Гороскоп на 11 жовтня: сьогодні зірки посприяють у вирішенні наболілий питань

Овен

Овнам зірки диктують робочий настрій, радять орієнтуватися на борг, професійні та соціальні норми. День значимий, якщо ви керівник, або займаєте ключовий пост в ієрархії. На ваші плечі може лягти батьківська або педагогічна відповідальність. Багато що буде залежати від настрою начальства. Можливо, від вас будуть чекати більшого, ніж те, на що ви здатні в цей момент.

Телець

Тельцям сьогодні варто проявити допитливість і постаратися закінчити важливу справу (особливо, якщо вона пов’язана з бюрократичними або юридичними тонкощами). Не варто відкладати офіційне вирішення питання, пов’язаного з еміграцією, далеким відрядженням, роботою або навчанням за кордоном.

Близнюки

Близнюкам сьогодні корисно глибше вникнути в питання, що цікавить і ретельно вивчити супутню документацію. Не завадить і особистий контакт з потрібними людьми (бажано, в офіційних рамках і з залученням необхідних запобіжних заходів). Це відповідний день для розмови з представником банку, бюрократичної інстанції, податкової інспекції, медичної, страхової або наглядової установи.

Рак

Ракам зірки натякають, що сьогодні у них не найпродуктивніший день. Велика залежність від інших людей і випадковостей обстановки. Багато що залежить від особистого ментального фону, морального і фізичного самопочуття. Дрібний успіх можливий на хвилі вчорашнього умонастрою (якщо він був вдалим). Увечері вас знову почне нервувати двоїста затяжна ситуація, в якій неможливий швидкий вибір.

Лев

Левів чекає клопіткий день. Термінова справа або інша обставина змусять діяти в бадьорому темпі і іноді йти на локальний конфлікт. Зростає ризик суперечок з колегами і персоналом, збоїв зв’язку або графіка, складнощів при спробі надати послугу або скористатися сервісом. Гарантією успіху може стати майстерність у поводженні з інструментами, акуратність при проведенні медичних маніпуляцій, обачність при контакті з агресивними тваринами.

Діва

У Дів, особливо творчого складу, сьогодні викличе підвищений інтерес віртуальна реальність. Думки і образи, які ви не можете висловити відкрито, можуть знайти вихід в електронних контактах. Можливості, надані інтернетом, ви можете використовувати як в службових, так і в особистих цілях. День підходить для мережевих знайомств, дистанційного навчання та консультування.

Терези

Терезам доводиться підлаштовуватися під обстановку. Інтереси інших людей, в тому числі матеріальні, можуть виявитися для вас важливішими власних. Вільне задоволення особистих потреб утруднене. Зате є можливість вирішити застарілі фінансові проблеми. Сконцентруйтеся на них, інакше вам буде важко рухатися далі.

Скорпіон

Зірки пропонують Скорпіонам застосувати свої природні дослідницькі здібності, або професійні навички того ж плану. Продуктивні повторні наукові дослідження, роботи в архівах, секретні наради на заплутані складні теми. Добре займатися уточненнями і доповненнями, приступати до перерахунку або структуризації даних.

Стрілець

Стрільців чекають приємні звістки, гарне суспільство. Це відмінний день для відновлення рівноваги у відносинах і гармонії в душі. Не обов’язково присвячувати весь час справам і працювати на знос, можна побувати на вечірці або неформальній зустрічі. Можливі цікаві знайомства, корисні для майбутнього. Зірки радять вам підтримувати такі контакти, навіть якщо зараз вони здаються вам зайвою розкішшю.

Козеріг

Ваші ділові пропозиції будуть серйозно зустрінуті зрілими людьми, можлива фінансова допомога від них. Тим більше що вам буде простіше передбачати різні варіанти розвитку подій. Можуть зав’язатися нові дружні стосунки. Сприятливий час для викладачів і учнів, письменників і вчених.

Водолій

У Водоліїв сьогодні цілком вдалий день, і одна з його приємних сторін — шанс домовитися. Не варто уникати спілкування, якщо вас запрошують до діалогу, кличуть на співбесіду або на побачення. Зволікаючи, ви ризикуєте упустити момент і згодом довго шукати підходи до тієї людини, яка зараз налаштована до вас лояльно. Навіть в розмові, розпочатій жартома, може бути побічно порушена важлива для вас тема.

Риби

Щоб відкрити ворота майбутнього, Рибам доведеться щільно закрити двері в минуле. Віджилі свій вік зв’язки рвіть без жалю. Залиште поруч тих, з ким вам цікаво і на кого ви можете покластися в практичних питаннях. Застарілі захоплення пора змінити на більш перспективні. Бесіда з другом допоможе вам поглянути з боку на свою творчість або амурні справи.