fbpx

Гороскоп на 10 березня: день дозволяє просунутися в справах і поглибити знання в новому напрямку

Овен

Овну краще не бути одинаком, а влитися в колектив або попрацювати на загальне благо. Подорожувати, вчитися, працювати, тренуватися, впроваджувати новинки веселіше в гідній компанії: це додасть вам енергії і розширить ваші можливості на майбутнє. Ви можете знайти групу по захопленню, тісніше поспілкуватися з колегами, підтримати контакт з наставником або покровителем (у тому числі, за кордоном).

Телець

Зірки радять Тельцям не зменшувати темп і не намагатися відокремитися від чільного тренду. Саме в загальному потоці їм буде простіше справлятися зі справами, будувати кар’єру, залишатися в курсі подій і встигати за змінами (у тому числі, професійними). Лінь, мрійливість, загадковість і тягу до усамітнення краще тимчасово замкнути в «дальній ящик»: ці якості будуть вам тільки заважати.

Близнюки

Для Близнюків це день удачі: їх чекає благословення згори або авторитетна людська підтримка. Перешкоди мінімальні або приховані від очей. Це прекрасна доба для розвитку інтелектуального потенціалу, ділових і водійських навичок, гнучкості, спритності, винахідливості. Хороший день для спілкування (у тому числі, з іноземцями), навчання, роз’їздів, тренувань, наукових пошуків і дискусій, проходження тестів.

Рак

Завдання Раків — бути в курсі новин і соціальних подій. Кут огляду і сферу інтересів підкаже обстановка, але краще, щоб всі головні сенсації (особливо, адміністративні, економічні та професійні) не проходили повз вас. Це важливо подвійно, якщо ви переживаєте кризу, вчитеся, міняєте місце або кваліфікацію, зайняті наукою, розвиваєте бізнес, подорожуєте, працюєте з людьми.

Лев

Левам не варто боятися діалогу, співпраці і навіть змагання: якщо гра йде за правилами, хороший будь-який спосіб контакту з потрібними людьми. Якщо ви соромитеся або змушені залишатися в тіні, стежте за ходом подій зі свого укриття. Від опонента, напарника, наставника або противника ви дізнаєтеся багато цікавого. З озвучуванням власної думки зірки радять вам поки почекати.

Діва

“Три кити” успіху Дів — мобільність, товариськість, обмін послугами. Хороший мотив до дії — кар’єра або поправка здоров’я. Не зашкодить ерудиція, старанність, цілеспрямованість, професіоналізм, навик менеджера, водія, аналітика або програміста, вміння поєднувати повагу до системи та ієрархії з демократичністю в спілкуванні, дружити з начальством, колегами, клієнтами і персоналом.

Терези

Терезам забезпечений успіх, але його масштаб обмежений обставинами. Тимчасову слабкість і вразливість непогано компенсує інтелектуальний або адміністративний потенціал. День дозволить просунутися в самоосвіті та навчанні дітей, викладацькій та науковій кар’єрі, літературній творчості, сфері айті, підходить для спілкування з авторитетними друзями та колегами, аудиторією, іноземцями.

Скорпіон

Скорпіонам сьогодні не варто боятися пригод (особливо, якщо вони в них вже вплуталися). Нестандартна обстановка тримає їх в тонусі, сприяє перевірці знань і навичок, інтерактивному навчанню і правці похибок, організовує корисні тести на кмітливість. Одночасно, вона допомагає їм розвивати приятельські зв’язки, не пропускати новини, знаходити спільну мову з колегами і близькими.

Стрілець

У Стрільців сьогодні смуга інтелектуального натхнення, оптимістичних новин і продуктивних переговорів. Можливі свіжі відкриття, сенсації, вдалі пропозиції, підтвердження вашої популярності і авторитету. Можуть прийти важливі звістки здалеку або від близьких людей. Для повноти успіху потрібна готовність вчити або вчитися. Відмінний момент для співпраці, поїздок і розширення сфери впливу.

Козоріг

День дозволяє Козорогам просунутися в справах і поглибити знання в новому напрямку. Не варто відмовлятися від спілкування з колегами, замовниками, офіційними інстанціями і вільними тематичними групами: можливо, ви не знайдете друзів, але зможете зав’язати корисні контакти і дізнатися багато цікавого. Відповідний момент для придбання навчальних і довідкових матеріалів, програм і засобів зв’язку.

Водолій

Водоліям не варто відкладати заходи, де вони можуть блиснути своєю ерудицією, красномовством або популярністю у широкої аудиторії. Водоліям, чиї можливості скромні, має сенс нагадати про себе впливовим людям: є шанс отримати підтримку. Важливий день для викладачів, письменників, журналістів, програмістів, винахідників, для популяризаторів наукових знань, передових ідей і технологій.

Риби

Рибам складно в повній мірі висловити свої емоції, зате ніщо не заважає їм навантажувати свою інтелектуальну сферу і підтримувати зв’язки на відстані. Аж до ночі збережуться хороші умови для дистанційного навчання, мережевого спілкування, самоосвіти, листування з далекими друзями, а також для віддаленої участі в тих чи інших соціальних подіях (наприклад, для віртуального голосування).

You cannot copy content of this page