, а ваше чарівність відкриє перед вами всі двері. Не варто вимагати собі додаткових прав, благ і пільг, у тому числі, повторно: ціна удачі буде зависока. Краще не займатися розширенням володінь.

Скорпіон

Скорпіонам вигідніше дипломатично триматися в тіні. Наприклад, стежити за переговорами, не вступаючи в них особисто. День підходить для пошуку інформації юридичного характеру, а також вивчення порад у сфері етикету, моди, дизайну, відносин, косметології, соціальної психології. Можливо, вам допоможе чиясь персональна думка і особистий досвід, підказка з боку або відгук від свідка подій.

Стрілець

Стрільці можуть розраховувати на приємний розвиток подій, на хорошу компанію і симпатичних співрозмовників. Вдалий момент для спроби відновити стосунки — за умови, що ви не наступаєте на чужі «хворі мозолі» і не ятрите попутно свої власні рани. Вам може передатися ностальгія партнера. Не варто в пориві почуттів обіцяти золоті гори, якщо ви не готові стримати своє слово.

Козоріг

Зірки радять Козорогам підтримувати спілкування, але не продавлювати свої плани і погляди. Успіх залежить від дипломатичності, готовності погодитися або поступитися. Ви не відповідаєте за наміри співрозмовника, але в ваших силах хоча б не провокувати його. Бажано триматися цієї тактики в діалозі з партнерами, ріднею, клієнтами, начальством. Добре обговорювати тонкощі дизайну, права та етикету.

Водолій

Водолії можуть використовувати цей день для повернення колишньої симпатії або зростання популярності у творчій сфері. Знайдуться хороші сторони в спілкуванні з іноземцями. Неприємне залишиться «за кадром», але списувати з рахунків таємні підводні камені рано: ще живі ідеологічні, культурні чи інші розбіжності. Краще не виходити за ті межі, які підказує вам план, закон, досвід чи здоровий глузд.

Риби

Для Риб аж до ночі залишиться важливим почуття міри, а також повага до закону або волі інших людей. Ваші власні почуття не є вирішальним аргументом. Важливо не порушити позначені межі, погоджувати свої особисті плани з загальними, знайти точки перетину інтересів, ознайомитися з думкою партнера, клієнта, контрагента, члена родини або іншого рівноправного учасника подій.