fbpx

Гороскоп на 10 квітня: сьогодні час свободи, динаміки і приємних експериментів

Овен

Овнів чекає прилив сил і весняного настрою. Недавні пригоди забудуться, як страшний сон — або постануть в іншому світлі, оптимістичному і гумористичному. Не завадить прислухатися до сигналів тіла, оцінити стан здоров’я і зовнішності. Добре впорядкувати накопичені враження, підвести підсумки минулих тижнів і заглянути в близьке майбутнє. Вечір обіцяє бути веселим або романтичним.

Телець

Тельці вирішать частину своїх сумнівів. Життя вкаже законні обхідні шляхи, дасть ключ, пароль, таємний важіль управління подіями. У складній ситуації знайдуться дотепні варіанти виходу з кризи, з’явиться підстраховка. Зірки радять жити повним життям і “ловити момент” — але нагадують, що навіть найприємніші рішення можуть стати тимчасовими, так як незабаром ваші смаки в чомусь зміняться.

Близнюки

Горизонт Близнюків знову ясний і чистий. Можна скасувати запобіжні заходи, забути про зайву підозрілість, позбутися від мани, струсити з себе нервозність і нудьгу. Зірки радять скоріше повернутися у форму і продовжити шлях: час свободи, динаміки і приємних експериментів обмежений, незабаром почнуться сюрпризи або з’являться труднощі. Не завадить зробити деякі висновки на майбутнє.

Рак

Раків цей день запрошує сконцентруватися на ключових цілях. Саме час уточнити орієнтири і переваги, розставити професійні або правові акценти. При цьому краще не перебирати довго очевидні варіанти. Там, де вже ясні межі допустимого, пора зважитися на вибір або компроміс: він визначить подальший розвиток відносин, хід справи, рамки обраного стилю або напрямок кар’єри.

Лев

Левам цей день додасть енергії та оптимізму. Знову відкриються шляхи, з’являться варіанти, в новому ракурсі постануть колишні ідеї. Знайдеться пояснення загадці. Прийдуть новини, налагодяться зв’язки. Багато маршрутів і контактів виявляться пов’язані або взаємозамінні, що спростить аналіз ситуації і побудову планів. Можна налаштовуватися на новий етап навчання, роботи, досліджень, подорожей, судових слухань.

Діва

Дівам день допоможе мобілізуватися, знайти сили для авантюри або дотепного маневру. Можливо, крок буде зроблений вже ввечері. Зірки радять вам бути сміливішими, поєднати правила і умовності з часткою імпровізації. Починання цієї доби успішніші для кар’єрних цілей: вам нема чого боятися, якщо ви майстер або здібний джуніор. Якщо мова про гроші, здоров’я або справи серцеві, є частка ризику.

Терези

Терезів цей день поверне до діалогу з партнером або цільовою аудиторією. Він знову підкреслить взаємний інтерес сторін, важливість справедливого розкладу ролей, рівноцінного обміну або спільного ключа до загальних ресурсів. Вечір хороший для дипломатичних місій, пропозицій, погоджень, напрацювання паралельних зв’язків, партнерських акцій, перехресних опитувань, для флірту, знайомства, побачення, примирення.

Скорпіон

Скорпіонів день запрошує до чесної гри, але з часткою лукавства. Він заохочує рухливість, спритність, дотепність, вміння поєднувати цілі і варіювати арсенал. Майстерне рішення завдання стане кордоном у відносинах або кар’єрі, додасть вам популярності у клієнтів або колег. Рух, спілкування і компроміс підуть на користь здоров’ю. Домашньому вихованцеві буде потрібно іграшка, компанія або погляд ветеринара.

Стрілець

Стрільці приходять в гарний настрій і активно надолужують згаяне у всіх сферах, а їх оточення йде їм назустріч. Є все необхідне для повернення в гру, примирення закоханих, для переговорів і відновлення співпраці. Це не тільки день приємних емоцій і веселощів, але і день оптимізації, ергономічних рішень: одним дотепним кроком можна домогтися декількох цілей.

Козоріг

На першому місці для Козорогів будинок, сім’я, шлюб або стратегічний договір, на успіху якого засновані їх подальші плани. Доведеться враховувати інтереси всіх учасників і підтримувати компроміс. У деяких випадках, золоту середину годі й шукати без допомоги юриста і звернення до закону (наприклад, при розділі території або спадщини). Можливий інтерес до облаштування житла, дизайну приміщень.

Водолій

Водолії знову отримають в руки супер-зброю і продемонструють свою спритність у володінні нею. Вечір дасть відмінний привід блиснути дотепністю, чарівністю, дипломатичним даром, майстерністю водіння, рівнем популярності або іншою перевагою. Не варто зволікати: незабаром і шансів, і прав стане менше. Вдалий збіг обставин допоможе поєднати несумісне і встигнути в двох напрямках.

Риби

Увага Риб перемикається з емоцій на конкретні завдання, що вимагають нестандартного комплексного вирішення. Зірки радять не чинити опір духу моменту: це відмінний спосіб зняти зацикленість, розвіятися, змінити вектор інтересів, оновити точку зору або хід думок. Одночасно, ви зможете залагодити кілька нагальних справ: налагодити зв’язки, зробити покупки. Можливий дубль, обмін, повернення.

You cannot copy content of this page