fbpx

Гороскоп на 11 травня: цього дня у виставі свого життя багато хто зіграє головну ролі. Не відмовляйте собі ні в чому

Овен

Овнам не варто братися за нові справи, сьогодні їм корисніше докласти зусиль в іншому напрямку. Саме час поборотися зі шкідливим харчовим режимом і іншими поганими тенденціями практичного плану (наприклад, з одержимістю новинками, звичкою позичатися у друзів або жити в кредит). Завдання буде нелегким, якщо залежність вкоренилася або їй сприяє близьке оточення, але спробувати варто.

Телець

На першому місці у Тельців — вони самі. Життя вимагає корекції планів, але багато Тельців інертні, чіпляються за свої шкідливі підвалини, солодкі ілюзії і завищені запити. Варто переглянути спосіб життя, інакше в найближчий рік ви будете буксувати, «палити паливо» і упускати шанси. Важливо позбутися не тільки від шкідливих життєвих звичок, але і від професійних ілюзій і духовних зваб.

Близнюки

Цей день Близнюкам краще провести на самоті або в близькому колі друзів. Головна небезпека — занурення в хвилюючі спогади, сьогодні в них легко «залипнути». Можуть на час замовкнути високі ідеали і тверді принципи. За відсутності орієнтиру і контролю, нахлинуть спокуси матеріального, духовного і чуттєвого характеру. Важливо, щоб середовище, Їжа та загальна атмосфера навколо вас були здоровими.

Рак

Ракам день дозволяє підкоригувати плани на майбутнє. Деякі надії пора перевести з розряду мрій в розряд здійсненних бажань. Важливо підтримати контакт з однодумцем або з групою друзів: це дасть вам додатковий ступінь свободи і помножить шанси. Якщо ви віддаєте перевагу діяти соло, саме час вибрати собі ідеал (або уточнити той образ, на який ви вже орієнтуєтеся).

Лев

Левам пора об’єктивно оцінити свій статус і намітити подальші цілі. Часом доведеться включати чуття і внутрішній «духовний камертон». У ваших перемогах не виключений підступ. Можливо, ви стали обличчям не того бренду, освоїли помилковий і небезпечний для вашої репутації образ, пішли на поводу у спокуси, працюєте під керівництвом підозрілих людей. Важливо відокремити зерна від полови і скинути сумнівний багаж.

Діва

Дівам краще попрацювати не з людьми, речами і цифрами, а зі своїми ідеалами, мріями і світоглядом. Це допоможе їм наповнити сухі схеми намічених справ живим змістом: почуттями, конкретними бажаннями. Важливий прямий, віддалений або уявний контакт з авторитетною фігурою, яка є зразком, грає роль друга і вчителя. Можливо, це не реальна особа, а віртуальний персонаж.

Терези

Терезам день допомагає усвідомити розмір збитку, ступінь ризику і глибину кризи, відсікти негативну сюжетну лінію. Не завжди вдасться відкликати зроблений внесок і закрити сторінку. У запущених ситуаціях належить поправляти здоров’я, відпрацьовувати борг, проходити курс детоксикації і позбавлятися від залежності. Доведеться зберегти в друзях ненадійних і токсичних людей, якщо вони впливають на ваші ресурси.

Скорпіон

Скорпіонам важливо підтримати тих, в кому вони зацікавлені, а також значущих представників свого близького кола: друзів, родичів, дітей, коханих. Якщо хтось із них переживає важку ситуацію або робить важливий крок, вам не варто нав’язувати свій вибір, але краще бути поруч. Успішно пережита криза, при вашій підтримці або співчутті, відкриє нову обнадійливу віху у відносинах.

Стрілець

Стрільцям корисно звернути увагу на персону друга, помічника або підопічного. Зростає значущість особистого лікаря, асистента, довіреної особи, керуючого господарством, обслуговуючого персоналу. Особлива увага потрібна домашнім вихованцям, якщо у вас їх кілька, будьте готові приділити час кожному індивідуально. Ще один хіт порядку денного — здоров’я (особливо, здорова і помірна дієта).

Козоріг

Ця доба важлива для Козорогів-фрілансерів і творців. Також, вони можуть стати кордоном в особистому житті, матеріальних справах або ставленні до дітей. Відкриття або нове рішення можливе у зв’язку з відпусткою, хобі, харчуванням, програмою розваг. День допомагає розкриттю вашого потенціалу, але не всі авантюри вам під силу морально або фінансово. Деякі ідеї мають фатальний відтінок і можуть бути пасткою.

Водолій

Водолії пройдуть фатальний рубіж, пов’язаний з їх житлом, батьківщиною або командою. Деякі Водолії візьмуть участь у справах своїх близьких (батьків, домочадців, дітей, особистих друзів, співгромадян). Можливе складання повноважень, поразка в правах, зниження статусу. Варто позбутися від шкідливих речей і небажаних гостей в будинку, невідповідних людей в оточенні, від порочних звичок в побуті і харчуванні.

Риби

Риби можуть зробити гармонійнішим своє близьке оточення, вигнавши з нього уявних друзів та іншу «нечисту силу». Вливаючись в нову команду і підтримуючи знайомства, слід звертати увагу на моральний мікроклімат спілкування: є ризик потрапити не в дружнє середовище, а в царство нездорових нахилів. Якщо сили нерівні, краще піти з небезпечних місць і неприємних компаній, знайдуться інші.

You cannot copy content of this page