fbpx

Гороскоп на 12 червня: запасіться позитивними емоціями, незабаром розпочнеться смуга удачі

Овен

Овнам належить проявити дипломатичність в спілкуванні з близьким колом, у першу чергу, його жіночою половиною. Можливі розбіжності з кулінарних, естетичних або матеріальних питань. Не виключені смішні ситуації. Якщо знайдений “спільний знаменник”, це відповідний момент для нових приємних придбань в будинок. Овнам-одинакам належить збалансувати свої інтереси в побуті самостійно.

Телець

Тельцям зірки обіцяють комфортний день. Аж до вечора навколо представників цього знаку буде панувати гармонійна психологічна атмосфера. Легкі забавні непорозуміння не зіпсують загальної картини, а іноді будуть приводом для креативу і свіжого погляду на звичні реалії. Можливі приємні знахідки. Це гарний час для любовних зустрічей, для мирного родинного, дружнього і сусідського спілкування.

Близнюки

Близнюків день спокушає приємним незвичайним придбанням. Варто пам’ятати, що сьогодні зірки не проти пожартувати і не виключено, що об’єктом своїх забав вони виберуть ваші речі, продукти або гроші. Ви можете ненавмисно купити щось в подвійному екземплярі, невірно оцінити вартість або “вік” товару, отримати в дар непотрібне. Подарунки, покупки, знахідки краще перевірити на предмет вад і підступів.

Рак

Для Раків ця доба почнеться гармонійно. Гарний початок вселить в них надію на подальший приємний хід подій, але зірки думають інакше: найменше порушення балансу призведе до дискомфорту і день може закінчитися не так безхмарно, як уявлялося. Причиною можуть стати ваші звички і капризи, а також зовнішні непорозуміння. Замість провокацій і хитрощів, навіть безневинним, варто віддати перевагу дружелюбності.

Лев

Левам не варто поспішати з новою ініціативою: вона «не прозвучить». День запрошує до пасивності, радить побути в знайомих місцях, в мирній обстановці. Добре розслабитися, помедитувати, поностальгувати, відвідати рідню, заглянути на вогник до старих друзів, поправити здоров’я м’якими методами. Можливі невеликі непорозуміння при пошуку притулку (готелю, місця для пікніка або привалу).

Діва

Обставини цього дня благоволять Дівам-романтикам і витонченим творчим натурам (музикантам, художникам), а також тим, хто скучив за рідними краями, домівкою, сім’єю, старими друзями. Дівам, обтяженим службовим обов’язком, жорстким режимом і важливими обов’язками, зірки настійно радять поглянути на календар і влаштувати собі повноцінний вихідний: робота роботою, але і відпочивати колись треба.

Терези

У Терезів все навпаки: їх часто підводять звичні методи ведення справ і іноді виручає диво (наприклад, несподівана матеріальна допомога від друзів). Відносини з людьми, включаючи рідних і близьких, будуть нерівними, доведеться спеціально підтримувати рівновагу інтересів. Можлива непослідовність, недостатня впевненість в собі або інших. Небажано укладати договори і робити покупки.

Скорпіон

Зірки радять Скорпіонам запасатися позитивними емоціями. Їх може дати любов, творчість, мистецтво, музика, емоційний зв’язок з сім’єю і рідними місцями, невелика подорож, легка забавна пригода, контакт з цілющим джерелом духовної сили. Буде нескладно виключити з поля зору все, що викликає неприємні спогади, тривожні очікування і негативні асоціації.

Стрілець

Стрільцям не вдасться уникнути дрібних неприємностей і хвилювань, але зірки не мають наміру створювати їм по-справжньому небезпечні пастки. Складнощі вирішаться малою кров’ю або дозволять відбутися легким переляком. Іноді ключем до ситуації може виявитися почуття гумору, готовність до компромісу або нестандартного обміну. Слабке місце дня — чутливість, саме вона може “роздути з мухи слона”.

Козоріг

Козорогам важливо залишатися дипломатами і делікатними партнерами, інакше будь-яке непорозуміння спровокує ускладнення у відносинах. День не дасть загострити ситуацію і висловити претензії відкрито, але Козороги відчують хвилю негативу на свою адресу «спинним мозком». Кращий спосіб нейтралізувати невдоволення і підозри — дружелюбність або взаємна вигода. Небажані важливі домовленості.

Водолій

Водолії можуть з головою зануритися в домашні роботи і добрі справи. З колегами, персоналом і підлеглими будуть важливі довірчі відносини. Протягом дня можливі нештатні ситуації, але боятися їх не варто: вони скоріше викличуть сміх, ніж тривогу, і дозволять розрядити обстановку. Можливо, посміхнутися змусять вихованці. Вдалий день для корисних і приємних оновлень в будинку або офісі.

Риби

Для Риб сьогодні триває смуга удачі. День сприяє їх любовним справам, творчості, емоційно забарвленому спілкуванню з дітьми або ріднею. Непоганий момент для фрілансерів, за умови, що вони зайняті мирним родом діяльності (мистецтвом, «жіночими» темами, допомогою на дому). Слабке місце дня — фінанси. Не рекомендуються грошові операції, купівлі та продажі, домовленості про гонорари.

You cannot copy content of this page