fbpx

Гороскоп на 10 травня для всіх знаків Зодіаку. Налаштуйтесь на день і ваші мрії здійсняться

Овен

Життєвий потенціал на високому рівні, зростають активність, інтуїція, однак незавершені справи, неприємна звістка або проблеми в особистому житті не дадуть вам сьогодні повноцінно відпочити. Постарайтеся провести час поза домом.

Телець

Сьогодні не пропустіть можливість укласти вигідну угоду. Можна переходити на нову роботу. Будь-яке починання згодом принесе хороші результати. Але не варто занурюватися з головою в проблеми.

Близнюки

День подорожей. Вашим домашнім захочеться, щоб ви більше часу проводили з ними. Тому бажаний активний сімейний відпочинок. До кінця дня ви відчуєте втому і роздратування. Стримуйте негативні емоції. Налаштовуйтеся на активний робочий тиждень. Вас чекає багато проблем.

Рак

Можливо, ваш авторитет сьогодні помітно зміцниться, що створить стартовий майданчик для позитивних змін в службовому або суспільному становищі. Ймовірно, нові люди, що увійшли у ваше життя, подарують вам свіжі ідеї і відкриють нові перспективи.

Лев

Перша половина дня несе позитивні тенденції, проте свої плани і наміри потрібно тримати при собі, інакше в другій половині дня вони будуть перекреслені. Метушливість, легковажність або невиконані зобов’язання можуть створити безліч проблем в майбутньому.

Діва

Не виключено, що поява на вашому шляху невеликих труднощів підштовхне вас до ризикованих і навіть підступних дій. Зорі рекомендують вчасно зупинитися, не піддаватися гніву і агресії. Вам допоможе дипломатія і тактовність, хоча це вам і не властиво.

Терези

Якщо ви плануєте зробити велику покупку, то подумайте, чи варто витрачати на неї гроші, адже поки можна обійтися і без неї. Згодом ви можете дозволити собі багато чого, про що ви мрієте зараз, але поки почекайте.

Скорпіон

Приготуйтеся до серйозних змін в особистому житті. При новому знайомстві не пропустіть свій шанс: не виключено, що ви зустрінете людину, з якою зв’яжете подальше життя.

Стрілець

День сприятливий і для роботи, і для відпочинку: не буде ніяких перешкод, неприємності обійдуть вас стороною, вийде все, що ви намітили. Сьогодні, можливо, станеться якась важлива подія у вашому житті. Ймовірно, вас чекає романтична зустріч.

Козеріг

Ваші справи можуть сповільнитися через те, що натраплять на нездоланні перешкоди, а бажання будуть стикатися з неможливістю їх здійснення, що призведе до загострення почуттів. Від благодушності і поступливості ви можете перейти до упертості і дратівливості.

Водолій

Активний творчий день. Пам’ятайте, що ретельна і кропітка праця, спрямована на досягнення матеріального благополуччя, це доля сімейних Водоліїв. Не йдіть на поводу у своїх ілюзій, це може привести до конфліктів і погіршення самопочуття. Будьте справедливі до своїх близьких.

Риби

День пройде досить напружено. Вам буде важко зберігати спокій. А це може призвести до конфліктів і погіршення самопочуття. Сьогодні потрібно бути ближче до води, бажано відвідування басейну.

You cannot copy content of this page