fbpx

Гороскоп на 12 серпня: день може підкинути несподіванки і серйозні розмови

Овен

Новаторські ідеї Овнів сьогодні знаходять застосування в будь-якій області, яка їм близька. Це може бути облаштування будинку, оновлення власного іміджу, створення і просування принципово нового проєкту. Можливі ділові невдачі і емоційні зриви через поспіх, нервозності, бажання зробити якомога більше в короткий термін. Оточуючих приваблює ваша незалежність і енергія, але можуть відлякувати ваші дивацтва.

Телець

Плавний поступовий хід подій сьогодні виключений. Всі сюжети (в тому числі в особистому житті) розвиваються стрімко, вимагають миттєвої віддачі і великої щирості. Якщо ви готові слідувати цьому настрою, день виявиться для вас справжнім святом. В цей час можна ризикнути, піти незвичайним сміливим шляхом. Але для цього Тельцям потрібна велика впевненість в собі.

Близнюки

Близнюкам краще не ризикувати в ділових питаннях: збитки і марна трата сил ймовірніше прибутків. Аж до вечора збережеться ймовірність провалу в справах і ускладнень у відносинах. Небажаний шопінг, в тому числі придбання функціональних речей, механізмів. Увечері на вашу користь виявиться нестандартний поворот подій. Нова ситуація змусить мислити більш фундаментально, практично і обачно.

Рак

Чим ближче вечір, тим вище ймовірність несподіваного повороту подій. Можливо, ви захочете освіжити сценарій взаємин, що приївся, або випробувати нову систему фінансових розрахунків. Багато Раків будуть прислухатися до думки друзів, стандартів соціуму, рекламних порад. Якщо вас потягнуло на пригоди та інновації, поставтеся до того, що відбувається, як до цікавого експерименту, не втрачайте здатність міркувати і тверезо оцінювати обстановку.

Лев

Особисті таланти Левів сьогодні підкріплюються вдалим збігом обставин. День особливо гарний для публічних виступів, інтелектуальної діяльності, вільної творчості, урочистостей і свят. Створюються умови для розширення вашої популярності, отримання благ і бонусів. Результати будуть ще кращі, якщо раніше ви на совість потрудилися, попрацювали над своїми недоліками і виявили свої здібності. У відносинах з друзями і партнерами підтримуйте справедливий баланс, проявляйте благородство.

Діва

Зірки закликають Дів до поміркованості у всьому, в тому числі, в самокритиці. Багато Дів будуть вибагливі, незадоволені собою, оточенням, статусом, зовнішністю, життєвими умовами. Аж до вечора може залишатися актуальним дотримання дієти або домашнього розпорядку, буде необхідна буквальна вірність комплексу правил і принципів.

Терези

Терезам не варто нехтувати лікувальними процедурами, особливо приємними. Якщо самопочуття не вселяє підозр, краще не відмовлятися від профілактичних заходів: недбалість може привести до ослаблення організму, підвищити його сприйнятливість до переохолодження, інфекційно-вірусних атак, отруєнь. У плани дня може увійти відвідування лікаря, придбання медикаментів.

Скорпіон

Найбільш замкнутим Скорпіонам вдасться виплеснути емоції, усвідомити застарілі образи, позбутися комплексів і затискачів, навчитися жити з хронічною хворобою. Це прекрасний час для спілкування з другом, родичем, вчителем або попутником, для зустрічі з психологом. Ви легко здасте іспит при вступі до вузу. Це відмінний момент для придбання турпутівки, початку подорожі або підготовки до неї.

Стрілець

Стрільці проведуть цей день у неоднозначній інформаційній та емоційній атмосфері. Можливі позитивні новини з негативним підтекстом. Критика, підступність, претензії будуть приховані за маскою дружелюбності. Якщо ви вразливі, не варто проводити забагато часу “на перехресті думок”: до кінця дня ви можете відчути незрозумілу втому і занепад сил. Небажані знайомства, поїздки.

Козоріг

Перспективи Козорогів не надто гарні вдень, але поліпшуються до вечора. Основною проблемою може стати ваш власний поганий настрій. Все може бачитися вам в чорних тонах. Не піддавайтеся песимізму: майбутнє не таке погане, як вам зараз здається. Не думайте, що все зроблене вами — марна трата часу, сил і ресурсів. Не доводьте до абсурду свій аскетизм, зневіру і суворість. Просто встановіть для себе тверді межі в бізнесі, дружньому спілкуванні, любовних справах, фінансових потребах.

Водолій

Водоліям варто планувати заходи на другу половину дня. Де б ви не були, з наближенням вечора в обстановці з’явиться більше позитиву, відпаде потреба говорити про неприємне або щільно спілкуватися з людьми, що викликають у вас відторгнення. Можна сміливо приймати запрошення в поїздку, на вечірку, гру або на романтичне побачення, відвідувати випадкові компанії або заглядати на сімейні посиденьки.

Риби

Рибам не варто зациклюватися на собі і дивитися на події виключно з власних позицій. Добре відвідати захід, побувати в компанії, прийняти запрошення в гості. Свіжу ідею може подати нова покупка. Не варто відмовлятися від невеликого експерименту. Корисно стежити за новинами, навіть якщо, на перший погляд, вони не мають до вас відношення: можливо, ви розширите кругозір, знайдете ключ до вирішення наболілої проблеми. Багато цікавого дасть серфінг в мережі, спілкування з друзями за інтересами.

You cannot copy content of this page