Гороскоп на 10-11 лютого: Ракам потрібно ризикувати, а Водолії не зобов’язані терпіти

Овен

Самі того не знаючи, Ви посіли перше місце у списку людей, які цікавлять когось дуже впливового. Секрет успіху лише у тому, щоб робити потрібні речі правильно. Якщо Ви хочете просування кар’єрними сходами, то у Вашому житті починається сприятливий для цього етап. Ще не ясно, які саме зміни на Вас чекають, але вони відбудуться дуже скоро, так що будьте готові. Зараз найважливіше – це Ваша репутація, тому нещодавні успіхи як ніколи грають на руку.

Телець

Останнім часом родичі дуже активно втручаються у ваше життя. Подумайте, чому вони це роблять. Причина в тому, що вони люблять Вас! Тому постарайтеся подивитися на стосунки з ними свіжим поглядом та поставте себе на їхнє місце. Незабаром Ви зрозумієте, що рідні бажають Вам тільки щастя, як і Ви їм. Прислухайтеся до їхніх порад. Слідувати їм чи ні, вирішувати Вам, але ці поради даються з найкращих спонукань.

Близнюки

Якщо вам доведеться працювати разом з іншими людьми, це може трохи загальмувати Ваш прогрес. Один із членів команди більше зацікавлений у підвищенні свого особистого соціального статусу, ніж у вирішенні поставленого завдання. Не варто брати на себе частину роботи, дорученої цій людині. Робіть лише те, що входить до Вашого кола обов’язків.

Рак

Що тримає Вас на одному місці? Енергії у Вас достатньо, але, схоже, доведеться спробувати, щоб вона вийшла назовні. Якщо чия присутність Вас бентежить, це можна зрозуміти, але не варто давати волю своєї знервованості, інакше Ви ніколи не отримаєте те, чого хочете. Спробуйте ризикнути! Почніть розмову, що ні до чого не зобов’язує, і вона сама собою почне розвиватися далі. Ви скоро зрозумієте, що Ваш співрозмовник не кусається, а насправді є дуже приємною та легкою у спілкуванні людиною.

Лев

Не щодня буває фантастичним. Сьогодні у багатьох своїх проектах Ви не досягнете відчутного прогресу. Цей день зовсім позбавлений ентузіазму. Повірте, всюди навколо Вас відбуваються невловимі зміни, і незабаром вони наблизять Вас до Ваших цілей. Будьте терплячі — все це станеться саме тоді, коли має статися.

Діва

Ваші амбіції значно прискорять розвиток сьогоднішніх подій і колеги гідно оцінять Ваші старання. Забавно, але ті люди, з боку яких Ви побоювалися проявів заздрощів, найактивніше Вас підтримають. А ті, від кого Ви очікували найгарячіших привітань, вдадуть, що нічого не помітили. Зараз саме час налагоджувати стосунки та заводити нові знайомства. Навколишнім подобається Ваш образ дій, і вони з радістю підтримають Вас у разі потреби.

Терези

Коли у Вашому житті з’являється хтось із минулого, це завжди викликає змішані емоції. Але сьогодні така поява принесе Вам одне лише задоволення. Ця людина серйозно змінилася і більше не схожа на того, ким був колись давно. Виділіть час, щоб поспілкуватися. Ви будете раді дізнатися про старого знайомого заново. Продемонструйте, як сильно змінилися Ви самі, і разом подивуйтеся тому, що в той же час ви обоє залишилися такими, як були.

Скорпіон

Ви хочете більшого, ніж дозволяє Ваше нинішнє становище, тому буде дуже важко знайти час та сили для будь-яких нових справ та проектів. Старі обов’язки та завдання будуть забирати набагато більше часу, ніж обмірковування нових ідей, але у звичних повсякденних діях Ви можете знайти душевний спокій. Дуже приємно буде змінити поспіх і напругу, в яких Ви перебували останнім часом, на розміреність та рутинність. Зосередьтеся на тому, щоб довести все розпочате до кінця. Ви радітимете кожному пункту, викресленому зі списку справ!

Стрілець

Будь-які грошові операції, які Ви сьогодні проводитимете, справлять довгостроковий ефект на Ваш фінансовий стан, тому постарайтеся діяти якомога безпечніше. Не витрачайте ні копійкою більше, ніж можете собі дозволити – це стосується навіть придбання подарунків близьким людям. Замість того щоб влаштовувати для іменинника карколомну вечірку, побалуйте його власноруч приготовленою святковою вечерею. Ваші зусилля оцінять більше, ніж суму витрачених грошей.

Козеріг

Незапланованих витрат стає дедалі більше, що, своєю чергою, підвищує рівень стресу. Але є й добрі новини! Сьогоднішній день принесе Вам полегшення та підніме настрій. Тільки будьте обережні і не сприймайте це як знак того, що Ви можете дозволити собі повернутися до старих звичок. Виявіть більше самодисципліни — це вплине на Ваше фінансове становище і запобіжить виникненню неприємних ситуацій, подібних до нинішньої. Подумайте ще раз над тим, як і на що ви витрачаєте гроші.

Водолій

Людина, яка постійно Вас дратує, сьогодні підтвердить Вашу думку про неї, почавши розмірковувати про речі, в яких зовсім не розуміється. Ви зовсім не зобов’язані терпіти суспільство цієї людини, так що чи постарайтеся триматися від неї подалі. Все залежить від того, в якому настрої Ви будете. Але якщо Вам хочеться уникнути сварки, поводьтеся спокійніше і вдайте, що не помічаєте цієї людини.

Риби

Дуже легко втратити повагу до людей, які постійно підводять Вас. Але постарайтеся не налаштовуватися проти тих, хто не має відношення. Утримайтеся поки що від остаточних суджень — згадайте про презумпцію невинності. В оточуючих людях більше хорошого, ніж поганого, але для того, щоб переконатися в цьому, Вам необхідно проявити терпіння.