fbpx

Гороскоп на 1 травня

Овен

Відмовтеся від спонтанних рішень: від них зараз лише шкода. Удачу принесе реалізація плану, над яким давно замислювалися, ось тільки не знали, з якого боку до нього підступитися – тож сьогодні саме час зробити перший крок. І крок рішучий.

Телець

Краще займіться справами, де не потрібна чужа допомога. Працювати в команді – зараз це не ваше: чужі помилки відволікають, дратують, а делікатно підказати рішення проблеми ви не можете. Тому краще усамітнитися і попрацювати на самоті.

Близнюки

Якщо маєте змогу, уникайте всіх, хто так чи інакше управляє вашим життям: начальства, батьків або чоловіка. Сьогодні саме в вас вони бачать цапа відбувайла, винуватця всіх своїх бід. Тому ваші нервові клітини подякують вам, якщо ви просто влаштуєте собі медитуючу прогулянку або усамітнитеся з книгою.

Рак

Вас можуть втягнути в якусь суперечку – не намагайтеся виправдатися з останніх сил. Зараз ваші аргументи ніхто не приймає всерйоз – але вже за пару днів ситуація зміниться. Просто наберіться терпіння і почекайте.

Лев

Час рішуче взятися за поліпшення свого життя! Зробіть хоча б один крок у напрямку мрії – і побачите, наскільки покращиться ваше життя.

Діва

Гарний час провести ревізію старих справ – і виправити помилки, на які натрапите. Саме сьогодні можна з мінімальними для себе наслідками покаятися в тому, що допустили якийсь промах, і взятися за його виправлення.

Терези

Поменше безкомпромісності в своїй риториці – інакше ризикуєте обзавестися впливовими ворогами. Згадайте, як веде себе найпропаленіший інтриган із вашого улюбленого серіалу або книги – і постарайтеся хоч трохи слідувати його прикладу: будьте м’якішими на словах, менше погрожуйте, а більше загадково посміхайтеся.

Скорпіон

Найгеніальніший шлях – найпряміший. Сьогодні це правило підходить вам найбільше. Досить городити городи, будьте простішим, не бійтеся просити допомоги, не витрачайте час і сили на сумніви – краще запитайте і переконайтеся у всьому самі.

Стрілець

Не хапайтеся за все і відразу: дійте поступово, не поспішаючи, з самого ранку складіть план – і дисципліновано дотримуйтеся його. Тоді день пройде плідно й успішно.

Козеріг

Сьогодні ви можете когось ненавмисно образити. Тому варто стежити за тим, що говориш. Або просто фізично позбавити себе можливості збовтнути зайвого: відправитися на одиночну прогулянку в ліс або, навпаки, на гучну вечірку, де не чути співрозмовника.

Водолій

Уникайте конфліктів, особливо з близькими людьми. Положення планет не сприяє задушевним бесідам. Якщо вас щось дратує в партнері або другові – наберіться терпіння і відкладіть свої поради на пару днів.

Риби

Вас можуть спробувати втягнути в якийсь конфлікт – уникайте цього. Просто розвертайтеся і йдіть. Або погоджуйтеся, не даючи конкретних обіцянок (а самі робіть так, як вигідно вам). Це зараз найкращий спосіб зберегти і нерви, і гроші, і своє становище.

You cannot copy content of this page