Гороскоп на 10 квітня: варто відкласти фінансові справи, та й взагалі не займатися нічим серйозним

Овен

Займайтеся тільки своїми справами. Знайдеться чимало бажаючих перекласти на вас свої обов’язки і, можливо, ви навіть готові допомогти (зі співчуття або в розрахунку на відповідну подяку) – але результат такої допомоги все одно буде плачевним. Краще і не братися.

Тільки відмовляйте людям максимально дипломатично!

Телець

Вас розпирають ідеї, які на перший погляд здаються геніальними. І ви сповнені ентузіазму втілити ці задуми в життя. Не поспішайте! Цим планам не вистачає частки здорового скепсису і раціональної критики. Інакше наживете собі великий головний біль (особливо якщо плани стосуються домівки чи ремонтних робіт).

Близнюки

Не бійтеся мріяти! Це приємно і навіть корисно. Присвятіть день відпочинку, філософським роздумам і візуалізації своїх фантазій.

Рак

У Рака накопичилося занадто багато справ – і вже пухне голова, як все розгребти, врахувати, вирішити і вивезти. Відпочиньте! Привид проблем все одно буде стояти над душею – але перепочинок вам зараз необхідний. Просто погуляйте, випийте улюблений напій і провітріть голову.

Лев

День суперечливий: обставини вимагають стриманості і холоднокровності – але представників знаку буквально розпирає зсередини, і цю енергію теж треба кудись дівати. Тому краще відразу побити подушку або висловити правду в очі (поки ще є сили зробити це максимально ввічливо), не чекаючи, коли остаточно відмовлять гальма.

Діва

Перша половина дня пройде відносно спокійно: вдасться не звертати уваги на купу проблем і справ. Але вже ввечері якась проблемка наполегливо нагадає про себе. І накопичені за ранок сили доведеться кинути на вирішення цього питання.

Терези

Направте енергію в мирне русло: вибийте килими після довгої зими або дров наколіть. Фізична праця зараз корисна і для тіла, і для душі. І якщо будете зайняті справою – не встигнете викинути дурість, до чого ви сьогодні особливо схильні.

Скорпіон

Вас сповнюють романтичні, щедрі пориви. Це непогано і навіть приємно. Ваша половинка напевно оцінить таку щедрість. Але порадитися з внутрішнім “бухгалтером” перед серйозними витратами буде незайвим – інакше ризикуєте промотати занадто велику суму грошей.

Стрілець

Доля дарує шанс збагатитися: це може бути дорогий подарунок або приємна знахідка. Тому вдома краще не сидіти. До того ж день обіцяє цікаві та корисні зустрічі.

Козеріг

Ви занадто чіпляєтеся до себе: припиніть думати про те, що можна було б зробити краще в минулому – задумайтеся краще про сьогодення. Про те, як використовувати досвід, отриманий на помилках минулого, для нинішніх справ і проектів.

Водолій

Планів багато, справ мало – такий, на жаль, сценарій нинішнього дня. Єдина втіха: плани-то самі по собі хороші – значить, можна буде скористатися цими ідеями в майбутньому.

Риби

День сповнений непорозумінь. Це дратує – але утримати себе в руках, швидше за все, успішно вийде. Ось тільки – якою ціною? Як то кажуть, “осад після знайдених ложечок” усе одно залишиться. Тому рекомендується відразу розставляти всі крапки над “i”, не чекаючи запалення душевної рани.