fbpx
Гороскоп

Гороскоп на 10 грудня: подивіться у майбутнє з оптимізмом і самі створюйте щасливе життя

Овен

Овнам бажано бути дипломатами, оперативніше відгукуватися на запрошення і виступати із зустрічною ініціативою. Пора наводити мости на майбутнє (особливо, якщо вас чекають оновлення в кар’єрі і професії). Варто подумати про потенційних друзів і партнерів за кордоном. Там, де ще в силі відсталі традиції, обійти бюрократичні та ідеологічні бар’єри допоможуть переговори з конкретними людьми.

Телець

Для Тельців представляє особливий інтерес співпраця з перспективними технічними, освітніми, медичними, транспортними та інформаційними сервісами, вибудовування відносин з колегами, клієнтурою і партнерами. Зв’язки, створені в цей період, позитивно позначаться на професійному зростанні і кар’єрі (особливо, якщо вам належить робота з людьми, в сфері айті або обслуговування).

Близнюки

Близнюкам пора звернутися до планів в області хобі, спорту, подорожей, освіти, літературної творчості: зараз вони знаходять більш чіткі обриси. Актуальне спілкування з майбутніми учнями, вчителями, тренерами, тьюторами, попутниками. Батькам не завадить задуматися про виховання і загальний розвиток дітей: не виключені зміни і нові шанси в сферах, пов’язаних з навчанням і репетиторством.

Рак

Ракам важлива здатність оточуючих домовлятися, але ще важливіше володіти цією рисою їм самим. Вести будь-які справи буде набагато простіше, якщо ви готові врівноважити свої і чужі інтереси, делегувати завдання, обмінятися послугами. Не варто зациклюватися на реванші за минуле: відносини від цього не виграють, а справа програє. Нехтуючи зв’язками, ви ризикуєте залишитися з неприкритими тилами на майбутнє.

Лев

Обстановка навколо Левів розташовує до спілкування, що більшості представників знаку напевно припаде до душі. Це хороший день для навчання, нарад, роз’їздів. Ваша взаємодія з людьми буде на порядок успішнішою, якщо ви не зациклені на своїх бажаннях, пропонуєте цікаві всім ідеї, готові до переговорів, колективних акцій, обміну знаннями або до обговорення спільних планів.

Діва

Зірки радять Дівам вирішувати шляхом переговорів всі нагальні проблеми, включаючи домашні, ділові та фінансові. Не варто зупинятися і перед ризикованою спільною акцією: не виключено, що без неї не вдасться подолати кризу або поставити крапку в неприємній історії. Краще не “перетягувати ковдру на себе” і не чіплятися за стабільність, день вимагає динамічної рівноваги інтересів.

Терези

Терезам цей день дозволяє висловити свою думку і зробити перший крок у перспективному новому напрямку. При цьому зірки радять починати з малого і завбачливо погоджувати свої дії з чужими потребами. Частина перешкод і причин для ворожнечі вже в минулому — але не виключено, що колишні опоненти ще не перебудувалися на новий лад і не готові співпрацювати з вами у вільному форматі.

Скорпіон

Зірки рекомендують Скорпіонам спостерігати за чужими іграми і спільними діями, а брати участь в них лише в разі потреби. Інакше є ризик нажити собі ворогів, “знизити планку” або занадто рано заявити про себе в новій якості. В цей момент, доля схильна запропонувати вам статус на порядок нижче бажаного. Наприклад, асистента замість керівника або молодшого партнера замість старшого.

Стрілець

Зірки радять Стрільцям дивитися в майбутнє і самим створювати передумови для прогресу в своєму житті. День допомагає налагодити зв’язки, спонукає до участі в командній грі, сприяє зростанню популярності і пошуку своєї нової ніші в соціумі. Саме час зустрітися зі старими друзями або заявити про себе потенційним однодумцям. Не варто робити ставку на гроші, важливіше спільність ідей.

Козоріг

Зірки заохочують цілеспрямованість Козорогів, але радять уникати при виборі нової мети застарілих стандартів. Важлива інформованість, корисно мати таємного інформатора, переглядати новини на різних мовах. Краще відмовитися від починань і зайвої імпульсивності. Не варто старатися в спробі залишити за собою останнє слово: виснажливі і небезпечні баталії минулого втрачають сенс.

Водолій

Водолії можуть використовувати день для пробного кроку у виконанні своїх грандіозних планів, так як з таємних і заборонених вони стають цілком реальними. Наприклад, для спроби зв’язатися з другом-іноземцем, відкрити для себе нові горизонти з метою навчання або переїзду. Будь-які акції (у тому числі, спільні) допоможуть вам розширити свій кругозір і можливості. Але поки краще діяти обережно.

Риби

Риб ваблять небезпечні шляхи і спірні рішення. Навіть якщо їх статус вже змінений з небажаного на законний, зірки радять обмежитися розвідкою в пізнавальних цілях і не кидатися у вир з головою. Зняття формальних бар’єрів не робить ці стежки безпечними особисто для вас і краще не ходити по них без страховки. Варто почекати з відкриттям проєкту, вкладенням коштів, укладенням договору.

You cannot copy content of this page