fbpx

Гороскоп на 11 січня: зірки обіцяють несподіванки і випробування

Овен

Новий приплив енергії чекає Овнів ближче до вечора. Вдень не варто спішно залишати облюбовану територію (або те місце, в якому ви опинилися вимушено). Можливі переживання у зв’язку з розмовою, що відбулася напередодні, звісткою, важливою подією в сім’ї або в тісному робочому колективі. На вечір добре планувати заходи, пов’язані з творчістю, іграми, фізичною активністю, розвитком бізнесу.

Телець

У першій половині дня зірки радять Тельцям займатися рутиною. Якщо на порядку денному справи домашні і сімейні, краще почати з їх найбільш простої і зрозумілої частини. До кінця дня життя стане веселіше, яскравіше і креативніше, але складніше. Вечірній сюрприз зробить благотворний стимулюючий вплив на ваше оточення, але вас може дратувати та позбавити рівноваги. Стане важче дотримуватися домовленості. Джерело

Близнюки

Вранці Близнюкам варто переконатися, що вони зробили все можливе щодо свого бюджету: заповнили папери, віддали борги, сплатили податки, прояснили непорозуміння. Підвищена вимогливість буде винагороджена безпекою і почуттям виконаного обов’язку. Вечір обіцяє хвилю позитиву. Можливий фінансовий сюрприз. Це вдалий час для гри, любовної активності, ділової і творчої співпраці.

Рак

У першій половині дня у Раків буде час для задоволення своїх повсякденних потреб і обмірковування новин. Увечері з’явиться азарт і бажання зробити яскравий нестандартний хід. Зірки радять бути обережнішими: прилив ентузіазму надихне вас на креатив або корисну роботу, але в матеріальній сфері може збити з пантелику. Якщо мова йде про фінанси та вкладення, вам варто перевірити чи в ті ігри ви граєте.

Лев

Першу половину цього дня Левам варто провести далеко від суєти, на самоті або в спокої. Можливо, доведеться залишитися вдома. Увечері вас чекає приплив фізичних сил або душевний підйом, можливі хвилювання і нервозність. Імпульс до активності може дати несподівана яскрава подія, незвична обставина або нова оригінальна мета. Енергію добре направити на оновлення, бізнес, спорт або творчість.

Діва

Сьогодні Діви зіткнуться з непередбачуваністю ситуації. Серйозних проблем зірки не віщують, але пряма ініціатива може виявитися вам недоступна. Якщо хочете вплинути на хід подій, краще робити це через друзів, дітей, рідню. Яскраві сюрпризи імовірніше ввечері. У цей час добре внести лепту в спільну справу, взяти участь у грі, у колективному творчому процесі або в домашніх перетвореннях.

Терези

На початку дня Терезам краще утриматися від нових починань. А ось залагодження формальностей, які залишилися, відкладати не варто: ввечері для них може не бути ні часу, ні настрою. У вас з’явиться можливість змінити обстановку або стиль дій на більш творчий, і ви напевно не встоїте проти спокуси. Добре запланувати на вечір вільний креатив, неформальну акцію або візит у фітнес-клуб.

Скорпіон

Вранці шлях перед Скорпіонами відкритий. Можна не турбуватися про захист, страхування, навігації: ви легко витримаєте перевірку, при вас будуть потрібні документи. Увечері ви зіткнетеся з якоюсь несподіванкою, але швидко зорієнтуєтеся в обставинах. У цей час зірки радять вам не будувати довгострокових планів і діяти по ситуації: якщо ви захопитеся, то можете створити собі проблеми на майбутнє.

Стрілець

Прилив енергії і азарту очікує Стрільців у другій половині дня. Зірки радять планувати всі ініціативи на вечір. В цей час дадуть ефект ігрові та спортивні заняття, ділові та любовні маневри, пройде легше відправлення в дорогу або зміна курсу. Також, це найбільш сприятливий час для активного співробітництва з іноземцями та іногородніми. Можна діяти паралельно в двох напрямках.

Козоріг

У другій половині дня Козороги здатні раптово виявити не властиву їм активність і тягу до гри на публіку, продемонструвати неабиякий темперамент, захопитися творчістю, ризикованим експериментом, любовною авантюрою. Це вдалий час для того, щоб розважитися і скинути напругу, але не для важливих справ: ви можете віддати занадто багато енергії даремно, стати об’єктом глузувань і жартів.

Читайте також: Якими надприродними здібностями володіє кожен зі знаків Зодіаку і кого варто остерігатись

Водолій

Першу половину дня Водолії можуть присвятити нескладній рутині. Вечір може дати привід для хвилювань і нервозності. В цей час вам доведеться рівнятися на більш яскравого партнера, мати справу з більш харизматичним суперником — або забавляти публіку і виконувати чужі примхи, не маючи на це достатніх сил. Щоб не вибути з гри, бажано знати межу своїх можливостей, розподіляти обов’язки.

Риби

У першій половині доби Рибам не варто обманюватися рівним ходом подій. Спокійний початок дня цілком може змінитися напруженим ввечері. Можливо, у вас з’явиться цікаве термінове завдання, заради якого ви кинете всі інші плани та пожертвуєте своїм вечірнім спокоєм. Не виключено, що вас змусить стати винахідливішими і шукати творче рішення ваш вихованець, дитина або власне здоров’я.

You cannot copy content of this page