fbpx

Гороскоп на 12 березня: відпускайте думки і налаштовуйте себе на позитив

Овен

Овнів ця доба позбавляє бойової фізичної та інтелектуальної форми, робить вразливими і сугестивними, запрошує до усамітнення або розслаблення. Можливі розгубленість, дезорієнтація і недовірливість. Не дасть ефекту хитромудрий хід. Не варто пускатися в дорогу (або продовжувати її при втомі, плутанині) і братися за нові справи. Небезпечно активно підбадьорювати себе алкоголем: ефект може бути зворотним.

Телець

Для Тельців день може стартувати з знахідки, оригінальної ідеї або іншого приємного моменту. Добре побавити себе незвичайним сніданком або почати ранок з виконання свого маленького таємного бажання. Загальна атмосфера цієї доби посилить гру уяви, при цьому туманні образи минулого можуть змішатися у вашій свідомості з картиною майбутнього, про яку ви мрієте. Важливими справами вам сьогодні краще не займатися.

Близнюки

Головне завдання Близнюків — не піддатися навіюванню і спокусі. Багатьох Близнюків поманять старі токсичні мрії, загорнуті в новий красивий флер. Разом з ілюзією «чистого аркуша», породженої отриманням нових знань або зв’язків, ця тяга зіграє з ними поганий жарт (особливо, у коханні, в духовних і професійних питаннях). Логіка в цю добу може відмовити, істину доведеться відчути.

Рак

Для Раків це спокійний і вдалий день, якщо вони пасивно коряться своїм емоціям або тримають курс на свою далеку мрію. Багато Раків будуть відвертими ідеалістами — але зірки підказують, що сьогодні безпечніше продовжувати вірити в диво, ніж намагатися підлаштуватися до суворої реальності, у тому числі, у коханні. Спроба активності (особливо, закулісної) загрожує зайвою суєтою і таємними ускладненнями.

Лев

Зірки не радять Левам займатися важливими справами і рекомендують бути уважнішими в простих рутинних заняттях. До особистих емоційних перепадів зараз додаються зовнішні перешкоди і ускладнення, часто — у вигляді прихованих пасток, небезпечних підводних течій і таємних збитків. Не час відкривати бізнес, захоплюватися любовними і фінансовими авантюрами, покладатися на дружбу, симпатію або випадок.

Діва

Атмосфера цієї доби пропонує Дівам розслабитися, довіритися партнеру, відчуттям або обстановці — але це підступна пропозиція. Зараз гармонія і симпатія лише приємний фасад. Щоб одного разу не виявити себе в дурному становищі, вам доведеться постійно сканувати своє оточення на предмет таємних пасток: лицемірства, завуальованої конкуренції, прихованої заздрості, замаскованих афер і провокацій.

Терези

Зірки радять Терезам спиратися в своїй думці на обставини і самопочуття. Не варто залишати без уваги свій і чужий настрій: примхливість, мінливість і інші дрібниці можуть свідчити про неблагополуччя зі здоров’ям. Корисні м’які очищаючі лікувально-профілактичні процедури. Потрібна акуратність у поводженні з ліками і добавками до їжі, господарськими та технічними рідинами.

Скорпіон

Інтуїція Скорпіонів бездоганно працює в знайомих по минулому ситуаціях (особливо, у коханні і творчості). У нових справах і зв’язках вона часто дає збій. Можливі недовірливість, нерозуміння чужих мотивів або невірний розрахунок. Може підвести улюблена маска, перевірена тактика. Кращий спосіб уникнути клопоту і розчарувань — зайняти пасивну відсторонену позицію або знайти собі комфортну нішу.

Стрілець

Стрільці потребують не стільки нового цікавого спілкування, скільки мовчазного розуміння. Багато представників знаку захочуть знайти джерело емоційної підтримки вдома, у родині або в суспільстві коханої людини. Зірки нагадують, що зараз вам небезпечно довірятися кому-небудь повністю. Намагайтеся “не розкисати” і не ділити побут з тими, з ким ви конкуруєте або ведете справи як партнери.

Козоріг

Зірки радять Козорогам відпочити від напруженого ритму життя, перейнятися атмосферою моменту, поностальгувати. Якщо у ваших планах значаться важливі починання, вам краще перенести їх на іншу дату: невеликий збиток від паузи або заминки навряд чи зрівняється з невдалим стартом великого проєкту, в якому багато піде криво і навскіс. Не бійтеся пустити на самоплив і обридлу рутину.

Водолій

Зірки радять Водоліям звертати увагу на емоційний фон ситуації, на власні відчуття і чужі настрої, а також на невидимий ореол речей і обстановки, на смак страв і напоїв. День хороший для позбавлення від непотрібного — але краще залишити при собі речі, що викликають приємні спогади: вони можуть стати вашим таємним амулетом або частиною архіву. Можлива тяга до солодкого і алкоголю.

Риби

Риби створюють собі свій світ, де слідують своїм звичкам, потурають примхам і віддаються мріям. Їм не варто залишати свою нішу: це день «природного егоїзму», чарівності і пасивної гармонії з собою. Можна робити собі маленькі приємні подарунки, приймати їх від друзів і коханих. Відповідний момент для м’яких очищувальних заходів, для позбавлення від того, що засмучує вас і шкодить вашому комфорту.

You cannot copy content of this page