fbpx
Гороскоп

Гороскоп на 11 червня: день подарує нові перспективи та унікальні можливості

Овен

Овнам день додає енергії. Життя не стоїть на місці, пора вийти з ув’язнення, змінити образ дій на більш творчий. Додасться позитиву і в приватному житті. Подобрішають близькі, покращиться становище батьків, прийде подяка за працю на благо сім’ї. З’явиться надія на гостинність в далеких краях. Можлива частка невизначеності, особливо, в частині комфорту, фінансів і особистих симпатій.

Телець

Тельцям почне більше везти після полудня. Друга половина доби стане для них часом надихаючих знахідок і приємних надій. З’явиться настрій для любові, мирної творчості, шопінгу, турботи про близьких. Зростуть шанси провести час в хорошій компанії. Варто відпочити душею і тілом, так як попереду вже готовий новий фронт робіт з часткою креативу. Він може намітитися в будинку або в зв’язку з дітьми.

Близнюки

Для Близнюків день почнеться з прокручування в розумі вчорашніх подій, але не дуже успішно. Їх спроби відновити розмову або знову зосередитися проваляться. На щастя, після полудня їх увагу відвернуть інші речі, і це допоможе їм не зациклюватися на завданнях, які не вирішити прямо зараз. Залишок дня може пройти за домашніми посиденьками, приємним шопінгом, мріями про майбутню славу і удачу.

Рак

У другій половині дня Раків чекає добра фея з подарунками. Серед дарів — краса, комфорт, гроші, удача і надія. Вранці з цим можлива заминка, але ввечері Раки будуть вірити в диво, зачаровувати оточуючих і любити весь світ. З’явиться настрій для романтики, шопінгу, турбот про зовнішність, занять мистецтвом. Добре провести час серед людей, з якими вас пов’язали узи симпатії або духовної спорідненості.

Лев

Леви відчувають в собі нову енергію, але до старту поки не готові. Вони раптом стануть менш товариськими і більш сентиментальними. На перший план для них може вийти безпека, звичка, сімейний лад або домашній затишок. Це не найкращий час для починань, навіть якщо вас переповнюють креативні ідеї або азарт боротьби. Не завадить знайти комфортний тихий притулок, виїхати за місто, побути з близькими.

Діва

Дівам краще почати ранок з виконання обов’язку: після вчорашніх розмов або роздумів буде час зробити щось по гарячих слідах. За нові важливі проєкти братися не варто: настрій буде неробочим. У другій половині дня бажано зменшити темп або перейти в режим вихідного дня. Можна змінити обстановку на менш формальну, побути з сім’єю, відправитися на пікнік, на шопінг або на побачення.

Терези

Терези сентиментальні, залежні від атмосфери в близькому колі і часом потребують тепличних умов, через що їм уготований лише змінний успіх. Запорука їх стійкості — власне душевна рівновага і зовнішній баланс партнерських інтересів. Якщо зачеплені їхні почуття, вони будуть слабкими дипломатами і неефективними керівниками. Їм варто контролювати свій емоційний і гормональний фон.

Скорпіон

Після полудня Скорпіонів чекає емоційний підйом. Вони можуть розраховувати на везіння у коханні, творчості, шопінгу, в сімейних і фінансових справах, в спілкуванні з авторитетними людьми і з представниками інших культур. Зірки радять вам терміново підживитися матеріальним і духовним позитивом, так як життя вже вимагає від вас нової енерговитратної тактики, креативу і підвищеної стресостійкості.

Стрілець

Стрільцям день додає емоційності і вразливості, тимчасово позбавляє їх азарту, сміливості і відваги. Може зрости їх прихильність до минулого, рідних місць і близьких людей, залежність від коханої людини. Подарунки долі сьогодні не безкоштовні, зате не виключається везіння в хвилину кризи. Можливі ситуації з розряду «немає лиха без добра», пов’язані з фінансовими і податковими питаннями.

Козоріг

Козорогам зірки радять почати цей день з дрібної рутини. Основна частина дня зажадає дипломатичності. У багатьох випадках, до неї буде необхідно додати чуйність, м’якість і делікатність. Люди, з якими ви сьогодні маєте справу (включаючи рідню і партнера по шлюбу), трохи примхливі і суперечливі в своїх бажаннях, чекають від вас зустрічної симпатії або співчуття. Їм повинно бути з вами комфортно.

Водолій

У цей день Водоліям належить налаштуватися на вимушену роботу і виконати її з душею. Успіх місії частіше буде залежати не від ай-кью або енергії, а від готовності допомагати і співпереживати. Добре займатися благодійністю, цілительством, волонтерськими проектами, піклуватися про близьких людей і слабких істот. Шкідливий радикальний підхід, лікування будь-якої проблеми краще починати з м’яких методів.

Риби

Рибам не варто нікуди поспішати вранці, сьогодні це найбільш безперспективний час. Зате друга половина дня стане даром фортуни. Це час любові, гармонії, душевного підйому, приємного відпочинку, мирної творчості, розкриття талантів, прояву щедрості. Можна залучити удачу, задовольнити свою тягу до мистецтва і музики, до престижу і «солодкого життя», а якщо дуже хочеться, то до чарівництва і магії.

You cannot copy content of this page