Гороскоп на 11 січня: можлива пауза в справах, затримка у стосунках, невпевненість в інших людях

Овен

Овни аж до вечора можуть користуватися свободою. Якщо ви сповнені енергії, можна вжити її на додаткове розширення свого кругозору. Увечері намітиться конкретний цільовий захід. Для одних Овнів він матиме діловий відтінок, а для інших особистий. Може з’явитися заробіток, намітитися угода або побачення. Багатьом Овнам доведеться пройти через вибір або порівняння двох варіантів.

Телець

Фортуна зверне на Тельців свій погляд ввечері. Щоб не розпорошувати сили, вранці і вдень краще не піддаватися випадковому імпульсу. Не бійтеся пропустити потрібний момент: як тільки він настане, ви відчуєте прилив енергії. Складуться відповідні умови для заявки про себе нестандартним способом, для романтичного побачення, ділової або дружньої ініціативи. Невелика затримка на початку шляху не критична.

Близнюки

Поки не настав вечір, Близнюки перебувають у невизначеності. Можлива пауза в справах, затримка у стосунках, невпевненість в інших людях. Небажані спроби виділитися, індивідуальні та спільні ініціативи. Увечері зірки радять включити інстинкт самозбереження, проявити більше практицизму і передбачливості. Левову частку проблем вирішить тлумачний вибір, що дозволяє вбити двох зайців відразу.

Рак

Для Раків непродуктивні денні години, вони заважають працьовитості і зосередженості. Можлива відсутність потрібних людей або інструментів. Це не найкращий момент для початку робіт, лікувальних процедур або циклу тренувань. Вечір створить умови для оригінального нового бізнес-ходу і нестандартного вираження симпатій. Можна розраховувати на гармонію у коханні, дружню підтримку, ділове співробітництво.

Лев

Зірки пропонують Левам відпочити вдень і попрацювати ввечері. Під роботою не обов’язково розуміти виконання рутинних нудних обов’язків: має сенс перенести на вечір будь-яку активність, від якої хочеться отримати задоволення і корисну віддачу. Це може бути не лише монотонна праця в поті чола, а й лікування, ремонт, тренування, вигідна угода, творча акція, особистий захід.

Діва

Основна частина дня пройде для Дів не надто динамічно. До настання вечора не передбачається зрушень у справах. Можна спокійно залишатися вдома, в колишньому місці або на колишньому маршруті. Вечір підвищить енергію, успішність, чарівність, спритність, швидкість реакцій, дасть енергію для любові, бізнесу, творчості, спорту. Ви зможете схопити свій шанс і не розгубитися перед вибором. Можлива фінансова удача.

Терези

Вранці і вдень Терезам краще діяти по ситуації. Найбільш яскраві моменти очікуються ввечері і торкнуться приватного життя. Можливо, вам вдасться зробити щось для дому і близьких, просунутися в справах, внести більше визначеності у відносини. У хвилини потенційної загрози важливо не метушитися, але також не діяти і не коливатися занадто довго. Не варто боятися оригінальних практичних рішень.

Скорпіон

Скорпіонам не варто розраховувати на великі успіхи вранці і вдень. Спроба перехитрити долю ні до чого не приведе. А ось ввечері обставини складуться вдаліше, можна сподіватися на зрушення в справах, вдалі знахідки і красиві повороти подій. Не варто пропускати цей момент, якщо ви хочете отримати вигоду, гармонізувати відносини, викликати симпатію, забезпечити собі практичний важіль впливу.

Стрілець

Стрільці аж до вечора будуть залежні від своїх емоцій, звичок і самопочуття. Можливе затишшя в поточних справах, зниження тонусу, відсутність впевненості в собі. Не варто братися за нові справи і підвищувати навантаження. Вечір додасть ділової кмітливості і практичності. Можливі корисні покупки, вдалі угоди. Це відповідний момент для придбання інструментів, ліків і господарського приладдя.

Козоріг

Важливий момент для Козерогів — вечір. Вдень зірки радять знизити навантаження або зовсім відмовитися від клопоту: цього достатньо, щоб до кінця дня відновити енергію і привабливість. Вечірній час підходить для будь-яких заходів, від яких ви чекаєте вигоди або задоволення. Хороший момент для побачення, оригінальної бізнес-акції, занять улюбленим хобі. Можлива покупка, знахідка, подарунок.

Водолій

Водоліям не варто завищувати особисту планку. Багато Водоліїв будуть користуватися точними розрахунками або слідувати власним грамотним планам — і все ж успіх буде скромним. Зірки натякають, що це провина обставин, і радять не робити цю добу мірилом своїх можливостей. Увечері краще відволіктися від довгострокових програм на потреби моменту. Добре зробити щось для дому і близьких.

Риби

Зірки не радять Рибам щось робити до настання вечора. Не варто і захоплюватися створенням картин майбутнього в своїй уяві: такі мислеобрази ляжуть у свідомості мертвим вантажем. Найбільш сприятливий період доби — вечір. І в справах, і у коханні карти несподівано виявляться у вас в руках. Здійсниться бажання. Можлива щаслива знахідка. Вам зможе допомогти старий друг або подруга.

Фото ілюстративне спеціально для Особлива