Гороскоп на 10 червня: у когось день почнеться з неймовірної удачі, плідна робота дозволить закласти фундамент майбутніх успіхів, а особиста чарівність допоможе зав’язати корисні знайомства

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Цей день більше підходить для роздумів і будівництва планів, в тому числі довгострокових, ніж для активної діяльності. Можна приймати важливі рішення, але тільки такі, до втілення яких в життя не потрібно приступати негайно. Сприятливий день для врегулювання юридичних розбіжностей, звернення до суду, якщо це необхідно.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

Будьте обережні і уважні – в цей день дуже легко стати осередком чиїхось маніпуляцій, попастися на вудку хитруна, повірити тому, хто лестить вам, переслідуючи власні інтереси. Небажано підписувати довгострокові угоди про співпрацю, укладати договори з новими діловими партнерами.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Дуже невдалий день. Будьте гранично обережні, не піддавайтеся на провокації, ретельно обмірковуйте кожен крок. Обмежте контакти: в цей день варто мати справу тільки з тими людьми, які вже не раз довели вам свою відданість. Небажано приймати рішення, що стосуються фінансів і цінного майна.

РАК (23.06 – 23.07)

Дуже сприятливий день, у вас є шанс домогтися значних успіхів у роботі, випередити конкурентів, непогано заробити. На ділових переговорах ви легко вибираєте потрібний тон і швидко переконуєте опонентів у вашій правоті. Пропозиції про роботу, які надходять в цей день, гідні того, щоб їх як слід обміркувати: швидше за все, нове місце вам сподобається.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Не поспішайте: всі важливі, відповідальні, серйозні справи краще відкласти до другої половини дня. Саме цей час обіцяє вам найбільш значні успіхи і перемоги, професійні досягнення та зміни на краще в особистому житті. А ось першу половину дня потрібно провести по можливості спокійно, присвятивши приємним заняттям і відпочинку.

ДІВА (24.08 – 23.09)

Плідний день. Ви рішучі, діяльні, ініціативні – ймовірність успіху дуже велика. До того ж ви не відчуваєте втоми, навіть якщо доводиться багато працювати фізично, і значно перевершує колег в працьовитості і ретельності. Можливі значні грошові надходження і цікаві ділові пропозиції, є шанс укласти вигідні угоди. У вас день почнеться з неймовірної удачі.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

Ви не вважаєте за потрібне приховувати ні негативні, ні позитивні емоції; з вами нелегко мати справу: оточуючим ви здаєтеся людиною нестриманою, непередбачуваною, і до того ж дуже примхливою. Саме через це ваші добрі ідеї часом не отримують підтримки, ініціативи не оцінюються по достоїнству.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Непросто складаються ділові відносини, ви сваритеся навіть з людьми, яких звикли вважати своїми союзниками. Відкрито висловлюючи свою точку зору з багатьох питань, ви не замислюєтеся про те, що можете когось засмутити або образити – на жаль, в результаті у вас можуть з’явитися нові недоброзичливці.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Несприятливий день для спілкування, навіть з людьми, яких ви добре знаєте, не вдається порозумітися. Вкрай небажано змішувати особисті і ділові відносини; приймаючи рішення, що стосуються роботи, які не орієнтуйтеся на симпатії і антипатії, керуйтеся тільки оцінкою ділових якостей.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Відчуття смутного неспокою, тривоги, причини якої незрозумілі, заважає вам зосередитися на справах. Раз у раз відволікаючись на свої переживання, ви залишаєте незавершеними розпочаті справи, забуваєте про розмови з колегами та досягнуті домовленості, ви втрачаєте з поля зору щось важливе. Тому добре, якщо в цей день поруч буде людина, яка подбає про ваш добробут.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

День не позбавлений проблем, але жодна з них не є дійсно серйозною: ви швидко справляєтеся з усім, долаєте будь-які труднощі. Плідна робота дозволить закласти фундамент майбутніх успіхів, а особиста чарівність допоможе зав’язати корисні знайомства.

РИБИ (20.02 – 20.03)

День складається непросто: вас чекають численні дрібні непорозуміння, можлива втрата дрібних, але важливих речей. Через затримки в поїздках можуть зриватися призначені зустрічі, а ваша нездатність зберігати спокій під час напруженої дискусії робить його несприятливим для ділових переговорів.

Фото pixabay.com