fbpx

Гороскоп на 10 серпня: сьогодні не варто сумувати і занадто багато думати про проблеми

Овен

В поле зору Овнів потрапить цілий ряд питань. У список нагальних тем може увійти підтримка робочої, спортивної або бойової форми, вдосконалення корисних навичок, підтвердження кваліфікації або будь-яких прав, виправлення своїх або чужих помилок. Актуальні питання ремонту техніки, надання послуг, допомоги сім’ї або колегам. Зажадає зусиль утримання і виховання домашніх улюбленців. Бізнесменам доведеться докладніше вникнути в поточні справи, особливо, якщо викликає нарікання дисципліна підлеглих.

Телець

Для більшості Тельців настав перехідний момент. Не робіть нічого важливого, не беріть на себе нову відповідальність. Бажано підвести риску під недавніми справами. Будьте готові проявити при цьому активність, задійте всі доступні можливості. Допускається невеликий ризик. Корисно влаштувати собі розвантажувальний день. Дієта, помірність в харчуванні, невтомна гімнастика для підтримання робочої форми протягом дня сприятливо позначаться на вашому стані. Вітаються будь-які косметичні маніпуляції з метою очищення і пом’якшення шкіри.

Близнюки

Близнюкам не варто сумувати, якщо ранок видасться нудним. До полудня ви будете залучені в дискусію, відправитеся в поїздку або займетеся іншою, не менш цікавою справою. День ідеальний для зустрічей, консультацій, виступів, навчання, листування, розвитку взаємовигідних контактів з впливовими людьми, іноземцями. Ви отримаєте шанс бути почутими, або самі почуєте щось важливе від значущої для вас особи.

Рак

На початку дня Раків можуть переслідувати приховані сумніви і побоювання. Не виключене помилкове почуття провини, страх покарання, підвищений перфекціонізм, гіпервідповідальність. У найбільш вразливих представників знаку негативні думки можуть вийти на перше місце, затьмаривши об’єктивні позитивні результати. Наприкінці дня очікується подальша активізація емоцій. Імовірний сплеск натхнення або приплив романтичних почуттів, можуть набрати силу мрії, очікування, можливе бажання з кимось поділитися, висловитися.

Лев

Щоб домогтися потрібного ефекту, Левам доведеться докласти зусиль і “копнути глибоко”. Наполегливу роботу не слід плутати з суєтою. Бажано проявити терпіння, послідовність, звести до мінімуму гостру реакцію на випадкові перешкоди, інакше багато сил піде на переживання про дрібниці. Кращі результати очікуються у Левів, здатних трансформувати свою емоційну енергію в корисні дії. Увечері рекомендується відпочинок: перемикання уваги допоможе зняти втому, погасити зайву дратівливість.

Діва

Ваше матеріальне становище сьогодні не вселяє побоювань. Можливе поповнення гаманця з прихованого джерела або в результаті альтернативної діяльності (хобі, випадкового захоплення). Не будьте надто прагматичні, дайте волю уяві, тоді ви будете витрачати гроші із задоволенням. Добре купувати красиві речі, подарунки, ласощі. Частину грошей можна пустити на розширення кругозору або можливостей: наприклад, на оплату курсів дизайну. Не виключені витрати на таємні потреби, особливо у Дів-жінок.

Терези

На початку дня Терезам варто відкласти справи і прислухатися до себе. Сигнали, що подаються свідомістю і фізичним тілом, будуть подвійно важливі для Терезів, народжених в середині жовтня. Не варто виступати сьогодні з новими заявами і активно вести переговори, важливіше осмислити враження минулого уїк-енду. В другій половині дня несподівана подія змусить вас привести в порядок ресурси, рахунки або господарство.

Скорпіон

Постарайтеся уникнути емоційних розбіжностей в сім’ї і в стосунках з протилежною статтю. Фінансова екстравагантність може негативно позначитися на ваших стосунках. Можливий розлад шлунку або недолік життєвих сил.

Стрілець

Стрільці аж до вечора будуть відчувати спокусу вести знайому гру, бачачи в ній вигідне для себе або спільної справи співробітництво. Зірки настійно радять оцінити свої сили, не спокушатися щодо продовження взаємодії з тим чи іншим партнером (групою) в колишньому дусі. Вечір нагадає, що простір для маневру наполегливо звужується, деякі дії стають безглуздими або покараними.

Козоріг

Завдання даної доби нестандартні, тому їх рішення повинні бути відповідними. Це прекрасний день для самоперевірки на креативність, винахідливість і почуття гумору. Навіть найбільш обережних і консервативних Козорогів може раптово потягнути на незвіданий ризикований шлях з невідомим результатом. Не відступайте при вигляді потенційної небезпеки, впевнена перемога над нештатною ситуацією послужить вам блискучою рекламою. Можливі обнадійливі зміни на домашньому фронті (або їх передчуття).

Водолій

Всю першу половину дня вас будуть обмежувати якісь міркування або побоювання. Зате ввечері ви зможете дозволити собі багато з того, що забороняли вранці. У цей час може розігратися ваша творча фантазія і знизитися самокритичність. Не виключено, що вас охопить ігровий азарт. Ви можете проявити його у фінансових справах, дружньому спілкуванні, любовних контактах. Багатьох Водоліїв охопить романтичний настрій, зацікавлять різні шаради, сюрпризи, таємниці.

Риби

Рибам не варто ухилятися від запрошення до діалогу, знайомства, від можливості отримати консультацію або приватні відомості. Водночас, краще утриматися від незворотних рішень, наприклад, від укладення договору, підписання контракту, прийняття на себе відповідальності за чужі дії. Незважаючи на можливі спокуси, зірки не радять вам йти на «полюбовні» домовленості, особливо, якщо вони носять підозрілий, протизаконний характер — пошук легких шляхів пізніше може обернутися проти вас.

You cannot copy content of this page