Гороскоп на 11 лютого: що сьогодні не повинні боятися Близнюкам, Тельцям дуже важливо діяти швидко та без зайвих роздумів

Овен

Не бійтеся конфліктувати. Звичайно, звучить це дуже дивно і навіть безглуздо, проте суперечки з розумними людьми наповнять Вас колосальною енергією. Крім того, вони допоможуть Вам набути цінного досвіду у пошуку вагомих аргументів на користь своєї точки зору. Сьогодні зірки явно на вашому боці, тому ви станете відмінним опонентом і практично у всіх бесідах зможете переконати свого співрозмовника у правильності своєї думки. Навчіться дивитися на речі з різних боків – це допоможе Вам швидше справлятися з труднощами, що виникають.

Телець

Не бійтеся забруднитись. Сьогодні Вам доведеться неабияк попітніти, щоб досягти бажаного, причому як у прямому, так і в переносному сенсі. Дуже важливо діяти швидко та без зайвих роздумів. Якщо тягтимете кота за хвіст, то ризикуєте даремно втратити час і упустити масу цікавих можливостей. Це день чудово підходить для досягнення поставленої мети, так що настав час взятися за роботу.

Близнюки

Ваш близький друг радить Вам сповільнитися на деякий час і не брати участі в гонках, що розгорнулися навколо Вас. Звичайно, він далеко не завжди має рацію, але сьогодні до його слів варто прислухатися. Дозвольте йому взяти участь у Вашому житті, і побачите, як багато позитиву він до нього додасть. Спочатку Вам може бути незвично і не комфортно від уповільненого темпу, проте з часом Ви зрозумієте, що поступовий та неквапливий розвиток подій приносить набагато більше задоволення.

Рак

Ваші інстинкти — чудовий радник у ситуаціях, коли Ви намагаєтеся визначитися, що замовити на вечерю або на який фільм сходити, проте коли йдеться про фінансові справи, на них краще не покладатися. В цьому випадку Вам необхідні дослідження та точні факти. З’ясуйте, як справи з Вашим матеріальним становищем. Чи все Ви врахували? Чи не забули про якийсь борг? Плануючи витрати, постарайтеся правильно розставляти пріоритети. Якщо зараз приділите цьому час, у майбутньому Вам вдасться уникнути неприємних ситуацій.

Лев

Не щодня буває фантастичним. Сьогодні у багатьох своїх проектах Ви не досягнете відчутного прогресу. Цей день зовсім позбавлений ентузіазму, але один нудний день не повинен позбавити Вас присутності духу. Повірте, всюди навколо Вас відбуваються невловимі зміни, і незабаром вони наблизять Вас до Ваших цілей. Будьте терплячі — все це станеться саме тоді, коли має статися.

Діва

Вам не потрібно метати грім та блискавки, щоб привернути до себе увагу. Все, що Вам потрібно зробити, це просто бути собою та не боятися прояву своїх емоцій. Не втрачайте можливості, які надсилає Вам Всесвіт. Причому майте на увазі, що вони можуть з’явитися там, де Ви їх абсолютно не чекали. Нова людина у Вашому оточенні може вказати Вам чудові перспективи, непередбачена затримка – привести в потрібне місце у потрібний час, а погана погода – принести довгоочікувані вісті. Ніхто не знає всіх хитросплетінь долі.

Терези

Не лише Вас турбує зараз питання грошей. Схоже, у Вашого друга виникли серйозні матеріальні труднощі, і він звернеться за допомогою саме до Вас. Звичайно, Ви повинні вникати у проблеми своїх близьких, але сьогодні намагайтеся уникати обговорення фінансових питань. Не час виявляти свою щедрість це може мати для Вас дуже неприємні наслідки. Виступіть у ролі жилетки, але не позичайте нікому грошей, навіть якщо йдеться про незначну суму.

Скорпіон

Схоже, у Вас прокинулася нестримна жага до досліджень. Це прекрасний час, щоб запланувати закордонну поїздку або дізнатися краще про незнайомий район Вашого міста. Погляньте на навколишній світ свіжим поглядом – в ньому стільки всього незвичайного і прекрасного! Можливо, всі ці дослідження якось допоможуть Вам у налагодженні стосунків із дорогою Вам людиною, яка нещодавно з’явилася у Вашому житті.

Стрілець

Чим більше Ви покладаєтеся на якісь сподівання, тим сильнішим буде розчарування, якщо вони не виправдаються. Будьте обережні у своїх діях та постарайтеся зрозуміти, що величезне бажання чогось не дає жодних гарантій на те, що Ви це отримаєте. Достойно прийміть будь-який розвиток подій. Нехай усе йде своєю чергою — не намагайтеся повністю контролювати протягом цього дня, інакше розчарувань не уникнути.

Козеріг

Живучи сьогоденням, не варто забувати про майбутнє. Схоже, хтось із Вашого оточення досяг неймовірного успіху. Поговоріть із цією людиною – нехай вона розкриє Вам свій секрет. Це змусить Вас замислитися над своїми досягненнями та підштовхне до активних дій. Поставте собі за мету і почніть завзято до неї рухатися, дотримуючись отриманих порад. Йдеться про початок дієти, складання резюме або планування відпустки — у будь-якому випадку цей день чудово підходить для здійснення задуманого.

Водолій

У Вашому соціальному житті почнеться несподіване пожвавлення, тож будьте готові! Присвятіть частину сьогоднішнього дня завершення нудних, але необхідних справ. Якщо Ви вже давно відкладаєте прибирання в будинку, настав час розібратися. Вже ввечері у Вас не буде можливості займатися домашніми клопотами. Вас чекають веселощі та спілкування з цікавими людьми. Тому намагайтеся вирішити всі проблеми заздалегідь, щоб ні на що не відволікатися і не псувати собі настрій.

Риби

Ви так зайняті вирішенням проблем, що навалилися на Вас останнім часом, що відійти трохи вбік і розслабитися здається Вам просто непосильним завданням. Однак зробити це просто необхідно, поки Ви зовсім не знесилили. Дайте собі можливість відпочити та віддихатися. Поборіть бажання витратити вільний час, що з’явився, на підтягування хвостів — ні до чого хорошого це не приведе. Ви все встигнете, так що не варто так себе заганяти.