Гороскоп на 11 вересня: починайте день з позитиву і він неодмінно принесе вам гарні новини

Овен

Вранці у Овнів є шанс встигнути зробити щось корисне, але діяти при цьому бажано за чітким планом або по гарячих слідах. Добре почати день з пробіжки, розминки, короткої цільової поїздки. Друга половина дня посилить увагу до домашніх справ і приватного життя. У сімейних, подружніх, житлових і ділових суперечках необхідно підтримувати компроміс, щоб уникнути нового витка конфлікту.

Телець

Вранці Тельцям краще займатися лише терміновими дрібницями, а всі ґрунтовні заходи відкласти на другу половину дня. У цей час можлива невелика знахідка або сюрприз. При плануванні поточних справ варто уточнювати інформацію (маршрут, місце зустрічі, інші актуальні дані) — інакше вас чекає дорожня і інформаційна плутанина, фоном подій стануть сварки, хвилини розпуття, кумедні непорозуміння.

Близнюки

Близнюкам краще почати цей день з невеликої розминки. Щоб справа пішла веселіше, можна скооперуватися з друзями. У другій половині дня в будь-якому занятті потрібна організованість — в іншому разі, зросте ризик зробити помилку і заплатити за неї зі свого (або сімейного) гаманця. Зірки радять вам перевіряти всі фінансові і технічні дані, не покладаючись на випадок або на дружбу.

Рак

Ракам краще не починати цей день з енерговитратних занять. Зірки не радять вирушати з ранку в дорогу або приступати до пошуків: після полудня ситуація зміниться, ваша позиція стане вразливішою. Вас будуть дратувати або ставити в глухий кут суперечливі новини, накази і коментарі. Згладити проблему допоможе друг або несподівана обставина. Не варто вести переговори, підписувати угоди.

Лев

Зірки не обіцяють Левам ідеальних умов для прояву їх активності. Однак проблеми з’являться лише в другій половині дня. Якщо ви візьметеся за справу раніше, вранці у вас є невелика фора. Чим ближче вечір, тим частіше на вашому шляху будуть виникати явні і приховані перешкоди, технічні або емоційні. Можливі проблеми зі зв’язком, навігацією, транспортом, маневрами на маршрутах.

Діва

На початку дня Дівам варто витрачати енергію лише на екстрені заходи (наприклад, якщо суєту диктує професійний обов’язок). До планових занять краще приступати після полудня і приготуватися в них до окремих несподіванок. Можливі суперечки, ділові та фінансові непорозуміння, технічні збої, повернення. Зірки радять не покладатися цілком на друзів або удачу, перевірити стан систем безпеки.

Терези

У Терезів стратегічно невигідне становище (особливо, в управлінській і професійній сфері). Якщо вам потрібна партнерська підтримка або ви хочете завершити спільну акцію, рекомендується діяти якомога раніше. Після полудня з перебоями і перешкодами підуть відрядження, наради, переговори, почне з боєм даватися будь-який компроміс. Вам доведеться активно відстоювати свої аргументи.

Скорпіон

Перешкоди чекають Скорпіонів навіть в знайомих справах. Вони цілком можливі на старому маршруті, при підключенні до старих каналів зв’язку. До технічних причин (наприклад, поломки) може додатися людський фактор (поганий сервіс, примхливий попутник) або збіг обставин. Будь-який компроміс або заміна буде тимчасовим заходом. Варто краще готуватися до процедури пошуку, перевірки, відрядження.

Стрілець

Для Стрільців ця доба досить підступна, так як збільшує ризик ділових, побутових, емоційних і фінансових криз. Ваш ранок може початися бадьоро з зовнішньої подачі, але удача буде короткочасною. До полудня стане ризикованою будь-яка зайва плутанина, суперечка або суєта. Ініціативу сьогодні краще не проявляти, а нагальними справами займатися лише при необхідності, «за життєво важливими показаннями».

Козоріг

Козорогам не варто розгортати з ранку бурхливу діяльність, краще поберегти сили для подальших подій. Зростаюча конфліктність цієї доби погано відіб’ється на вашій взаємодії з людьми. Краще скасувати візит, консультацію, нараду, переговори, офіційний запит, а в неминучих процедурах такого роду подумати про заходи. Варто врахувати чужу підступність і подвійність самої ситуації.

Водолій

У Водоліїв  мало простору для маневру. Ранній підйом забезпечить успіх в короткій поїздці або іншому нескладному заході, але далі події підуть за менш комфортним для вас сценарієм. Можливі сварки з оточенням, осічки в справах, проблеми в дорозі. Не варто розраховувати на повну свободу: план дій вам може задати нездужання, яке загострилося, сімейний борг або службовий обов’язок.

Риби

Ситуації цього дня для Риб стратегічно сприятливі, але картину будуть псувати ті чи інші перешкоди. Можливі суперечки з дітьми, партнерами, коханими. У будь-якій справі і будь-яких відносинах вам доведеться застосовувати більш хитромудру тактику, ніж зазвичай. Ймовірно, це не принесе задоволення, але іншого виходу просто не буде (за винятком радикального: згорнути активність і відійти на кілька днів від справ).