Гороскоп на 11 листопада для всіх: у Стрільців на роботі справи складатимуться якнайкраще, у Козерогів день буде складним

ОВЕН (21.03 – 20.04)

На роботі ви захочете переробити вже зроблене, доки не доведете все до пуття. Не відмовляйтеся від допомоги, якщо вам її запропонують, можливо, вам просто не вистачає свіжого погляду.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

Не найкращий час для того, щоб займатися кар’єрою. На перший план вийдуть ваші якості, що заважають досягти успіху та схвалення у начальства. Ви будете імпульсивні та незговірливі, а тому можете наламати чимало дров. Спробуйте визнати свої помилки, і оточуючі поставляться до вас із великим розумінням та симпатією.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

На роботі ви відчуєте себе господарем становища. Будете добре і впевнено виконувати свої обов’язки і при цьому охоче прийдете на допомогу колегам, якщо це знадобиться. І хоча попрацювати, швидше за все, доведеться трохи більше за звичайне, ви залишитеся задоволені собою і відчуєте радість від того, що потрібні і незамінні.

РАК (23.06 – 23.07)

Ви з головою підете в роботу і працюватимете не покладаючи рук, навіть незважаючи на те, що наближається кінець тижня. Не виключено, що вас відвідає оригінальна ідея, яку ви неодмінно схочете втілити у життя. Однак не все буде гладко, і ваш гарний настрій може швидко зникнути. Так що якщо не хочете зіпсувати стосунки з оточуючими, тримайте себе в руках.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

На роботі ви не витрачаєте часу марно. День сприятливий для набуття нових навичок та досвіду. Тому використовуйте його для того, щоб навчитися чогось у старших колег або, навпаки, поділіться тим, що вмієте самі, з тим, хто перебуває на початку професійного шляху. Це дозволить вам налагодити стосунки зі співробітниками та змінить про вас думку на краще.

ДІВА (24.08 – 23.09)

Ваше життя стає все більш насиченим, але ви цього прагнете. Тому легко зможете спланувати свій час так, щоб плідно попрацювати, розібратися з проблемами, що накопичилися, і поспілкуватися з друзями. Зустріч з ними дозволить вам підзарядитись енергією та знайти вирішення завдань, які ви давно обмірковуєте.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

Не найкращий час для того, щоб виступати на роботі з пропозиціями та ініціативами — їх навряд чи почують і сприймуть всерйоз. Краще обдумайте ще кілька разів, оцініть практичну вигоду, яку можна отримати з вашої ідеї, і підготуйте додаткові зважені аргументи та факти. День хороший для планомірного виконання рутинної роботи, особливо якщо ви робитимете невеликі перерви.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Ви будете сповнені енергії та зможете максимально ефективно проявити себе у професійній сфері. Ваші дії будуть продуманими та зваженими, авторитет у компанії чи в очах партнерів зросте. Крім усього іншого, ви зможете ухвалити правильні рішення, важливі для майбутнього.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

На роботі справи складатимуться якнайкраще. День сприятливий у тому, щоб проявити себе. Добре виконані обов’язки та доручення допоможуть домогтися підвищення по службі або збільшення заробітної плати.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

День буде складним, вам буде важко зосередитися на роботі, тому що ваші думки виявляться зайнятими далекими від робочих питань проблемами. Причому ця ваша явна задумливість напевно стане помітною навіть керівництву. Зберіться, інакше ризикуєте впасти в немилість. Проте день непоганий для фінансових справ. Ви зможете зробити вигідні покупки, витрати виявляться помірними, а придбані речі прослужать довго.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Водоліям буде важко знайти підтримку серед колег, тому працювати в колективі буде непросто. Люди будуть розчаровувати вас частіше, ніж звичайно. До вашої думки не прислухатимуться, і ви спробуєте взяти на себе частину чужих обов’язків, щоб виконати все якомога якісніше.

РИБИ (20.02 – 20.03)

День підходить для ділових контактів і переговорів, ви будете переконливі, партнер охоче піде вам назустріч і, можливо, прийме запропоновані умови. Взагалі бізнес-активність принесе плоди, і ви зможете чудово «продати» будь-що, у тому числі нову ідею і себе, а також поговорити з керівництвом про підвищення.