fbpx

Гороскоп на 10 листопада: день обіцяє несподіванки і випробування

Овен

Овнам зірки підказують, що це не найкращий день для кипучої ініціативи. Успіх прийде не за рахунок метушні, а завдяки вдалому збігу обставин. Порадує великодушність колег, толерантність начальства, турбота з боку персоналу. Добре, якщо рутинні справи цього дня матимуть для вас особливий сенс — наприклад, стануть символом завершення довгої роботи, близького зцілення або звільнення.

Телець

Тельцям день додасть впевненості. У першу чергу, порадують дрібниці: вони заново знаходять сенс і складаються в несуперечливу картину. Можна озирнутися назад з розумінням всього ланцюжка подій, почати підводити підсумки роботи, подорожі, навчання, роману, лікування. Якщо вас хвилює чиясь персональна думка, не варто виривати її силою або маніпуляціями: днями ви почуєте відповідь на своє питання.

Близнюки

Близнюкам потрібна пауза, щоб оцінити свої обов’язки, побутові умови, сімейні справи і самопочуття, окинути поглядом фронт завдань, які залишилися. Фінальний міні-етап намічається в роботі, лікуванні, догляді за вихованцем. Може назріти прибирання, перевірка, ряд знайомих обмежень. Можливо, вам доведеться відстрочити розвиток нових відносин, згорнути творчий процес або гру, відкласти відпочинок, поїздку.

Рак

Протягом дня Раки неодноразово отримають навідні знаки і підказки (в основному, сприятливі). Отримавши благословення, можна внутрішньо розслабитися: вас захищають, підтримують або хоча б не заважають. Зіткнувшись з явною або таємною перешкодою, будьте вдячні: вас бережуть від «танцю по старих граблях». Рекомендується відкласти важливі поїздки і контакти, почекати з питанням, листом, заявою.

Лев

Левам не завадить зайнятися оптимізацією бюджету або дієти, сортуванням речей. Вітаються всі заняття, що мають на меті наведення порядку і чистоти, поповнення корисних запасів або підтримання здоров’я. Не варто відмовлятися від надійної класики, але краще позбутися від того, що навіває погані спогади. Деякі предмети має сенс залишити в будинку як пам’ять або амулет на удачу.

Діва

У Дів є джерело віри, підтримки і натхнення. Це можуть бути ваші професійні, творчі та інші цінні життєві досягнення, а також значущі для вас персони: діти, кохані, вчителі, кумири. Можлива моральна компенсація за довгу працю, запізніле визнання вашого таланту або авторитету. У поточних справах рекомендується взяти перерву. Варто відкласти нові поїздки і контакти.

Терези

Терезам краще бути в тіні, займатися домашньою рутиною, службовими обов’язками або здоров’ям. Не завадить переглянути свій недавній стиль спілкування і список дрібних поточних витрат. Небажано виходити за рамки старих правил, порушувати лікарські приписи і сімейні традиції, а також проявляти ініціативу (і перехоплювати її у інших), поспішати з відповідним ходом в грі або конкурентній боротьбі.

Скорпіон

У Скорпіонів вдалий день, при цьому головні удачі зірки не радять вимірювати грошима. Ви зможете отримати назад відібрані у вас цінні права, знайти підтвердження своєї правоти, скористатися заступництвом, повернути собі віру в колишні цінності, підтримати свій авторитет в колі друзів, колег або рідні, прийдете до згоди з улюбленими людьми або однодумцями у важливому питанні.

Стрілець

Зірки радять Стрільцям залишатися реалістами і керуватися практичними цінностями. Це може бути вибудувана вами кар’єра, цінний життєвий досвід, професійна репутація або матеріальна спроможність. Якщо ви маєте намір кинути все і зробити в своєму житті різкий поворот, не варто відрікатися від колишніх досягнень — наприклад, від отриманої раніше прибуткової спеціальності.

Козоріг

Козороги впевнені в своїй картині світу, їх орієнтир — старі ідеали, цінності і авторитети. Багато Козорогів будуть об’єктивні до своїх колишніх досягнень, але їх духовне і професійне зростання буде буксувати через консерватизм і вкорінені звички. День дасть удачу у формі нагороди за колишні заслуги або компенсації за терпіння, але також може зробити вас рабом відмираючих стандартів.

Водолій

Цей день Водоліям варто присвятити системній турботі про безпеку: захисту будинку і репутації, вибору антивірусних програм, профілактиці рецидиву хронічної недуги. Доведеться дотримуватися обережності в професійних, грошових, медичних та інтимних питаннях. Ситуації дня вимагають реалізму, але не обійтися і без тонких інструментів: віри, дослідницької інтуїції, життєвого чуття, співчуття.

Риби

Риби можуть довіряти своєму оточенню (особливо, старим знайомим). Залежно від ситуації, ви можете розраховувати на чужу компетентність, великодушність, порядність, відповідальність, практичність або співчуття. У деяких ситуаціях, можна сподіватися на диво. У потенційно небезпечний момент вас захистить закон, заступництво з боку друга або сім’ї, ваша інтуїція або щасливий випадок.

You cannot copy content of this page