Гороскоп на 12 листопада: Овнів чекає везіння, а Левам краще не купувати нові речі

Овен

Овнів чекає везіння у важку годину. Вдалий випадок допоможе вирішенню кризи у стосунках. Водночас, матеріальне або моральне питання сьогодні здатне стати «яблуком розбрату» між вами і вашими друзями, партнерами, спонсорами. Ймовірність ускладнень вища, якщо ви позичаєте гроші або змушуєте інших допомагати вам в сумнівній ситуації.

Телець

Мирний настрій в оточенні Тельців під загрозою. Якщо спалахнув конфлікт, його буде важко звести до жарту. Не вдасться поставитися легко і до технічної складності, наприклад, поломки в дорозі. Сварки можливі і в знайомій компанії, і у випадковій, в тому числі, з чужинцями, іноземцями. Не варто вирушати в далеку дорогу.

Близнюки

Близнюки налаштовані на контакт і легко отримують відповідь відгук. Не варто упускати сприятливу можливість для розмови по суті. Зірки радять цінувати свій і чужий час, не витрачати його на порожню балаканину, викладати свою позицію ємно і коротко, особливо, якщо обговорюється принципове питання.

Рак

Раки отримають їжу для роздумів, порівнянь. Настрій не в останню чергу буде залежати від середовища. Може посилитися сугестивність. Проте, буде корисно відволіктися від власної думки і прислухатися до чужих слів. Новинам і чуткам цієї доби в цілому можна вірити, але не варто втрачати обережність: не виключається обман або добровільна омана у важливій саме для вас області.

Лев

Тримайтеся ближче до людей, будьте в курсі останніх віянь моди, техніки, науки, соціуму. Нічого не плануйте, кращі моменти дня відбудуться спонтанно. Багато відкриттів чекає тих, хто подорожує по незнайомих місцях або по маршрутах далекого дитинства, а також тих, хто спілкується з іноземцями.

Діва

Багато Дів сьогодні будуть виглядати сором’язливими, серйозними, мовчазними, надто стриманими і правильними. Не намагайтеся на догоду іншим змінити свою поведінку на більш розв’язну і доступну, в цей момент це для вас невигідно. Ті, хто вголос підсміюється над вашою серйозністю, потай заздрять вам і бажають бачити вас в числі своїх друзів.

Терези

Ваші старання можуть принести вам одночасно радість і засмучення. Десь ви потрапили в яблучко, а десь допустили промах. Любовні відносини Терезів в цей день можуть застопоритися через холодності пасії, її надмірної вимогливості або принциповості. Прийміть ситуацію як є і поміркуйте над своєю поведінкою.

Скорпіон

День підходить для планування. Можлива нервозність, можуть дратувати поточні робочі ситуації або обстановка в будинку. Розмова з батьками буде не дуже продуктивною, якщо ви демонстративно не поважаєте традиції і переважно з усіх питань хочете мати власну думку. Не вважайте свої судження істиною в останній інстанції, сьогодні багатьох.

Стрілець

Стрільцям не завадить обачність. Це не найкращий день для підживлення самолюбства, ваші повноваження можуть бути тимчасово обмежені людьми або обставинами. Можливо, доведеться згадати про сімейний або професійний обов’язок, тримати під контролем два напрямки. Прийняти однозначне рішення завадять сумніви. Варто ставити собі лише посильні цілі.

Козеріг

Мислення Козерогів стає конструктивнішим, яснішим і конкретнішим, що спрощує будь-який вибір, робить більш чіткими плани. Може змінитися погляд на окремі речі і явища. Можливо, ви нарешті подолаєте сумніви, що мучили вас, зробите свій вибір. Не виключено, що ви зважитеся на новий сміливий експеримент, покликаний поліпшити ваше становище і перспективи.

Водолій

На першому плані у Водоліїв фундаментальні питання життя. Це може бути пошук житла, придбання квартири, еміграція або повернення на батьківщину. Отримують виняткову важливість сімейні відносини, в них всім представникам знаку необхідно чітко розставити пріоритети. Не переоцінюйте тяжкість свого становища і будьте об’єктивні, намагайтеся бачити не тільки негативні, але і позитивні сторони своєї нинішньої ситуації в цій сфері.

Риби

Зірки пропонують Рибам відмовитися від індивідуальної ініціативи, залишитися учасником або спостерігачем загальнозначущих подій. Якщо вам необхідно поспілкуватися з однодумцями, непогано взяти участь у спільному проекті, будь-якій запланованій колективній акції, відвідати вечірку або мережеву конференцію.