fbpx

Гороскоп на 11 липня: день підкине купу думок і нових можливостей

Овен

День додає Овнам креативної енергії і допомагає включитися в справи, які їм зараз по-справжньому цікаві. Виникаючі на шляху перешкоди їм вже знайомі і вони легко з ними впораються, користуючись готовою схемою. В крайньому разі, доведеться проявити трохи винахідливості. Одночасно, їм будуть нагадувати про себе домашні або житлові справи, може з’явитися новий привід для розмов у родині.

Телець

Тельцям належить знову зануритися в яскравий роман, ризиковану гру, креативний процес або ведення складного проєкту. Багатьом Тельцям доведеться активніше зайнятися своїм будинком і дітьми. Може зрости мотивація до фрілансу. Імпульс дасть зовнішній сюрприз або власний раптовий сплеск натхнення. Зірки нагадують, що елементи творчості необхідно поєднувати з дисципліною і самоконтролем.

Близнюки

Близнюки включені в навколишню приємну бадьору атмосферу лише частково. Нові обставини додають їм чутливості, скритності і господарськості. На кілька тижнів вони стануть менш відвертими, частину уваги віддадуть справам матеріальним і побутовим. Але їм не варто уникати зовнішніх розваг: вони будуть давати енергетичне і творче підживлення, підвищувати ділові і любовні шанси.

Рак

День принесе Ракам нову їжу для роздумів — або допоможе оформити думки, які вже виникали в їх розумі. Але зануритися в свіжу тему їм буде важко: обстановка розташовує швидше до активної творчості з часткою ризику і експромту, або до любові і веселощів, ніж до роздумів в тиші. Зірки радять пам’ятати про ліміти і правила, маючи справу з несподіваними витратами, критичніше ставитися до подарунків і знахідок.

Лев

Леви заповзятливі, чарівні і винахідливі, тому здатні знайти вихід майже з будь-якого положення. Сюрпризи і бар’єри їх не збентежать, швидше замотивують і підстьобнуть. Але зірки все ж не радять їм ставити собі позамежні цілі і рекомендують пам’ятати про задані межі: їх порушення укупі з поточним недоліком енергії може обернутися вигоранням або іншою неприємністю.

Діва

Дівам цей день допомагає мислити по-новому, але іноді їм вигідніше черпати ідеї зі старих джерел і «доводити до розуму» відкладені задумки. Добре займатися креативною частиною планів, прикладною творчістю, незвичайними покупками, пошуками ексклюзиву. Вдалий момент для свята, романтичної пригоди. Батькам варто дати дітям свободу маневру в заздалегідь відведеному просторі.

Терези

Терезам цей день пропонує “здригнутися” і розважитися. Зірки радять прийняти запрошення. Навіть якщо вас переслідують нові думки і турботи, сьогодні складно просунутися заданим ними курсом. Підтримувати зв’язки з потрібними людьми бажано в неформальній обстановці, близькій до святкової, романтичної, ігрової або богемної: в такій атмосфері буде легше розвивати і ділові, і чисто особисті симпатії.

Скорпіон

Зірки радять Скорпіонам не бути ідеалістами, розмежувати для себе мислення і дію. Щоб отримати результат, їм доведеться виключити зі списку своїх якостей мрійливість і пасивність. Реальні досягнення в цей день неможливі без цілеспрямованості, творчої жилки і вміння зачепити чужу увагу, а також без частки ризику, готовності до сюрпризів і хорошого розуміння правил гри.

Стрілець

День додає Стрільцям оптимізму і відмінно врівноважує їх гнітючі думки приємними емоціями. Він стимулює креативну і романтичну грані їх натури, підтримує діловий кураж, віру в любов і спортивний азарт. Якщо ситуація зажадає імпровізувати і творити на ходу, багато Стрільців зроблять це із задоволенням. Але навіть на такій хвилі їм не варто пускатися в надмірно ризиковані авантюри.

Козоріг

Козороги вступають в зону ризику, але непогано в ній орієнтуються. Їм не складе труднощів прорахувати ймовірні сценарії, щоб вчасно підстрахуватися або мудро відмовитися від задуманого. Багатьом Козорогам виставить рятівний бар’єр і подасть стоп-сигнал саме життя (наприклад, обмеживши їх фінансово). Їм варто пам’ятати, що навіть приємні події цього дня пов’язані з часткою хвилювань і стресу.

Водолій

Водоліям складно бути командними гравцями. Вигідне становище у Водоліїв-ідивідуалістів: вони можуть просто ігнорувати звернення на свою адресу. Прийняти виклик, висловити відповідну симпатію або відбити атаку виявиться важче, багато Водоліїв одягнуть маску холодності, сором’язливості або екстравагантності. Їм важливо не відштовхнути від себе тих, хто щиро хоче їх любові, уваги або співпраці.

Риби

Для Риб цей день обіцяє стати цікавим і яскравим, але клопітким. Навіть якщо в них немає термінових справ, їм доведеться вийти зі своєї зони комфорту, налаштуватися на бадьорий ритм і відкласти обдумування нових ідей. Можливі виклики на роботу, турботи про дітей і вихованців, хвилини суєти у зв’язку з активним відпочинком або підготовкою до свята. Бажано берегти здоров’я, менше бувати під прямими сонячними променями.

You cannot copy content of this page