fbpx

Гороскоп на 10 жовтня: частіше підіймайте очі до небес, аби відганяти погані думки

Овен

Овнам доведеться враховувати високу ймовірність домашніх та інших скандалів. Небезпечні розбрати через території, сфери впливу у родині та бізнесі. Зірки радять дотримуватися двох ключових правил: контролювати свої емоції і несвідомі звички, не допускаючи хвилинних імпульсів гніву і непотрібної ініціативи, а також суворіше окреслювати в кожному випадку власну територію і не порушувати межі чужої.

Телець

Тельцям не завадить мати на увазі ймовірність напружених відносин з близьким оточенням і підвищений ризик аварійних ситуацій на дорогах. По можливості, варто скасувати поїздки, а в термінових переміщеннях і супутніх клопотах не втрачати пильність. Небезпека вища в далекій дорозі, на міжнародній трасі, при тісному контакті з носіями чужої культури або гостями з віддалених територій.

Близнюки

Близнюкам краще не розвивати бурхливу діяльність: сьогодні від неї більше збитку, ніж користі. Чим активніше ви дієте, тим важче уникнути ділових, побутових та інших розбіжностей (особливо, якщо мова про гроші або речі). Можлива поломка, втрата або інший матеріальний збиток, у тому числі, через негативні наслідки минулого. Може підвести друг. Варто уникати зайвих витрат і незахищених угод.

Рак

Раки підвищено чутливі, схильні гостро приймати дратівливі їх моменти і давати неадекватну захисну реакцію в разі нападу. Велика ймовірність персонального конфлікту. Ви можете несправедливо вилити свій гнів на того, хто випадково був поруч. Зірки радять берегти рівні відносини з партнером і батьками, а також потрібними людьми в професійній, правовій і діловій сфері.

Лев

У Левів сьогодні не найкращий день. Успіхи ймовірніші на терені допомоги іншим або подолання застарілих проблем, ніж при спробі задовольнити свої забаганки. Чи не найвдаліша доба для спокійного відпочинку. Варто приготуватися до вибоїстого шляху, повного перешкод. Можливі обмеження, технічні ускладнення, побутові аврали, сімейні негаразди, загострення нездужань. Може вимагатися ремонт, прибирання.

Діва

Справи у Дів і їх близького оточення йдуть зі змінним успіхом. Навіть перспективні задумки закінчаться не дуже добре — наприклад, перемога не буде коштувати зусиль. Ситуацію можуть ускладнити технічні осічки або сімейні сварки. Зірки радять заздалегідь налаштуватися на скромний результат: можливо, тоді вам вдасться обдурити долю і випробувати приємне почуття задоволення від помірної удачі.

Терези

Для Терезів загрозлива активність. Краще згорнути ініціативи і діяти лише в разі потреби. Наприклад, в ситуації, близькій до аварійної, при загрозі особистої безпеки, будинку або кар’єри. Немає резону витрачати сили на вирішення довгого конфлікту, який вже близький до свого природного фіналу. Не варто зайвий раз загострювати відносини з покровителями, охороною, ріднею, національним кланом.

Скорпіон

Навіть спочатку вдала ситуація може обернутися для Скорпіонів своєю напруженою стороною. Щоб не провокувати неприємності, зірки радять не робити зайвих рухів тіла. Наприклад, задовольнятися отриманим призом і не намагатися заслужити ще один бонус. Краще вчасно закінчити шлях, поставити крапку в бесіді, дослідженні, пошуку, екскурсі в минуле або іншій захоплюючій акції.

Стрілець

Стрільцям не варто сподіватися на новий прибуток від колективної справи або на зростання своєї частки в спільному майні. Життя поставить межу вашим запитам і позначить межу можливостей. Потрібні заходи охорони, але також слід віддати борги, тримати під контролем свої апетити і діяти законно — тоді, можливо, захист не знадобиться. Важливіше особистих смаків будуть інтереси сім’ї, клану або групи.

Козоріг

Козорогам зірки підказують, що головне досягнення цього дня — відхід від конфлікту. У будь-яких відносинах, а також у своїй поведінці в цілому краще взяти за основу принцип «поганий мир краще доброї сварки». Замість підтвердження свого авторитету і підживлення самолюбства, має сенс зробити ставку на витримку і вміння тримати безпечну дистанцію: вона буде вашим найкращим захистом у зовнішньому світі і у родині.

Водолій

Водоліїв всюди чекають складнощі. Те, що здавалося простим на словах, буде важким на ділі. Особливо ймовірні проблеми в термінових клопотах, при пошуку невідкладної допомоги, інструментів, техпідтримки, транспорту. Аж до ночі ймовірні поломки, запізнення, тупики, локальні міні-конфлікти. Можлива нервозність на фінальному етапі робіт або лікування. Не рекомендується приступати до нових справ.

Риби

Зірки радять Рибам зробити своїм головним завданням не прогрес, а уникнення зайвих складнощів. Обстановка аж до ночі залишиться напруженою, навіть в простих справах і на знайомих шляхах можливі зриви і збої. Дрібні ускладнення можуть викликати невиправдано бурхливу емоційну реакцію у вас або у вашого оточення, включаючи дітей, рідню, партнерів і пасію. Важливі заходи краще скасувати.

You cannot copy content of this page