fbpx

Гороскоп на 10 травня для всіх: кому доведеться зняти рожеві окуляри, хто сьогодні почне нове життя, а чий день буде створений для перемог

Овен

Астрологи настійно радять не демонструвати оточуючим своє самовдоволення. Вам доведеться зняти рожеві окуляри

Тельці

Тельцям в травні посміхнеться фінансова удача, але для того, щоб розглянути нові можливості, доведеться проявити більше уважності.

Близнюки

Інтуїція в кінці весни може обдурити Близнюків, доставивши їм цілу купу нових неприємностей.

Рак

Ракам необхідно якомога більше спілкуватися з позитивними і успішними людьми, переймаючи якісь їх важливі якості, вміння, навички. Ви маєте можливість почати нове життя. Вперед!

Лев

Гроші будуть йти в руки Левам, але для того, щоб фінансова удача їх не покинула, їм варто побороти такий порок, як егоїзм. Ваш день буде створений для перемог

Діва

У Дів очікується напружений і досить складний місяць, коли зірки будуть в повному дисонансі з планетами. Це неминуче відіб’ється на фінансовій сфері.

Терези

Грошова удача  буде то приходити до Терезів, то йти від них.

Скорпіон

Скорпіон належить до знаків Зодіаку, які не прощають образи. В кінці весни астрологи настійно рекомендують цим людям змінитися.

Стрілець

Стрільцям вдасться зміцнити своє матеріальне становище, знайти нову роботу, зробити вигідні покупки, про які вони давно мріяли.

Козеріг

На початку травня у Козерогів закриється грошовий канал. Астрологи настійно рекомендують цим людям згадати про необхідність своєчасного відпочинку.

Водолій

У Водоліїв в травні дві сфери стануть основними – духовна і фінансова. На перший погляд, вони мало чим пов’язані, але цей зв’язок куди міцніше і важливіше, ніж здається. Потрібно прислухатися до свого серця, коли справа дійде до пошуків нового джерела доходів або натхнення.

Риби

Астрологи радять більше працювати і менше лінуватися. Результат не змусить себе чекати. У другій і третій декаді травня можна сміливо будувати плани на майбутнє.

You cannot copy content of this page