Гороскоп на 10 листопада: Близнюкам варто відпочити, а Козерогам – менше витрачати грошей

Овен

Свобода, яку надає цей день, багатьом Овнам припаде до душі. Можна внутрішньо і зовні розслабитися, скасувати деякі жорсткі обмеження, слідувати неформальному стилю в одязі і поведінці. Відповідний момент для позапланового вихідного дня, для зустрічей зі старими знайомими в обстановці, далекій від офіційної. Можливі цікаві випадкові знайомства. Спілкуватися краще на вільні теми.

Телець

Тельці сьогодні отримають новий заряд енергії, який перенаправить їх увагу в несподіване русло. Поле для розмови, гри або творчості можуть дати домашні справи. Зросте ентузіазм, імпульсивність. Вас можуть заразити своїм азартом діти, друзі, домочадці. Чим цікавішу і незвичнішу затіяно справу, тим важливіше прикинути особистий запас сил, інакше через день або два ви прийдете до фінішу виснаженими.

Близнюки

Близнюків цей день запрошує до осілого способу життя. Навіть найбільш товариські і рухливі Близнюки можуть зрадити своїй натурі, провести весь день на дивані, в шезлонгу на пляжі або в іншому спокійному місці. Зросте потреба в стабільності, зручності і безпеці, може посилитися лінь. Важливим елементом комфорту може стати хороша кухня. До будь-яких заходів краще готуватися завчасно.

Рак

Сьогодні Раки відомі своєю дороговказною зіркою, тому не помиляться у виборі мети і засобів. День додає витривалості, забезпечує стабільний надихаючий настрій. Доля буде до вас справедлива: найбільших успіхів ви досягнете в сфері, де щедро обдаровані від природи і володієте достатньою майстерністю.

Лев

Левам належить почати черговий трудовий тиждень з рутини, часом неприємної. Зірки радять орієнтуватися не на емоції, а на почуття обов’язку, так як невиконані вчасно справи можуть згодом регулярно створювати непотрібні проблеми. Корисно перевірити технічну базу для повсякденної діяльності, наприклад, інструменти.

Діва

Діви аж до вечора будуть відчувати себе “в своєму праві”. Це допоможе бути спокійнішими на незнайомій території, впевненіше вести переговори. Буде корисною інформація. Може з’явитися потреба в забутих знаннях або контактах. Можливо, ви зустрінете старого знайомого в дорозі.

Терези

Не варто вирушати в дорогу, обмінюватися важливими відомостями, вести офіційне листування. Рекомендується уточнити інформацію, що надійшла здалеку, особливо якщо ви плануєте виїхати в ці місця для лікування, навчання, роботи. Плани на майбутні вихідні краще обговорити пізно ввечері. Багато Терезів виявлять, що наміри їх половинок, пов’язані зі спільним відпочинком, кардинально змінилися.

Скорпіон

Скорпіонам не варто завчасно робити важливий крок. Поява в новій ролі сьогодні може виявитися несвоєчасною, а ефект від ваших старань буде не таким блискучим, як ви очікували. Це не найвдаліший момент для зміни іміджу, спроби привернути до себе увагу, нових вкладень і придбань: ви можете допустити дрібну, але критичну помилку.

Стрілець

У цю добу Стрільцям варто влаштувати собі психологічне розвантаження: побути вдома або на природі, помріяти, послухати музику, зануритися у віртуальний світ. День висуває на перший план спогади, тонкі відчуття, сімейні таємниці, духовну грань буття, допомагає знову відчути причетність до домашньої атмосфери і національних засад.

Козеріг

Козерогам варто накласти тимчасовий мораторій на фінансові операції, договори, угоди. Сьогодні зростає небезпека витоку коштів або відомостей, псування речей, спотворення інформації або іншого збитку, матеріального або морального. Небажані рекламні акції, зайві контакти. Не варто допускати повної відвертості, спілкуючись неофіційно з друзями.

Водолій

У цей день Водолії налаштовані на спілкування, потребують відгуку і зворотного зв’язку. Зірки радять не відмовлятися від діалогу, але не прагнути в ньому до перших ролей і намагатися не перебивати опонента. Роль пасивного слухача зараз дається вам з труднощами, проте потік чужого красномовства може виявитися настільки потужним, що вам не відразу вдасться його перервати.

Риби

Гармонія в сімейних стосунках і любові може бути порушена нав’язливими ідеями. Постарайтеся уникнути людей зі зловісним характером, які можуть залучити вас в небезпечну нелегальну діяльність.